Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w teście IQ bodaj 144 wyszło, ale i tak uważam, że to kompletna bzdura. Na świecie jest cała masa genialnych idiotów i naprawdę mądrych "głupków". Fakt, że przynajmniej starzy się odwalili kiedy zrozumieli, że to że nie zamierzam się uczyć nie oznacza, że jestem imbecylem :D.

 

I błagam, żadnych szachowych striptizów mangowych szesnastolatek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I błagam, żadnych szachowych striptizów mangowych szesnastolatek ;).

 

Chcesz bierkowy striptiz staruszki z amerykańskich komiksów o batmanie? Żaden problem.

 

Ja też jestem ponad przeciętną, jeśli chodzi o IQ. Ale w mieście gdzie są sami pijacy i menele to żaden problem nawet dla sparaliżowanego szczura z Alzehimerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lem miał, chyba około 160. Ale to bzdura, naprawdę. Nawet taka Doda może sobie nabić na papierku 150, a z całym szacunkiem dla jej sylikonowego majestaty, inteligentka to to nie jest.

Znam kilku "geniuszy", którzy ą takimi młotkami, że tylko lać i patrzeć czy równo puchnie i znam kilku co w testach IQ wypadają fatalnie, a nigdy nie odważyłbym sie zakwestionować tego co mówią. Człowieka i jego umysłowości nie da się opisać za pomocą jednej liczby. Niemal każdy w czymś wymiata i kompletnie zasysa w czymś innym.

 

Dziadek, brzmi apetycznie. Jak się umawiamy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w striptiz to ja z wami grać nie chcę O.o

ze mną sie gra tylko o jakieś hardcorowe sstawiki* :Djak o nic to nie mam motywacji i dostaje po dupie

 

*miało być stawki, ale ssawki też luz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak faceci gadają o dupach to kultura robi sobie wolne :)

tak samo z testami IQ heh

EDIT.

no dobra, i z kazdym innym tematem na który dyskutują faceci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, jest ileś systemów obliczania IQ i skale się różnią. Sczerze mówiąc, kompletnie się na tym nie znam i nie wiem jak to jest obliczane ani na czym dokładnie polegają różnice.

 

W tej chwili doczytałem się na Wikipedii o jakimś gościu, który jest w księdze rekordów Guinessa z IQ=228, choć według innej skali wyszłoby mu dużo mniej :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iloraz inteligencji (IQ — od intelligence quotient) — wartość liczbowa testu psychometrycznego, którego celem jest pomiar inteligencji. Wartość ta nie jest absolutną miarą inteligencji, lecz ma charakter relatywny.

Co się przejmujecie.

Edit:Juz ktoś o tym wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...