Skocz do zawartości

Micanser

Użytkownicy
 • Postów

  1601
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Micanser

 1. Dzień dobry wszystkim Możliwe że ktoś z Was jeszcze mnie pamięta - jeśli się nie mylę z waszego forum zniknąłem 11 lat temu. Moja ścieżka życia odbiegła całkiem daleko od Game Makera, czy jakiegokolwiek programowania w ogóle. Kilka dni temu znalazłem płytę z szczątkowymi plikami z moich dawnych prac robionych w GM 6.1 - skłoniło mnie to aby ponownie odwiedzić GMClan i odkryć, że strona https://gmclan.org/ przetrwała w niezmienionej formie! Może to zabrzmi dla was śmiesznie, ale poczułem się jakbym otworzył kapsułę czasu. Przyznam szczerze że najbardziej ciekawi mnie Liga 24, więc pewnie w wolnych chwilach będę się jej przyglądał Przy okazji zadam pytanie - Czy ktoś z was posiada może gdzieś, w zakurzonych piwnicach swoich dysków twardych, cokolwiek co było zrobione prze ze mnie? Pytam bo sam nie posiadam prawie nic... Pozdrawiam, Micanser
 2. Micanser

  butcher pete!

  Rakietnice zrób wyżej, tak aby była na ramieniu.
 3. Micanser

  butcher pete!

  Ten wygląd wybuchu nie pasuje do reszty grafiki.
 4. Micanser

  Zzk Adventures

  Obowiązkowo musisz zmienić tekstury, już lepsze były by pojedyncze kolory, i proponuje ci zmianę kwadratowych drzew na płaskie obracające się, lub po 2 płaskie ściany przecinające się pod kątem prostym. (z teksturą całego drzewa)
 5. Niestety ale gra nie nadaje się na grę logiczną lub przygodową, jest zbyt liniowa. Mimo to gra jest ciekawa i podoba mi się ten styl grafiki. Chwilowo gra jest na porządną trójkę. PS: Przydało by się poprawi dialogi, narazie są takie trochę zbyt "banalne".
 6. Czy to oznacza że nie można mieć zdania iż takie gry są podobne? Nie! Jeśli ktoś uważa że czyjeś gry są podobne, to nie można czepiać się jego zdania.
 7. Ja mówiłem że są takie same, mając na myśli że są podobne. Nie chodzi mi tylko o grafikę, itp. ale zawsze strasz się zrobić grę jak najbardziej brutalną (przynajmniej zazwyczaj), co nie zawsze daje dobry efekt.
 8. Micanser

  Hidden Swords

  Coś mi się wydaje że widziałeś screena z almory. edit: (jak pisałem posta nie było posta gnyska, prosze o usuniecie mojego posta)
 9. Mi ściągnęło się bez problemu (z 30 minut temu ściągałem). Gra mi się spodobała, jednak nie wydała mi się straszna, przydało by się trochę podbudować klimat, miej trupów itp. ponieważ dzięki temu gracz będzie bardziej zwracał na nie uwagę, tak samo z ciemnościami, jeśli miejsca ciemne będą o wiele rzadziej, gracz bardziej będzie się bał w nie wejść. Fajny pomysł z otwieraniem zamka, jednak wolał bym coś w stylu obliviona. Pełnej piątki dać nie mogę, dałbym najchętniej 4.5 (głownie z powodu klimatu i długości korytarzy które z czasem męczą, nawet jak się biegnie), niestety nie mogę tyle dać, dam jednak 4, ponieważ dając 5 mógł bym cię rozleniwić. Ja mam cały czas fps 30, tylko przy przechodzeniu z korytarza do korytarza spada do 20.
 10. Micanser

  Galeria Grafik

  Świetne, nigdy nie sądziłem że to takie proste, a efekt wspaniały. :thumbsup: (dawno nie stawiałem tej emotki, a wiedz że u mnie to duża pochwała, chociaż kiedyś było bardzo łatwo ją dostać) Idę teraz pobawić się w gm grafiką XD
 11. Micanser

