Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma t800 zeby mnie oswiecil na temat boksu, ale jest tam chyba sporo roznych ciosow, do tego dochodzi poruszanie w przod-tyl no i uniki. Ciekawe wiec jak rozwiazales sterowanie?

Sterowanie:

Q-W + Strzałka góra/dół - ciosy proste na głowę/tułów;

A-S + Strzałka góra/dół - haki na głowę/tułów;

X - odchylenie

C + Strzałka góra/dół - garda na głowę/tułów;

 

Dodaj też wpadanie w stan zamroczenia po konkretnym trafieniu / wpadanie w narożnik .

Zamroczenie jest, może na filmie tego nie widać, bo jest odtwarzany z 2x prędkością. Ekran po bokach robi się ciemny,pulsuje i słychać gwizd. Ciosy wyprowadzane w tym stanie prawie nie zabierają hp przeciwnikowi, można się tylko bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Shil, takie prace IMO lepiej do Galerii Grafik wrzucać.

 

A jeśli coś o samym obrazku mam powiedzieć to przód konia skopany, a reszta świetna :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bedziom:

Chudzi aż tak bardzo to nie są, ale chyba trochę za wysocy więc ich "rozciąga" ;) W sumie nie każdy bokser w wadze ciężkiej jest gruby ;P

Aha, chyba, że tak. Grunt, że są sztywni i nieproporcjonalnie do szerokości ciała wysocy, jakby połknęli kij od szczotki.

 

A ja Wam powiem, że będę miał całkiem dobrego grafika (właśc. "graficzkę") do projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, chyba, że tak. Grunt, że są sztywni i nieproporcjonalnie do szerokości ciała wysocy, jakby połknęli kij od szczotki.

 

A ja Wam powiem, że będę miał całkiem dobrego grafika (właśc. "graficzkę") do projektu :)

 

Ja chyba sam się swoją grafą zajmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A ja Wam powiem, że będę miał całkiem dobrego grafika (właśc. "graficzkę") do projektu :)

Shil? Więcej graficzek nie mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shil nie czepiam się ale on ten łuk dalej źle naciąga. Chodzi o to że przy wypuszczaniu cięciwy zdarłoby mu skórę z palców. Naciąga się dłonią z wierzchem ku górze, a strzałę trzyma się kciukiem i pierwszą kostką palca wskazującego. NIE, NIE CZEPIAM SIĘ. Wyjaśniam technikę jeno... Bo grafika zarąbista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignis - okej, referka mi mówiła inaczej, ale poprawię, jak już obczaję co i jak.:)

Poprawiłam to i owo, waginę też.

Wrzucam tu jak już zaczęłam, pewnie powinnam w ogóle w Galerii Grafik, ale jak praca jest nieskończona to mam zawsze wątpliwości.

Co do grafiki dla Bedzioma, nie wypowiadam się na tematy o których nie mam pojęcia.

Jak ktoś ma pomysł na lepsze futro, to nie krępujcie się, ja pomysłu nie mam.

 

lucznik_na_koniu8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was rozczarować - nie, to nie Shil. Ona nie jest z GMC ;)

A teraz utrzymam Was w niepewności i nie powiem, kto to. Grunt, że nie znacie ;x

 

 

@Pablo - wiedziałem, że ktoś tak napisze :D

@Shil - fajna praca, ale koń mógłby mieć bardziej odcinające się oczy + twarz faceta wygląda jak z wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalilem z t-800 ze to ja przekaze wam ta dobra wiadomosc, no wiec...

ta! dam!

Postanowilismy ze tym razem damy szanse na zwyciestwo w konkursie Tymona naszym znajomym z gmclanu!

...

Po prostu nie wezmiemy tym razem udzialu w tym konkursie, takze wezcie sie do roboty bo jest o co walczyc,

a wasze szanse wzrosly teraz diametralnie.

Mozecie teraz latwo wygrac prestiz i! atrakcyjna nagrode finansowa!!!

