Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Pojedynek AI, na razie przewidują miejsca upadku najbliższej piłki, ( na screenie są to te tyczki ) ale jutro spróbuję dodać jeszcze im opcję oceny która piła stwarza największe zagrożenie i na niej AI się skupi.

Pong.png

Modele trochę słabe bo moje a ja dopiero uczę się blendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ MI TO JEZUS MARIA!

Będzie coś w stylu Tactics Ogre/FF Tactics ?

Tak, ale w tych grach były bardzo skromne klasy postaci. My planujemy zrobić 12 klas ludzkich z których każda będzie mieć 5 talentów. Gracz będzie wybierał talenty dla każdej postaci, przy czym cała zabawa będzie polegać na tym że można mieszać talenty z różnych klas. Tak więc np.: Rycerz będzie mógł wybrać talenty Rycerza, Mordercy i Łowcy Potworów co da mu w rezultacie maszynę do zabijania z całkiem niezłymi atrybutami defensywnymi :)

 

By gra ujrzała światło dzienne muszę sobie poradzić z kilkoma małymi problemami, dodać w końcu talenty, przedmioty, emblemy i metodą prób i błędów stworzyć odpowiednie algorytmy do ataku :P

Pierw ukończę wersję hot-seat, a potem będziemy pracować nad Fabułą i AI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pamięta tę broń pod literką "F" to pewno była dla niego najgorszą bronią, u mnie pociski z niej będą zadawać 2*większe obrazenia niż z innych.

Ponadto dodałem efekt ognia, F - Firegun ale w contrze to za bardzo nie wyglądało jak ogień :D.

 

ohtw7o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pamięta tę broń pod literką "F" to pewno była dla niego najgorszą bronią, u mnie pociski z niej będą zadawać 2*większe obrazenia niż z innych.

Ponadto dodałem efekt ognia, F - Firegun ale w contrze to za bardzo nie wyglądało jak ogień :D.

 

ohtw7o.jpg

pamietam jak jako ok. 7 letni dzieciak remakowalem ta plansze na kartce w zeszycie :P Fajnie ze ktos odnawia ta gre. Ze swojej strony dodam ze przyjemny bylby efekt hmm chocby przyciemnienia skal ktore sa z tylu w porownaniu do tych z przodu zeby platformy i skaly sie tak ze soba nie zlewaly, ale o ile pamietam juz w starej contrze sie zlewaly wiec w zasadzie tak jest bardziej wiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w tych grach były bardzo skromne klasy postaci. My planujemy zrobić 12 klas ludzkich z których każda będzie mieć 5 talentów. Gracz będzie wybierał talenty dla każdej postaci, przy czym cała zabawa będzie polegać na tym że można mieszać talenty z różnych klas. Tak więc np.: Rycerz będzie mógł wybrać talenty Rycerza, Mordercy i Łowcy Potworów co da mu w rezultacie maszynę do zabijania z całkiem niezłymi atrybutami defensywnymi :)

 

By gra ujrzała światło dzienne muszę sobie poradzić z kilkoma małymi problemami, dodać w końcu talenty, przedmioty, emblemy i metodą prób i błędów stworzyć odpowiednie algorytmy do ataku :P

Pierw ukończę wersję hot-seat, a potem będziemy pracować nad Fabułą i AI.

Jak to olejesz razem z Shil to was kurde znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W skład zespołu wchodzą aktualnie: Ja, Shil, Wojzax, Phoenix i Roki :-)

Ale teraz widzę że niezrozumiale napisałem o tym że już niedługo skończymy grywalną wersję o codename: "Random Encounter", które będzie przypominać trening z Tactic Ogre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=GtxBvH7AB6Q

3 minutowy gameplay z tripa :)

tym razem jakosc i dzwieki duzo duzo lepsze, jedyny problem to to ze znowu ekran gry zajmuje polowe ekranu filmiku.. Ale i tak polecam zerknac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...