Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Gotuje, programuje... szkoda, że Kielce :P
... i szkoda, że zajęta.. :P

 

Eve, też nie byłaś tutaj pierwszą kobietą z tego co pamiętam. xD

Jeśli już chodzi o same umiejętności... wszystkiego w życiu trzeba się trochę nauczyć, a gadanie kto jest od czego jest gupie. =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
po pierwsze... tylko nieliczni potrafią gotować, chyba całe szczęście..
Ale najlepszymi kucharzami tak czy siak są faceci. Porównaj ile jest męskich szefów kuchni, a ile żeńskich. :>

 

Eve, też nie byłaś tutaj pierwszą kobietą z tego co pamiętam. xD
Chyba 3 bodajże (z tego co pamiętam, była fatalnajędza i ktoś tam jeszcze, nie wliczając już Lamparda).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymonku.. zdążyłam się domyślić, że nie byłam pierwsza ;p Z resztą tego też nie powiedziałam.

ładnie to powiedziałeś.

 

Ale najlepszymi kucharzami tak czy siak są faceci. Porównaj ile jest męskich szefów kuchni, a ile żeńskich. :>

 

 

a potrafisz gotować?

 

 

btw. pamiętam jędze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku może i nie. No, ale mówmy już dokładnie, że jest dużo więcej dobrych kucharzy męskich niż dobrych kucharzy żeńskich. :P

 

Równie dobrze można był by powiedzieć "kobieta jest na tyle mądra żeby znaleźć sobie na tyle głupiego faceta który by gotował zamiast niej", ale to tylko taka teza wyjaśniająca dominację mężczyzn w kuchni. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale to tylko taka teza wyjaśniająca dominację mężczyzn w kuchni. :P
Nom, tylko teza, bo dominacja w kuchni sie bierze z prozaicznej przyczyny... po prostu my faceci mamy bardziej wyczulony smak... :)

 

A co do gotowania, to umiem tyle o ile. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propaganja.. myślałam, że na reggae w ostrodzie byłeś i nie odwiedziłes. ale cóz..

no pewnie że byłem, 2 lata temu, rok temu, w tym roku tez bede :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
I większość kobiet lubi porządek ;p

 

A faceci to myślisz nie? Facetom po prostu bałagan nie przeszkadza :P Ale jak raz na rok się posprząta, to przecież jest się z tego dumnym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wnikajmy. grunt, ze się kochać potraficie. co niektórzy...

dokładnie,więc po co mi umiejetnosc gotowania? :P

Za dużo talentów też nie wypada w końcu mieć żeby dziewczyny w kompleksy nie wprowadzac heheheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano..

swoją drogą właśnie sobie przypomniałem kilka wątków z wczoraj, apropo co do wszystkiego to do niczego..

Kupowaliśmy ze znajomym fajki, i napisane było że powodują impotencję, więc znajomy sie zbulwersował i poszedł do sklepu wymienić na te ' z rakiem'... mina sprzedawczyni w nocnym roxx.

W ogóle wczoraj śmieszny dzień, siedziałem sam w łodzi na pełnej piździe, nie mogąc znaleźć nikogo kto by się napił więc napilem sie sam i pierwszy raz od wieków zacząłem szukać guza, jakiś 3 młodych typków (nie wiem, 16-17 lat może) zaczęło coś do mnie smęcić, więc zacząłem na nich bluzgać (wyliczając w głowie czy mam szanse z trzema)... i co sie stało? Chłopaki głowa w dół i sobie poszli :( Gdzie tu sprawiedliwość? do dupy z takim czymś...

 

A faceci to myślisz nie? Facetom po prostu bałagan nie przeszkadza :P Ale jak raz na rok się posprząta, to przecież jest się z tego dumnym :lol2:

święte słowa! popieram w 100%

Poza tym co to za facet który nie lubi burdelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można był by powiedzieć "kobieta jest na tyle mądra żeby znaleźć sobie na tyle głupiego faceta który by gotował zamiast niej"

ekhem XD No ale to jest dość wygodne nie?

 

A propos sprzątania to powinno się sprzątać codziennie, z pełną dokładnością raz w tygodniu, a nie tak jak tu jeden taki co raz w miesiącu i to na dokładkę zgarniając rzeczy na kupkę na środku pokoju swego.

Gdyby nie było bab to faceci by zginęli w stosie brudu XD :sp_ike: :sp_ike: :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...