Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Imo powinniście zrobić sobie jakiś prosty model 3D wyrenderować parę klatek animacji 6 np na każdy ruch i dopiero wtedy na bazie tego rendera Shill powinna namalować postać. Bo teraz animacje są pokraczne. W sieci można znaleźć takie modele za free.

 

 

właśnie to obczajam, ja z blendera jestem noga, to jak sobie poprzesuwam by to chodziło i czy o zgrozo atakowało... ale wszystko jeszcze do ogarnięcia, ładny model. Nie wiem też, czy to pomoże, bo zauważcie że postać porusza się we wszystkich kierunkach, a animacje są do 4, co wydaje mi się, że daje dziwne wrażenie... chociaż oczywiście wolałabym zostać przy 4 kierunkach. Jeśli chodzi o ten atak to jet dziwny i nie wiem, czemu ona atakuje bokiem, nie przodem...

a co poprawić w zjawach? nie mają nóg i to jest piękne jeśli chodzi o animację. I nie ma animacji ataku.

 

Trochę mi się teraz na nowym monitorze tło wydaje zbyt kontrastowe i ciemne, podłogę trzeba by jeszcze przyciemnic za to, by się lepiej oddzielała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę obiektywny i ocenie ten screen, normalnie, a nie tak jak wszyscy.

 

No więc. Nic na tym screenie prawie nie pokazałeś..

Widać postacie z gry i hud, które pokazywałeś już wcześniej, a pozatym kilka powtarzających się kwardracików i białe kółka.

Jedyne co jest fajne to tło. Ładne :P

kk tileset i efekt leci do poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie...

 

Po prostu chodzi mi o to, że pokazujesz prawie nic.

Nie mogłeś zrobić screena z czymś jeszcze? Żeby więcej nam pokazać? Tam na dole po prawej cośke widać..

w porządku, następnym razem pokażę więcej, nie ma powodów do kończenia co drugiego zdania wielokropkiem :P

Btw.

No w sumie, te bloki są takie nudne noo...

Czarna obwódka i jasny błękit w środku.. Nie można było zrobić czegoś więcej? Albo dodaj po prostu jakieś ozdobne coś na te bloki, nie wiem jaki jest styl tej gry dokładnie.

Może zrób niektóre bloki inne, żeby nie było tak jednolicie?

nie ma sprawy, bloki zostaną urozmaicone. w jaki sposób - zobaczycie. tutaj screeny daje się w końcu właśnie dla sugestii i opinii, także tych negatywnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Ciekawe! Mam nawet pomysł czemu tak jest. Kiedyś przy uruchomieniu tworzył się plik z koordynatami ścian w labiryncie. Używałem tego do debugowania i nie wiem czy usunąłem to.

 

no to wrzuć ponownie bez tworzenia pliku i sprawdzę, czy to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wrzuć ponownie bez tworzenia pliku i sprawdzę, czy to jest to.

Już w tamtej wersji kod był wzięty w komentarz. Mozę to surface? A może po prostu twój antywir wariuje? Tak czy inaczej tu jest ponownie skompilowany exe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ws.Reputation.1 to jest oznaczenie plików, które przez użytkowników uznane zostały za takie z niską reputacją po samej nazwie... co znaczy, że jakiś inny program o tej nazwie ma kiepską reputację. Albo Heurystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Zyper prosił o bardziej interesujące skriny, więc oto one

0724013810S-Video.jpg

ale niestety sąsiad uznał że za głośno było :(

0724013826S-Video.jpg

 

jeśli bloki są nadal zbyt jednolite, dać znać

sam tileset będzie jeszcze ulepszony, ale dzięki przeźroczystościom w sumie już teraz nie wygląda najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jednolitości nie usunąłeś za bardzo tymi kolorkami, ale czy to tak przeszkadza to już nie mnie oceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednolitości nie usunąłeś za bardzo tymi kolorkami, ale czy to tak przeszkadza to już nie mnie oceniać

:c

Te zniszczone(?) klocki źle wyglądają

w ruchu wygląda dużo lepiej, a i na screenie wg mnie nieźle, ale to chyba już ja

 

podmienię jeszcze to i owo i mam nadzieję, że będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a te rozwalone, myślałem, że chodzi o odłamki, faktycznie dziwnie wiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najnowsza wersja programu, jestesmy zadowoleni z poziomu A.I.

W pojedynku z jednym z programów-mistrzów w Gomoku nasz program przegral dopiero w 66-óstym ruchu (poprawa o cale 18 ruchów od ostatniego uploadu)

 

ezfviw.jpg

 

Program pracuje szybko i myli sie rzadko i stara sie przejac inicjatywe... Czyli jest to, to co oczekiwalismy po nim na levelu pierwszym.

 

Download:

Agnieszka A.I.

 

Jeszcze jedno niewielkie udoskonalenie algorytmu i... zaczynamy prace nad levelem drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne, co złego wykryłem, to to, że stawia przy zablokowanej już trójce, zamiast nieblokowanej

 

Bez_tytu_u614b1.png

ja postawiłem na zielonym, a on przy strzałce, a imo powinien przy którymś kółku czerwonym

 

e:program za bardzo się broni, woli też zblokować trójkę z drugiej strony, niż samemu do trójki dostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...