Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

no piękne stary

 

EDIT:

lvl1_2.png

lvl1_1.png

tła nadal nie chciało mi się robić, ukradłem z lizaka póki co :)

Wiem. Epickie.

Tak naprawde to zrobiłem faila bo nie pokazałem wszystkich klatek animacji małego mikołaja

santap.png

Dzisiaj biorę się za dużego mikołaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja robię coś ######stego akutalnie i jak się wszystko po mojej myśli potoczy to niedługo wam pokażę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja walczę z kompem żeby dźwięk odzyskać bo się zepsuł :D chyba tylko przywracanie systemu pomoże.

A tak to nie wiem czy w tym 2 poziomie contry robić te 4 zblizenia jak sie przebiegnie jeden dystans do wyjścia czy wszystko na raz zrobić ze scale gracza tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mu o imitację ruchu kamery w głąb tych drzwi. On chce uzyskać efekt przejścia z 1 rooma do 2.

Edit: Myślę że za dużo było by srania się z grafikami pokoju by to jakoś ładnie płynnie wyglądało więc ja bym zrobił scalowaniem bohatera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzalem gameplaye ze starej contry i normalnie wspomnienia ozyly, przyznam sie ze nie pamietalem nawet z czym sie walczy w pozniejszych etapach, i dopiero jak zobaczylem te ryje alienow i to niby serce to dopiero sobie uzmyslowilem ile czasu przy tej grze spedzilem, i ile razy walczylem z tym czerwonym lbem za malolata :P lawina wspolnien na momencie :)ile to lat temu bylo, + smiechy jak przypomina mi sie to jak wtedy te proste na dzien dzisiejszy grafiki kiedys oddzialywaly na psychike. Czekam na remake z niecierpliwoscia :)

(sam mam troche ochote zrobic swoj remake contry ze starymi lokacjami ale nowymi zasadami i sterowaniem i generalnie mechanika, ale mam nadzieje ze mi sie szybko odwidzi, a przynajmniej zanim nie skoncze tripa nie zaczynam zadnego projektu).

A w temacie remakow starych hitow przyznam ze najchetniej zobaczylbym remake waxworks :D Pamieta ktos ta gre? :) Ja pamietam jak mialem z 5 lat i zasuwalem z placzem do babci jak mnie zombiak zabil i pojawil sie ten rysunek:

http://lparchive.org/Waxworks/Update%205/4-wax27.jpg

kocham ta gre

hehe, wspominania ciag dalszy. Space Hulk

:D

Lista gier wartych remakowania jest w sumei calkiem spora :) Ale narazie remakowalem tylko swoje gry

ale Waxworksa odwalic nawet w wersji platformowkowej :D brzmi dobrze, moze kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...