Zeby nie bylo ze my teraz nic nie robimy to zamieszczam linka do gry nad ktora teraz siedzimy.

Poswiecilismy juz jej kilka godzin i jak juz gdzies pisalem miala ona byc na konkurs na gre turowa z najlepiej ulozonymi klockami :)

 

kolko i krzyzyk do (5 skreslen)

 

Program BEDZIE umozliwial gre komputer vs komputer na kilku poziomach trudnosci, na ilu? jeszcze nie wiemy ale chcemy zeby to zalezalo od ilosci ruchow jakie komputer bedzie przewidywal do przodu, np: 1,2 i 3

oraz wszelkie mixy typu czlowiek vs komputer i odwrotnie.

NA RAZIE gra jest jeszcze nie skonczona, ale jest juz mozliwa prosta rozgrywka bo wykrywane sa wszystkie piecio-skreslenia.

Link zamiescilem powyzej.

Co do inteligencji komputera to wciaz ja jeszcze obgadujemy i za 1-2 dni zaczniemy ja ukladac w game makerze.

 

Myslimy tez ze BYC MOZE po ukonczeniu gry udostepnimy dla wszystkich kod gry (jako plik game makera)...

oczywiscie jezeli ukonczymy...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalilem z t-800 ze to ja przekaze wam ta dobra wiadomosc, no wiec...

ta! dam!

Postanowilismy ze tym razem damy szanse na zwyciestwo w konkursie Tymona naszym znajomym z gmclanu!

...

Po prostu nie wezmiemy tym razem udzialu w tym konkursie, takze wezcie sie do roboty bo jest o co walczyc,

a wasze szanse wzrosly teraz diametralnie.

Mozecie teraz latwo wygrac prestiz i! atrakcyjna nagrode finansowa!!!

Zeby nie bylo ze my teraz nic nie robimy to zamieszczam linka do gry nad ktora teraz siedzimy.

Poswiecilismy juz jej kilka godzin i jak juz gdzies pisalem miala ona byc na konkurs na gre turowa z najlepiej ulozonymi klockami :)

 

kolko i krzyzyk do (5 skreslen)

 

Program BEDZIE umozliwial gre komputer vs komputer na kilku poziomach trudnosci, na ilu? jeszcze nie wiemy ale chcemy zeby to zalezalo od ilosci ruchow jakie komputer bedzie przewidywal do przodu, np: 1,2 i 3

oraz wszelkie mixy typu czlowiek vs komputer i odwrotnie.

NA RAZIE gra jest jeszcze nie skonczona, ale jest juz mozliwa prosta rozgrywka bo wykrywane sa wszystkie piecio-skreslenia.

Link zamiescilem powyzej.

Co do inteligencji komputera to wciaz ja jeszcze obgadujemy i za 1-2 dni zaczniemy ja ukladac w game makerze.

 

Myslimy tez ze BYC MOZE po ukonczeniu gry udostepnimy dla wszystkich kod gry (jako plik game makera)...

oczywiscie jezeli ukonczymy...

;)

:sleep1: Słabo panowie, ta gra to jest kilka godzin roboty, i to dla jednej osoby. AI? To dla tego się wycofujecie? OK, czekam na grę, a kod udostępnijcie nawet jeżeli gry nie zrobicie. Nie wierzę w was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalilem z t-800 ze to ja przekaze wam ta dobra wiadomosc, no wiec...

ta! dam!

Postanowilismy ze tym razem damy szanse na zwyciestwo w konkursie Tymona naszym znajomym z gmclanu!

...

Po prostu nie wezmiemy tym razem udzialu w tym konkursie, takze wezcie sie do roboty bo jest o co walczyc,

a wasze szanse wzrosly teraz diametralnie.

Mozecie teraz latwo wygrac prestiz i! atrakcyjna nagrode finansowa!!!

Zeby nie bylo ze my teraz nic nie robimy to zamieszczam linka do gry nad ktora teraz siedzimy.

