Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
lol nope po prostu jestem realistą :3

attention whorizm rozpoznaje z kilometra, jeśli byłbyś realistą to swoich zmartwień nie podkreślałbyś co posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to ten lizak to nie zakończenie, bo nie miałem żadnej sposobności go ominąć.

Mógłbyś to poprawić?

uciec w drugą stronę? :P poprawić raczej w demie go już nie poprawie

 

attention whorizm rozpoznaje z kilometra, jeśli byłbyś realistą to swoich zmartwień nie podkreślałbyś co posta ;)

to kiepska metodę najwyraźniej wybrałem skoro wszyscy zgodnie twierdza że to raczej odpycha od gry niż do niej przyciąga :3 dlatego teraz swoje przemyślenia trzymam dla siebie :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaj to, chce to kupić, a jak to zrobisz to polecam ci jeszcze grę pozabezpieczać

np. przed anty-dekompilacją.

zabezpieczać? Ale po co w pudełkowej wersji (tak wiem że zabawne ale robię tez pudełkową wersje choćby dla siebie plus mam parę znajomych którzy chcieli ją w pudełku :P) chętnie udostępnił bym source ale nie wiem czy to nie łamie eula :3

 

Przed wydaniem jeszcze muszę podpiąć credist itp. plus chce zrobić specjalny folder na mody do gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpieczać? Ale po co w pudełkowej wersji (tak wiem że zabawne ale robię tez pudełkową wersje choćby dla siebie plus mam parę znajomych którzy chcieli ją w pudełku :P) chętnie udostępnił bym source ale nie wiem czy to nie łamie eula :3

 

Przed wydaniem jeszcze muszę podpiąć credist itp. plus chce zrobić specjalny folder na mody do gry :P

 

Ha! :) Turrisa też mam pudełkową wersję... Właściwie samo pudełko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Patrząc na allegro nadruk na płyty, nagranie i pudełka to chyba koszt 4-5 złotych przy małym nakładzie od sztuki, więc mozna sobie pozolić na jakąs większą ilość typu 50-100 sztuk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wydaj to, chce to kupić, a jak to zrobisz to polecam ci jeszcze grę pozabezpieczać

np. przed anty-dekompilacją.

no tak, przed dekompilacją nie ma się co zabezpieczać, ale jakby ktoś zanty-dekompilował to by się głupio zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na allegro nadruk na płyty, nagranie i pudełka to chyba koszt 4-5 złotych przy małym nakładzie od sztuki, więc mozna sobie pozolić na jakąs większą ilość typu 50-100 sztuk ;)

Gdybym jeszcze na zbyciu miał te 225zł to może bym się skusił jak na razie będę myślał o max 5

na razie kosztorys wyszedł mi 2,7 zł za pudełko, cyfrowy nadruk na pudełko, i czystą płytę do nadruku. Niestety bez nadruku cyfrowego na płycie

 

myślałem że na razie mazakami może coś zrobię :D ale 1 próba wyszła dość mizernie :P

cd.jpg

mam jeszcze jeden pomysł (patrz na kucyka po prawej) nie jest super ale na pewno lepsze od mazania mazakami ręcznie :P choć nie jest to super trwały i specjalnie dobrej jakości nadruk jest trwalszy od druku na drukarce atramentowej (do płyt) więc pewnie spróbuję tą technika cos zrobić i zobaczę co z tego wyjdzie ale niestety nie dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic nie robię!

LEFJUUQ.pngDZvilEw.pngKAIgSTh.png

Zastanawiam się co z tym zrobić. Mam kilka pomysłów, a chyba najlepszym jest zrobienie rouguelike. Trafiam na wyspę, siekam potwory, zbieram loot, i płynę na następną. Ktoś ma lepszy pomysł? Oczywiście to co pokazałem to nie gra, a sama prezentacja wygenerowanego terenu! Wg mnie wyszło dostatecznie realistycznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego. Wszystko z głowy, losowo, wraz z dużą ilością zależności takich jak te:

GML
if(ds_grid_get(map,xx,yy)=1 //Trawa

and ds_grid_value_disk_exists(map,xx,yy,1,0) //W zasięgu wody

and !ds_grid_value_disk_exists(map,xx,yy,3,4)) // Daleko od bagna

{ds_grid_set(map,xx,yy,2)}// Postaw plażę</span></span>

 

TAK!!11 (Jakby co, mam nieużywany, a wyprofilowany system obrażeń/obrony, mogę użyczyć.)
Podeślij, i tak nie wykorzystam, ale może użyłeś tam czegoś interesującego na czym się oprę. ;)

 

Ps. Zacząłem pisać o 20:50 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic nie robię!

LEFJUUQ.pngDZvilEw.pngKAIgSTh.png

Zastanawiam się co z tym zrobić. Mam kilka pomysłów, a chyba najlepszym jest zrobienie rouguelike. Trafiam na wyspę, siekam potwory, zbieram loot, i płynę na następną. Ktoś ma lepszy pomysł? Oczywiście to co pokazałem to nie gra, a sama prezentacja wygenerowanego terenu! Wg mnie wyszło dostatecznie realistycznie. ;)

Tak, mam lepszy pomysł.

KOŃCZ PENTASPHERE kurde japanstachu ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...