Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

rpgscreen36.png

 

Niestety nie dało się zrobić pełnego aa na czcionce, im dalej od środka wyrazu tym większy aa, dziwne. Ale w założeniu czcionka miała byś taka surowa. Zobaczcie sobie czcionkę "Papyrus", jest na prawdę ładna, szczególnie przy większych rozmiarach, przy mniejszych chropowatość zamienia się po prostu w schodki z pikseli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Shil!

Rbjap.png

5H roboty w tym 1H rozmyślania nad głupim błędem.

Działa:

-Przemieszczanie tego klocka

-klocek może wspiąć się maksymalnie o 1 poziom do góry

Muszę:

-Pociąć tile tak aby nie zasłaniały się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak wygładzić czcionkę rysowaną przez draw_text_color :), nie używając silnika na miarę xenona :D.

Zainwestować w GM8.1?

 

takie tam z łapą z dna morza

Jak da się na te kule wskakiwać to fakt, będzie przypominał poziom z dżdżownicą w BattleToads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Shil v2.exe

 

Myślę że "półmetrowe bloki" będą lepsze od "wielkich metrowych bloków"

Może się zdarzyć że 'wskaźnik' stanie koło wzniesienia będącego co najmniej 3 bloki wyższego i zostanie przez nie przykryty, ale jak pisałem wcześniej, muszę rozdzielić grafikę wskaźnika na 2 i rysować je z innym depth

Muszę jeszcze wymyślić w jaki sposób układać różne bloki na sobie i potem zacznę robić grę :D

 

Myślałem żeby zrobić z tego przykład, ale kod rysowania tile jest tak brzydki że chyba nikomu go nie pokażę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas nie będe wrzucał screenów bo mam grubą robotę a mianowicie edytor map. Muszę wrzucić do niego wszystkie grafiki scenerii jakie będą w grywalnej wersji. Ale wam zrobiłem smaka, co nie ? :D. Jeszcze muszę wykombinować parę utworów, które będzie słychać w menu i w grze. Mam WAŻNE pytanie, czy ktoś z Was potrafi lub zna kogoś kto potrafi skomponować coś takiego:

?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas nie będe wrzucał screenów bo mam grubą robotę a mianowicie edytor map. Muszę wrzucić do niego wszystkie grafiki scenerii jakie będą w grywalnej wersji. Ale wam zrobiłem smaka, co nie ? :D. Jeszcze muszę wykombinować parę utworów, które będzie słychać w menu i w grze. Mam WAŻNE pytanie, czy ktoś z Was potrafi lub zna kogoś kto potrafi skomponować coś takiego:
?

Jakim - ten facet zna się na WSZYSTKICH nutkach : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 0.28. Trochę zmian, powiem. Po za kosmetyką, czytanie i rysowanie mapy napisane od nowa, zyskane jakieś 20-coś fps, bo poprzednie było pisane "żeby było". No i sporo osób się skarżyło na ciemnotę, więc gra została w pewnym sensie "rozjaśniona" (bloomy i inne pierduty). 4 screeny, prezentujące różne ficzery. W linkach, bo trochę ważą mimo tego jpg. Z thermala mimo wszystko jestem dumny najbardziej. ^^ (ostatni screen)

 

https://gmclan.org/uploader/3290/tds_v028_karabin.jpg

https://gmclan.org/uploader/3290/tds_v028_plasma.jpg

https://gmclan.org/uploader/3290/tds_v028_boli.jpg

https://gmclan.org/uploader/3290/tds_v028_termal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeśli to na 3 screenie to krew to myślę, że mógłbyś ją zrobić w innym stylu i wyglądałaby sto razy lepiej :)

Bo tak to jak jakaś plazma czerwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Shil v3.exe

To wszystko na dziś. Nie mam już siły, głowa mnie boli, a jutro trzeba wstać do szkoły :)

Jakby ktoś nie zauważył to jest plik exe, a pod klawiszem F1 ukryty jest ChangeLog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...