Poswiecilismy juz jej kilka godzin i jak juz gdzies pisalem miala ona byc na konkurs na gre turowa z najlepiej ulozonymi klockami :)

 

kolko i krzyzyk do (5 skreslen)

 

Program BEDZIE umozliwial gre komputer vs komputer na kilku poziomach trudnosci, na ilu? jeszcze nie wiemy ale chcemy zeby to zalezalo od ilosci ruchow jakie komputer bedzie przewidywal do przodu, np: 1,2 i 3

oraz wszelkie mixy typu czlowiek vs komputer i odwrotnie.

NA RAZIE gra jest jeszcze nie skonczona, ale jest juz mozliwa prosta rozgrywka bo wykrywane sa wszystkie piecio-skreslenia.

Link zamiescilem powyzej.

Co do inteligencji komputera to wciaz ja jeszcze obgadujemy i za 1-2 dni zaczniemy ja ukladac w game makerze.

 

Myslimy tez ze BYC MOZE po ukonczeniu gry udostepnimy dla wszystkich kod gry (jako plik game makera)...

oczywiscie jezeli ukonczymy...

;)

więcej czasu chyba wam zajęło pisanie postów o tej grze niż samo robienie jej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AI? To dla tego się wycofujecie? OK, czekam na grę, a kod udostępnijcie nawet jeżeli gry nie zrobicie. Nie wierzę w was.

AI to wlasnie ma byc najmocniejszy punkt tej gry!!!

 

wyniki.png

 

totalna deklasacja przeciwnikow!!!!

56 punktow za brak bledow!!!

 

 

..no i dlaczego w nas nie wierzysz? nie rozumiem tego zupelnie.

 

 

więcej czasu chyba wam zajęło pisanie postów o tej grze niż samo robienie jej

Faktycznie, bo gra w gm zajmuje obecnie zaledwie 14 KB :)

 

ps: obawialem sie ze bedzie mulila gdy bedzie duza ilosc kolek i krzyzykow... ale sprawdzilem i nie ma to na razie zadnego znaczenia i nie spowalnia gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilismy ze tym razem damy szanse na zwyciestwo w konkursie Tymona naszym znajomym z gmclanu!

...

Po prostu nie wezmiemy tym razem udzialu w tym konkursie, takze wezcie sie do roboty bo jest o co walczyc,

a wasze szanse wzrosly teraz diametralnie.

dlaczego robisz z siebie idiote? Twoje gry nie są nawet dobre... Zrób tę grę, wygraj, zajmij wysokie miejsce, chociaż nie bądź ostatni, a potem mów, że jesteś NAJLEPSZY

 

totalna deklasacja przeciwnikow!!!!

56 punktow za brak bledow!!!

GML
if(keyboard_check_pressed(vk_space)){

punkty+=1

}

OMG, nie zrobilem zadnego bledu, 100punktow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... pisałem że nie wypowiem się już na temat OxGC, ale chyba sam przyznasz że jak na grę w której chodzisz po drabinach i unikasz kolizji z przeciwnikami to zrobiliście durny błąd z wchodzeniem po drabinie. Teraz patrząc na te wasze kółko i krzyżyk to nie widzę nic, nic co mogło by mnie zaskoczyć. Szczególnie jak widzę przesuwanie kamery. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wykrywa "piątkę", jak jest np 10 pod rząd :)

wez juz lepiej zamilknij bo sie kompromitujesz ha ha ha.

Tobie hehe moze potrzeba dac instrukcje jak sie gra w kolko i krzyzyk :)

 

@Threef widze ze uwielbiasz sie klocic.

Jednak twoje uwagi sa chyba skierowane nie do mnie.

Jezeli chcesz sie dowiedziec dlaczego Chinski kucharz uzyskal tak wysokie oceny, to zwroc sie z pytaniem do sedziow ktorzy oceniali a nie do mnie!!!!!!