  Tura #45 - Głosowanie

  No ale uzasadnijcie to jakoś, bo chce wiedzieć co zrobiłem źle.
 12. Micanser

  Tura #45 - Głosowanie

  Przecież chodzi o to aby elementy po dojechaniu do końca stykały się minimum po 3, a przecież o to chodziło.
 13. Micanser

  Tura #45

  Zgadzam się z przedmówcą, moja gra bardziej nadaje się na demo niż gierkę ligową, dał bym wcześniej, ale z powodu że uznałem iż mam sporo czasu to chciałem zrobić kilka rzeczy, które nie działały a narobiły mi wielki bałagan w kodzie, przez to pracowałem jeden dzień dłużej. http://www.gmclan.org/index.php?liga24&amp...load&zm=162 tutaj link do mojej gry, mam nadzieje ze jak znajdę błędy i dam poprawioną wersje to sędziowie uznają.
 14. Micanser

  Triberian

  A nie łatwiej by było gdybyśmy założyli "rodzinę" (taka w której Ranmus byłby ojcem chrzestnym), i z reklamą nie było by też większego problemu. A tak na serio, to niezbyt przemyślany pomysł, większosć tylko po to by się rejestrowało aby mieć taniej grę.
 15. I jak się teraz zabezpieczyć przed kradzieżą? Już widzę jak gm będzie sam tworzył grafike z samych skryptów, i muze też, ale by szybko gry działały XD.
 16. Micanser

  Tura #45

  Moja gra jest ukończona, jednak uznałem że skoro mam jeszcze tyle czasu to posiedzę trochę nad nią i ją dopieszczę. Pisze ten post po to by pokazać że zrobienie takiej gry jest możliwe w jeden dzień (zacząłem około 14 i z przerwami tak jakoś doszło, przedtem myślałem głównie nad pomysłem).
 17. Micanser

  Tura #45

  Moge zrobic gre w której będzie chodzić o to aby unikać stawiania 3 elementów obok siebie?
 18. Ja daje gry po jednym dniu i co? (liga 24 XD ) Tu jest zamało aby szukać błędów/niedopracowań, aby dawać gre do sprawdzenia co kawałek napisanego kodu to najpierw postaraj się aby zainteresowanie nią było wystarczająco duże (coś ciekawego, dobrze wyglądającego itp.), chociaż i tak nie radze tak robić.
 19. Micanser

  Czarny na biały

  http://www.gmclan.org/uploader/863/new333xx5.jpg i tak nie będziesz zadowolony z efektu, bo raczej nie o to ci chodziło.
 20. Micanser

  Masgen Arts :P

  Moim zdaniem najbardziej niepasujacy jest napis "by masgen", lepiej napisac coś innego (np. wspólnego z przedstawianą postcią), a by masgen napisac mniejsza czcionką gdzieś w rogu.
 21. Ten test nie był zbyt dobry, ponieważ z powodu strasznie "nierównych" ścian można było się domyślić że to żart i zapewne wiele osób tylko z tego poswodu ściągneło, lub wiele jeszcze bardziej zniechęciło się do ściagnięcia. Jeśli chciałeś sprawdzić ile osób ściągnie gre, należało zrobić ją bardziej podobną do pierwszych produkcji różnych userów, tak aby wyglądało że się "postarałeś". Ale pomysł i tak dobry, przyznam że (mimo iż nie pisałem) postawiłem 1/5 bez ściągania, ponieważ sądziłem że to żart, mający polegać na tym że userzy będą się zachwycać (oczywiście żartujac).
 22. Micanser

  [Stronka z grafiką]

  Dziwne te kategorie, gdzie coś takiego jak ludzie, zwierzęta itp?
 23. Micanser

  Galeria Grafik

  Bez, no chyba że byś zrobił go bardziej pasujacym do reszty (lepszy cień, taki prawie niewidoczny itp.).
 24. W trybie survival jeśli się nie poruszymy i naciśniemy 2 a potem spacje, postać będzie strzelała plecami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...