Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

@Anty

Teraz juz 130 ;) Tylko ze filtrow to tu nie ma.

@Japan & karola

nie przesadzilem z widzocznoscia, w czasie grania przy tym kurzowym sztormie widac centralnie wszystko, ten kurz i piach sie porusza zaslaniajac i odslaniajac na przemian.

Zreszta krotki filmik z owej misji:

http://www.sendspace.com/file/g1flm8

(fraps mi wszystko scina i pomniejsza ekran.. typowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@pablo: tak

 

@propa: o obróbce video to nie słyszałeś? :D Sony vegas i sobie obcinasz tylko do tego prostokąta, gdzie masz okno gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

racja, nie ma co tracić sił jak to i tak tylko 4 osoby ściągną, lepiej ten czas poświęcić na dopracowywanie gry i później normalnie trailer na youtuba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak bez screenow ale to ma byc cos w stylu informacji. A teraz do rzeczy, w Dead End 2 dodalem efekt trzesienia obrazu przy eksplozjach, strzelaniu, traceniu hp oraz bieganiu. Od jutra zaczynam prace nad filmikiem w grze ktory bedzie bardziej przypominac animowany komiks. Waszym zdaniem czy cos takiego moze wypalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym dziale będzie to wrzucić najlepiej, ale może się mylę...

 

Aktualnie pracuję z Threefem i Wojzaxem nad grą w pixelarcie, z tą grafą co umieszczałam w Izometria...

 

Fabuła - pisałam kiedyś ballady o zmyślonym świecie Pięciokręgu i tam planujemy umieścić fabułę.

 

Teraz się wzięłam za stronę o tej grze. W sumie nie wiem jeszcze po co nam ta strona, ale dużo osób je robi, a ja lubię robić strony:)

 

Na razie bez domeny i nic nie działa, chodzi o sam layout, proszę o komentarze i pomysły:

 

http://jaspis.lh.pl/pieciokrag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...