Mam nadzieje ze w ten sposob wyczerpalismy temat po tytulem "dlaczego team something beutiful robi gry ktore niesprawiedliwie sa lepsze od twoich"

 

Napisalem tutaj ze pracujemy obecnie nad gra

"kolko i krzyzyk do 5 skreslen"

i moze ograniczcie sie do tego tematu.

 

edit//

odpowiem do postu ponizej zeby nie mnozyc postow:

Pracujemy nad gra dalej, i staramy sie mocno, a to jest temat nad czym obecnie pracujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem tutaj ze pracujemy obecnie nad gra "kolko i krzyzyk do 5 skreslen" i moze ograniczcie sie do tego tematu.
temat został już wyczerpany, ta gra to w tej chwili góra jeden wieczór roboty. niestety, musicie się postarać bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najprostszej wersji celem każdego z graczy jest ułożenie nieprzerwanego łańcucha pięciu pionów własnego koloru (w poziomie, pionie lub po przekątnej). Niestety, w tej wersji gry istnieje strategia wygrywająca dla rozpoczynającego, to znaczy, że wykonując odpowiednie ruchy zawsze może wygrać. Dlatego w praktyce turniejowej modyfikuje się zasady wykonywania kilku pierwszych ruchów.
jak jest np 10 pod rząd

no to masz dwa nieprzerwane łańcuchy lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli mam 4 krzyzyki po prawej i 4 po lewej a w srodku, pomiedzy nimi puste pole, i wlasnie tam wstawie krzyzyk to bede mial....???? 9 krzyzykow w jednej lini, tak? i ktora wg was jest wlasciwa piatka???

Po zatym karolo320 posuwasz sie do klamstwa!!! a to bardzo nie ladnie.

Pokaz zdjecie takiego ukladu zebysmy cie nie nazywali klamcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli mam 4 krzyzyki po prawej i 4 po lewej a w srodku, pomiedzy nimi puste pole, i wlasnie tam wstawie krzyzyk to bede mial....???? 9 krzyzykow w jednej lini, tak? i ktora wg was jest wlasciwa piatka???

 

chodzi o to, że żadna.. musi być 5, ani poniżej, ani powyżej.

Daj mi te " instrukcje jak sie gra w kolko i krzyzyk" i pokaż, gdzie jest napisane, że mając 6 pod rząd się wygrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli postawie krzyzyk na szczycie krzyzykow na rysunku ponizej

Clipboard01.jpg

to wcale nie wygram, bo bede mial 2 lancuchy po 5 :)

 

sami widzicie ze krytykowaliscie, krytykowaliscie... a przy blizszym poznaniu poziom komplikacji gry was przerosl i zaskoczyl.

A to dopiero zwykla zapowiedz, a nie kompletna gra.

 

ps:karolo320 czekam na screen 10 krzyzykow w jednej nieprzerwanej lini.

 

//edit

do postu ponizej:

Racja, to co napisalem tutaj odnosi sie do karolo320.

Napisal tyle postow az wydawalo mi sie ze mam do czynienia nie z jednym laikiem ale z co najmniej trzema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami widzicie ze krytykowaliscie, krytykowaliscie... a przy blizszym poznaniu poziom komplikacji gry was przerosl i zaskoczyl.

może jestem ślepy, ale ja tu widzę jedną osobę narzekającą na sam system gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

taxi_driver: "Ustalilem z t-800 ze nie mamy szans wygrac konkursu tymona z naszym brakiem skilla wiec bede gadal jakies pierdoly zeby sie uchronic przed kompromitacja za zajecie ostatniego miejsca"

 

ups :rolleyes:

 

Bardzo trafny dowcip, ale że mi taxi marudzi w raportach o tym jakim jesteś strasznym kłamcą więc zamieniam cytat na cudzysłów co by uniknąć sytuacji w której jakiś nierozgarnięty człowieczek nie ogarnia i bierze to na poważnie.

Pozdrawiam, Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...