Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli zrobię grę na tyle by móć co kolwiek ukazać to od razu screena ukaże , grafikę tworzę sam miałem mieć grafika ale zdecydowałem że sam się tym zajmę gdyż wyobrażam sobie co i jak ma wyglądać następnie przenosząc to na obraz , fanom i tym co czekają dziękuję a tym co mnie obrażają i szydzą ze mnie mówie od razu mam na was po prostu wy**bane !

 

 

pracę idą pełną parą i ten projekt na pewno zostanie ukończony , gra nie zostanie wydana w wersji demo , w dzień premiery i ukończenia gry w 100 % ukaże się w wersji full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zrobię grę na tyle by móć co kolwiek ukazać to od razu screena ukaże , grafikę tworzę sam miałem mieć grafika ale zdecydowałem że sam się tym zajmę gdyż wyobrażam sobie co i jak ma wyglądać następnie przenosząc to na obraz , fanom i tym co czekają dziękuję a tym co mnie obrażają i szydzą ze mnie mówie od razu mam na was po prostu wy**bane !

go-study-meme-generator-go-study-aadc03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to może wlep gdzieś him/her? Bo takto serio jakieś to niegramatyczne

jest dobrze, w angielskim dużo można wydziwiać

 

tbh od kiedy lionx ją zaprezentował to nazwa to jedyne co mi się w tej grze podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto objecany screen ze startowej lokacji jaką jest jadalnia szkolna inaczej mówiąc stołówka , grafikę tworzę sam bez żadnej pomocy :) .

 

https://gmclan.org/up6167_6_R_E_I_R_GODZINA...O_SCREEN_1.html

 

w tym pomieszczeniu nie zostanie tak jak jest obecnie dodam jeszcze roślinki inne przedmioty przydatne przy konsumpcji bądź piciu , i wiele wiele innych rzeczy :) bohater może nie wygląda na twardziela ale to nie on wybrał sytułacje w jakiej się znajduje tylko sytułacja wybrała jego , mimo że tak powiem lamerskiego wyglądu jak kujonek , Martin będzie chciał mimo wielkiego ryzyka poznać prawdę jak i dlaczego zginoł jego ojciec a tagże jaką tajemnice skrywał , dlaczego coś co kiedyś spotkało jego Ojca teraz zaczyna prześladować jego samego.

 

Do góra dwóch tygodni pojawi się zapowiedź oficjalna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ta szara poświata to ma być coś na styl dymu? Jeżeli tak, to proponuję alternatywnie utworzyć sprita szarej przejrzystej chmurki i ustawić parę takowych poruszających się w tym samym kierunku, ale o różnych prędkościach. Jakiegoś loopa dać, by nie uciekły z ekranu, i dymisko jak pierun :)

 

btw. "dodano Dzisiaj, 5:42" dyzmuś, lepiej oddaj się w ramiona snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzałem robić dema jako żeby coś pokazać muszę dać z 50% całej gry a gra jest i tak za krotka bez tego :3 no nic i tak pewnie nic z jej sprzedaży nie wyjdzie przynajmniej teraz nikt nie może mi powiedzieć że poczuł się oszukany gdyby ją kupił (czego i tak nikt by nie zrobił :D ) :P

 

http://www.indiedb.com/games/never-heard-f...ever-again-demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wątpię ta gra praktycznie nie ma nic wspólnego z tymi kucykami

w takim razie dobrze udaje, że ma :rolleyes:

 

a właśnie na wrażeniu sprzedajesz grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wydaje mi się że za dużo piszesz o tym, że pewnie nikt nie kupi, że może się nie spodobać. Lepiej to zachować dla siebie, bo jak ktoś to czyta, to od razu może się nastawić, że to nie będzie nic ciekawego i możesz nawet nie włączy. Warto zachować dystans, ale nie narzucać go innym. Taka już jest ludzka psychika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ogólnie wydaje mi się że za dużo piszesz o tym, że pewnie nikt nie kupi, że może się nie spodobać.

bo ma nadzieję, że każdy zaraz odpisze "jestem pewien, że pełno ludzi kupi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lizak za szybko uznaje że gracz się na niego już nie patrzy. Ledwo skręciłem kamerkę a on już się teleportował natychmiastowo że nawet nie było szans uciec.

I grawitacja dziwna jak na księżycu.

nom skok poprawie co do tego ze za szybko łapie to rzeczywiście troszkę przesadziłem pisałem grę pod siebie by mi było trudno to przejść a ja wiem jak się zachowuje i gdzie szukać kwiatków itp. i przypadkiem zrobiłem go zbyt trudnego ups :P

 

a i model lizaka ofc jest tymczasowy :P

 

bo ma nadzieję, że każdy zaraz odpisze "jestem pewien, że pełno ludzi kupi"

lol nope po prostu jestem realistą :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...