Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
przykro mi cię rozczarować ale to grafika z herosów a nie screen, projekt jest w gml wiem bo było mi dane go testować.

Przejęzyczył się ale wiadomo o co chodzi, nie butthurcić mi tu proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f6a5f061f4e0b2cb90ccb155efb47f9a.gif

 

dzień dobry:D dziś z rana - pośladki.:D

dziwny ten gif jakiś, ale korzystałam z jakiegoś online cuda pierwszy raz. :)

 

Dość podstawowy błąd - jak ktoś chodzi, to ręce wychylają się odwrotnie w stosunku do nóg. Czyli jak prawa noga do przodu, to prawa ręka do tyłu. Inaczej zawsze będzie wyglądało jak poruszanie się potwora Frankensteina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hejo!

 

Jeszcze nie dawno pracowałem nad O.O.B.E., ale na przestrzeni kilku miesięcy całość tak się zmieniła, że z trójwymiarowego pseudo-horroru przeniosłem się w dwuwymiarowy pseudo-dramat (natchnęło mnie Limbo). Jest to "wzruszająca" opowieść o starym genialnym saksofoniście, któremu nie udało się spełnić swych marzeń. Zamierza więc (niemalże w agonii) powrócić do swej starej mieściny i tam spokojnie umrzeć. Pomagamy mu w wędrówce, która wkrótce nabiera nieoczekiwanej akcji i tempa.

 

z3cn2q.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gra moich marzeń

 

Ironia, rozumiem? ;p

Tak poza tym, to chciałbym wprowadzić w ów grze wiele innowacji. Między innymi: jazz. Tak, jazz. Czemu niby podczas wędrówki w tle nie mógłby towarzyszyć nam jazz? Oczywiście dobrany do sytuacji. np.

 

Oraz chciałbym zadbać o to, by cała rozgrywka trwała naprawdę długo, bo serce mi się kraja, gdy grając w przeróżne Gejmejkerowe cuda po 3 min przesuwają mi się napisy końcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serce mi się kraja, gdy grając w przeróżne Gejmejkerowe cuda po 3 min przesuwają mi się napisy końcowe.

jesli mowimy o gmclanowych produkcjach to gdzies w okolicach 3 minuty faktycznie wskakuja napisy ...zazwyczaj z informacja o kodzie błedu.

 

ps: co do gry to chetnie zagram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poznaję sobie SDL'a (wrapper na .NET).

Kod mam ładnie uporządkowany, rozdzielony na sceny.

Udało mi się na razie zrobić poruszające się niebo(czego nie widać na screenie), strzelanie, poruszanie i animacje :P

Na razie to praktycznie nic, ale co tam. Ważne, że mam zamysł jak ma całość działać i trochę kodu.

is.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...