Skocz do zawartości

Gmclan City


Firemark

Rekomendowane odpowiedzi

Moho: To po jakiego grzyba robisz budynki "chamom"? Twój drapacz chmur jest po prostu za duży - na jego miejsce trzy budowle można by wsadzić.

 

Ale musi być przecież jakiś wieżowiec, w końcu ma to byś miasto, a nie wieś. :P

 

@Firemark:

 

Co z moim wysypiskiem śmieci "Valhalla"? :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pokazałem że mój wieżowiec się zmieści do tej wiochy, więc nie widzę problemu by go tam umieścić :3

 

Edit:

 

A tak btw, jak patrze na nasze miasteczko a na te w internecie to tylko siąść i płakać :P

 

O jakie inne miasta ci chodzi, podaj stronkeę bo też chce zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixon: Jemu chodzi TYLKO i WYŁĄCZNIE o budowle do GMClan City.

 

No, ale nie ma prawa innych się czepiac... Sam pierwszy tego pomysłu nie zastosował... Chyba, że na GMclan City... No, ale ktoś mógł wcześniej robic taki domek i chciec go wrzucic tutaj (domek z tym ladowiskiem),a Mic wcześniej wrzucił i teraz nie ma prawa się czepiac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze miasto rzeczywiście bije po oczach, ale to drugie wygląda całkiem nieźle. Tylko, że robiła je zapewne jedna osoba, a my tutaj mamy pomieszanie stylów. =p

 

Z tym pomieszaniem to masz rację.

 

A u nas to nie? Jedyna różnica to taka że nie mamy takiego tłoku.

 

Najpierw popatrz sobie na przykład 1 z mojego postu, a potem na aktualne GMClan City. Poczujesz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale nie ma prawa innych się czepiac... Sam pierwszy tego pomysłu nie zastosował... Chyba, że na GMclan City... No, ale ktoś mógł wcześniej robic taki domek i chciec go wrzucic tutaj (domek z tym ladowiskiem),a Mic wcześniej wrzucił i teraz nie ma prawa się czepiac....
A właśnie że mam prawo bo:

1.Pierwszy zrobiłem to w gmc city (jak ktoś zaczoł robić wcześniej to mógł się pośpieszyć).

2.Rozumiem że będzie jeszcze miejsce na helikopter (1 lub 2), ale bez sensu będzie jeśli co druga lub trzecia osoba będzie to mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeden ludzik jest ubrany całkiem inaczej niż cała reszta xD Powinno się to kojarzyć użytkownikom nieco starszej generacji ;] Bo młodzi to dzisiaj tylko na tych nowych filmach się chowali :] A co do różowych okien to tak, o to chodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...