Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Van anty, oba Twoje linki obecnie prowadza wylacznie do bloga. Wczesniej jeden prowadzil do portfolio i powiem ze sam nie wiem czy to bylo portfolio w trakcie tworzenia czy juz ukonczone.

Dlaczego? bo po kims kto tak ladnie rysuje i ma taka wyobraznie do rysowania mozna sie spodziewac wiecej niz 2(!) gier z ktorych jedna to puzzle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeden prowadzi tutaj - http://anty.codedaemons.com/ a drugi tu http://everyday-im-drawing.blogspot.com/

 

Jaki związek mają strony z mojej sygny z tym jakie gry robię? :D (zresztą jeszcze jest obrazkowy link do strony mojego "studia" - http://codedaemons.com )

 

Hmm, wydaje mi się, że nie zdajesz sobie sprawy ile to pracy zrobić porządną grę, do tego trzeba znaleźć odpowiedniego partnera (bo ja w programowaniu to tak średnio), a tu jeszcze trudniej, bo każdy znika po miesiącu pracy.

Do tego dodaj sobie, że zacząłem rysować dopiero w sierpniu 2011.

 

Trzecia sprawa to spójrz jak ładnie Shil rysuje, a ile gier zrobila? Albo Exigo, 0(!) ;)

 

No i gier zrobiłem dużo więcej, ale tylko 3 do ściągnięcia, które zajęły dłużej niż tydzień (TANKI RMK, Strange World: Castaway no i teraz Rune Masters) i 2 gry flashowe, z których nie jestem wcale zadowolony, ale z nikim chętnym na zrobienie czegoś lepszego niż tamte dwie nie przyszło mi pracować.

 

 

Co do "jedna to puzzle" to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trzeba znaleźć odpowiedniego partnera (bo ja w programowaniu to tak średnio), a tu jeszcze trudniej, bo każdy znika po miesiącu pracy.
To jest zawsze taka gra w chowanego. Niezły grafik szuka niezłego programisty, a w międzyczasie jakiś niezły programista szuka niezłego grafia. No i jak u nas mają powstawać ciekawe produkcje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Programista daje z siebie wszystko, grafik daje z siebie wszystko czyli każdy robi swoje i to wszystko. Wtedy oboje wiedzą, że gra która powstaje to po prostu szczyt ich możliwości. Skończą jedną, biorą się za drugą. I tak do oporu, aż zaczną powstawać coraz ciekawsze rzeczy.

 

Nie wiem jak wy, ale ja jakieś 4 lata temu przestałem wybrzydzać umiejętnościami współpracowników. W końcu tworzymy amatorskie gry są po to by czegoś się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie wiem jak wy, ale ja jakieś 4 lata temu przestałem wybrzydzać umiejętnościami współpracowników. W końcu tworzymy amatorskie gry są po to by czegoś się nauczyć.

Też, patrzę tylko na jego zaangażowanie i motywacje. Nie znalazłem póki co żadnego, z którym chciałbym przy następnych projektach współpracować :(

Może tylko Hiszpan od gierek flashowych ale on się nastawia na robienie gówna i liczenie, że ktoś to kupi od niego więc >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
programistow z ktorych kazdy jeden jest najlepszy na swiecie jest zatrzesienie jak mrowek

I zero takich, którzy zrobią coś faktycznie od początku do końca :/

 

Znajdź mi programistę ogarniętego (nie jako programista, a jako osoba) to ja ci zrobię grę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z taxi_driver'em jesteśmy ogarnięci(jako osoby) ale cały czas się uczymy,

mamy naprawde fajne pomysly ale role grafika robie ja chociaż

wole role wymyslania fabuly niz rysowania i meczenia sie z przelewaniem moich

pomyslów na papier a potem na komputer-- jest to dosc czasochlonne samo w

sobie zwlaszcza ze nie mam ani photoshopa a w Gimpie nie operuje zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z t-800 jak robimy gre, to nasz bohater ma figure kostki smalcu (po prostu kwadrat) i w srodku napis, na przyklad: bohater idzie w lewo albo bohater skacze albo bohater płacze po uderzeniu.... dopiero po ukonczeniu programu zamieniamy naszego kwadratowego bohatera w sprajta z krwi i kości (tzn z głowa nogami i cała resztą) choc tym z reguły zajmuje sie sam t-800 jako ten bardziej uzdolniony :)

 

ps: Bedziom jestesmy ogarnieci jako osoby, a nie jako tekściarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
no bo... myslalem, ze sie nie lubicie..

1. nie mamy wyboru, bo z kim innym pracować

2. to co waxx napisał wyżej to ironia była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mi się nie podoba, popracuj trochę więcej nad tym. Ale co dokładnie kuleje to ciężko stwierdzić - bo cały ów ekran jest brzydki, nawet jak na mockupa. :P

Autor tego cytatu pewnie zostanie czyimś szefem w wielkiej korporacji.

 

Ja bym spytał Threefa jak idzie z Penta Sphere. Jedna z gier, na którą tak bardzo czekam ^^

Nie wiem czy jest jakiś progres w kwestii programowania, ale jeśli chodzi o grafikę to machałem ostatnio parę animacji. : DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...