Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Po pierwsze to nie jest prawdziwe zdjęcie, ani obraz, a po prostu screen. Po drugie to wygląda całkowicie do dupy, to się ma nijak do siebie, perspektywa beznadziejna i skala nie zachowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie jest prawdziwe zdjęcie, ani obraz, a po prostu screen. Po drugie to wygląda całkowicie do dupy, to się ma nijak do siebie, perspektywa beznadziejna i skala nie zachowana.

 

1. O prawdziwych obrazach mówiłem, że mam je w planach, więc brawo za spostrzeżenie, że to 'screen' :thumbsup:.

2. Jeśli więc wiesz, że to nie prawdziwy obraz to jak wywnioskowałeś, że skala nie jest zachowana ?

3. Perspektywa beznadziejna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

2. Skala między pierwszym planem, a tłem panie Domyślny.

3. Tak.

 

@Bedziom: to pierwsze było lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak na wojnę bakterii to wygląda całkiem fajnie, jeśli zależy ci na skali to poszukaj może czegoś podobnego w innym rzucie.

 

Szczerze mówiąc oba tła mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Skala między pierwszym planem, a tłem panie Domyślny.

3. Tak.

 

2. To chyba muszę cię zmartwić bo mi paprotka wielkości ludzika albo stu metrowe drzewa nie przeszkadzają a i inni nie wyrazili sprzeciwu.

3. Napisałbym coś na co odpisałbyś "musisz być wyjątkowo tępy" ale sobie podaruję.

 

Dzisiaj będzie kolejny screen z dokończonym hudem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , gdyby to tło pasowało mniej więcej do innych grafik względem proporcji byłoby już na prawdę fajnie - widać progres .

 

Mam spore problemy ze znalezieniem takich teł. Zastanawiam się nad motywem zmniejszonych ludzi przez szalonego naukowca :). Zwiększenie postaci nie wchodzi w grę bo chcę, żeby było dużo widać, coś jak w soldacie.

 

moja rada:

 

wywal te tapety z tła i pokaż screena

 

Nie jestem specjalistą w robieniu backgroundów, szczególnie w takim rzucie. Gdybym dał screena z moim to na pewno otrzymałbym sporą dawkę krytyki, innymi słowy - do dupy by to wyglądało. Jeśli ta gra ma być ładna to tło musi być z neta, proste. A o prawa autorskie to mi chyba nikt nie zrobi awantury, akurat te tło jest wykopane z najgłębszych czeluści www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą w robieniu backgroundów, szczególnie w takim rzucie. Gdybym dał screena z moim to na pewno otrzymałbym sporą dawkę krytyki, innymi słowy - do dupy by to wyglądało. Jeśli ta gra ma być ładna to tło musi być z neta, proste. A o prawa autorskie to mi chyba nikt nie zrobi awantury, akurat te tło jest wykopane z najgłębszych czeluści www.

problem w tym, że to tło sprawia, że twoja gra wygląda ŹLE. takiego radykalnego mieszania stylów należy unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ikonki będą na pewno inne,

2. ef_spark zostanie usunięty,

3. Platformy są ale nie do końca widoczne, tzn. są to gałęzie :).

 

Mogę się założyć że nie masz pozwolenia na żadną no może na prawie żadną grafikę w tej twojej grze.

 

Musisz się jeszcze wiele nauczyć mój młody pa(daw/tafi)anie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screen10platformshooter.png

 

Zmieniłem wstępnie grafikę bonusów, są mniej jaskrawe i LEGALNE. Zostawiłem efekt gm'owy ale jest mniej zauważalny. Zastanawiam się jednak nad innym efektem. Macie jakieś pomysły ? Może zmienić też kształt bonusów na jakieś gwiazdki albo coś ? (teraz są kwadraty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja sobie AI czarodziejki kodzę, oto efekt jaki osiągnąłem, gdy złą kolejność warunków w ifie zapisałem:

 

aimaga.jpg

(połowa kryształków powolutku w miejscu się telepała, a druga nakur**ała z prędkością prawie światła, do tego ai rzucało 20 czarów na sekundę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...