Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
kolejnegufno.png ;_;

 

kolejnegufno.png

 

a teraz mnie zabijcie ;__;

 

Rozbraja mnie twój dystans do siebie. A co do twego projektu, cóż, gdzie oryginalność? Dziś tylko ona pozwoli osiągnąć Tobie sukces. Część graficzna to już inna sprawa, choć, jak chcesz, mogę Ci porobić za grafika (za darmo ow kors)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"RyboLandia!"

 

Od razu zaznaczę: Pilnie poszukuję grafika! Nie spodziewam się ananasów, wystarczy mi taka grafika, by nie była z dupy wzięta, tak jak moja...

 

Gramy małą rybka i zjadamy inne rybki. Nie rośniemy jedząc, jedynie gdy zjemy wszystkie ryby to odpala się animacja rośnięcia i transformacji z małej ryby do zmutowanej poczwary. Gra wyróżniać się będzie dużą liczbą drapieżników, między innymi - Ostronos, Rekin Tygrysi, Rekin Piaskowy, Ryba - Młot, Żarłacz Biały, Ośmiornica, a w poziomach dodatkowych (Arktyka) pojawią się także Orki, delfiny i Rekiny Arktyczne.

 

Skąd taki pomysł? Chodzi tutaj o to, że chcę odpocząć od ciężkich gier, dlatego robię taką "Mini - Grę".

 

Błagam, niech napisze do mnie na PW jakiś grafik :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheriff99 W czym to piszesz ? Całkiem fajne :D

Anty Ten ork wygląda jakby jego brzuchem był balonik a z tyłu ktoś go pompował :P

Radko147 zaprezentuj screena być może mógłbym ci pomóc ( ale nic nie obiecuje żeby nie było )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy screen pokazuje pierwszy poziom (tzw. tutorial z rekinem Ostronosem)

 

Drugi demonstruje drugi typ rekina (Ryba - Młot)

----------------------------------------

http://imageshack.us/photo/my-images/694/s...rybolandia.png/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/717/s...ybolandia2.png/

 

Sorka za jakość zdjęć, coś zrypałem >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nie skonczona mapa do gry strategicznej z czasów Wojen Napoleonskich, nad ktora aktualnie pracujemy (tutaj Bitwa pod Horodeczną)

W grze bedzie przedstawiona cala Kampania Napoleonska z wiernym (w miare) odwzorowaniem map wojskowych, ustawienia wojska i kierunków natarcia.

 

kampania_mala.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nie skonczona mapa do gry strategicznej z czasów Wojen Napoleonskich, nad ktora aktualnie pracujemy (tutaj Bitwa pod Horodeczną)

W grze bedzie przedstawiona cala Kampania Napoleonska z wiernym (w miare) odwzorowaniem map wojskowych, ustawienia wojska i kierunków natarcia.

 

kampania_mala.jpg

Zgaduję - razem z capo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...