Skocz do zawartości

Marek.S

Użytkownicy
 • Postów

  3 093
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Marek.S

 • Urodziny 27.10.1991

Informacje

 • Team
  forever alone

O mnie

 • Skąd
  Gdańsk
 • Płeć
  Male

Edytowalne przez adminów

 • prostokonciki ! =D

Ostatnie wizyty

13 052 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Marek.S

Lunatic

Lunatic (12/13)

0

Reputacja

 1. dużo pieniędzy!

 2. bla bla bla, mam nadzieje, że liczne osoby męczące mnie mailowo będą teraz zadowolone ;) a więc nowa wersja, nosi nazwe Ass Subs Converter 3, pobrać ją można tutaj. Changelog w pierwszym poście. Mile widziane uwagi i życzenia świąteczne ;) Pozdrawiam.
 3. po odczytaniu pozycji myszki i ustalenia kąta między dwoma punktami (kierunek ruchu myszki ) najlepiej ustaw kursor na środek ekranu, wtedy możesz dalej mierzyć kąty nie przejmując się, że kursor znajdzie się poza ekranem.
 4. jak dobrze pamiętam większość serwerów/hostingów nie zezwala no dostęp do bazy z niczego innego prócz localhost. Tak więc te biblioteki możesz sobie wsadzić... :3 zostaje Ci odpalanie skryptów php, z których dopiero możesz się łączyć i sterować mySQL
 5. co do pkt. 2 to obczaj sobie funkcję GML show_menu()
 6. za muzyke dostajesz 10 ptk, natomiast za zaprogramowanie tylko 1/10 strasznie nie dopracowane te udeżanie, jest zbyt proste. Ai wrogów też świruje.
 7. hm.. na pierwszej pętli stwórz te obiekty i przypisz je do tablicy, na następnej już tylko je obracaj sposobem jaki wyżej zaprezentowałem :)
 8. a pęta to co? GML r = 50; spd = 5; count = 5; // ilość krążących obiektów xx = obiekt.x yy = obiekt.y for ( i = 0; i < count; i += 1 ) { x_ = xx + lengthdir_x( r, direction + (360 / count) * i ); y_ = yy + lengthdir_y( r, direction + (360 / count) * i ); draw_sprite( sprite_obiektu, -1, x_, y_ ); } direction += spd; wsadz to w draw jakiegoś niezależnego obiektu i powiedz czy uzyskałeś zamierzony efekt :)
 9. GML w drugim obiekcie daj w create: direction = 180 a w stepie pozostała część kodu ze standardowym direction += spd
 10. GML r = 50; //promien spd = 5; // prędkość xx = obiekt.x //czyli pozycja w okół krótej krązy yy = obiekt.y x = xx + lengthdir_x( r, direction ); y = yy + lengthdir_y( r, direction ); direction += spd;
 11. no ale tak nie musisz wgrywać dodatkowych skryptów, masz wszystko w jednym pliku i do tego sam JS. mi takie coś zajęło ok 10 linijek kodu, to nie jest aż tak dużo :P
 12. tu masz prosty sposób na wykorzystanie ajaxa opierając się na samym JS http://www.w3schools.com/ajax/ajax_aspphp.asp :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...