Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Ph... Jako jedna z nielicznych tutaj kobiet, też chce popatrzeć na facetów. O!

A próg wiekowy może być od 15l. :P

A 15 lat to już facet, czy jeszcze dzieciak ? :P

 

@Up: no właśnie, z tym się zgodzę :D Przekonałem się całkiem niedawno, ze jednak dziewczyny 16 lat nie są takie złe, pomimo, że to ponad 4 lata różnicy :P Nie ma aż takiej wielkiej przepaści, natomiast chłopaki 16 lat to jeszcze dzieciarnia -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:F u mnie w budzie jedna klasa pierwszej gimnazjum prawie cała wygląda na max 3 klasa podstawówki, biegają w dresach i polarach po szkole i wpiepszają Leys Apettit Stix... ;<

@żalu: o kur.a. Jak dla mnie to 7-6 lat :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z testem IQ wcale niegłupi pomysł. Na pewno zostałoby więcej niż 10 osób. (11 może 12 xD)

13, mnie nie policzyłeś...

 

A 15 lat to już facet, czy jeszcze dzieciak ? :P

 

@Up: no właśnie, z tym się zgodzę :D Przekonałem się całkiem niedawno, ze jednak dziewczyny 16 lat nie są takie złe, pomimo, że to ponad 4 lata różnicy :P Nie ma aż takiej wielkiej przepaści, natomiast chłopaki 16 lat to jeszcze dzieciarnia -_-

jak dla mnie dziewczyny 16letnie to straszna dzieciarnia. Nie mógłbym się z taką związać.

 

denis rozrabiaka

centralnie

EDIT.

Czemu nie można zacytować pani kontekstowej?

Tak swoją drogą to jedyna kobieta która się ciągle uśmiecha i nie fochuje. o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dziewczyny 16letnie to straszna dzieciarnia. Nie mógłbym się z taką związać.

To raczej dobrze, bo jeszcze byloby ryzyko, żeby cię zamknęli.

Tak apropo to ok. 2 lata temu robilem testy IQ, ale nie dostałem wyników do dziś(ale wtedy byłem nieco tegnięty, noi byłem na etapie: "tak, nadaję się na geniusza" xD). Jak chcecie to może zrobię jescze raz(mam znajomych psychologów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja robiłem testy IQ u psychologa i wyszło, że jestem ponad przeciętność, ale bez przesady. Tylko że te testy były mi robione bite 12 lat temu, a nie wiem czy od tamtego momentu miałem umysłową progresję czy regresję... trudno stwierdzić. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...