Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Wiśniowy może trochę boleć po oczach. Myślałem nad dodatkowymi pomarańczowymi elementami (które też są oczojebne), ale chyba lepiej chciałbym utrzymać wszystko w kolorach ciemnoniebieski-szary (z dodatkami jaśniejszego niebieskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowy może trochę boleć po oczach. Myślałem nad dodatkowymi pomarańczowymi elementami (które też są oczojebne), ale chyba lepiej chciałbym utrzymać wszystko w kolorach ciemnoniebieski-szary (z dodatkami jaśniejszego niebieskiego)

No chyba,że brzuch np baterii do zebrania byłby dziwny czerwony lub żółty.Albo rób w odiecniach niebieski,szary,biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale znając dzisiejszy rynek gier - "Nie gram bo ch**owa grafika" -.-

Ogólnie udźwignąłeś dość ciężką tematykę gry jeśli chodzi o gry,w której ważna jest dość zaawansowana motoryka nie jest to proste do zrobienia.Sztuki walki czy tego typu podobne gry,w których nie tylko idziemy i skaczemy tylko robimy coś więcej.Mam nadzieję,że w przyszłości coś zarobisz na swoich projektach.Widzę nawet,że masz stronkę,ciekawe ile kosztowała. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss2.png

Nie wydaje się zbyt łyso?

[E]Smutam jak nikt nie chce mi odpowiedzieć 3:

bo mało ciekawe, wysil się nieco i dodaj jakąś wyrazistą cechę wyróżniającą grę

 

piksele wielkości płyt chodnikowych i smutna paleta kolorów nie są oryginalne, trza wincyj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...