Skocz do zawartości

Zablokowane PILNA PROPOZYCJA!


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Do gnyska:

 

1.

Od sierpnia ucze się C++ .

Na necie trochę tego jest...

I jeszcze taką grubą książkę o C++ mam. (bardzo gruba :o )

 

2.

Jak taki jeden przestawił obraz na kompie (do góry nogami) to pani od informatyki myślała że monitor przestawił...

Looknąłem w ich stronę i odrazu wiedziałem co on zrobił...

Dopiero po kilku minutach zastanowienia pani wiedziała. (naumyślnie jej tego nie mówiłem...)

 

A ja przez ostatnie 7 lat programowałem w C / PHP / GML / JS / Delphi / ASS 8051 / C#. I nadal nie mogę powiedzieć, że wiem wszystko. Mam kilkanaście grubych książek. I co z tego? A to, że wiem iż przestawienie obrazu w monitorze to nie jest coś, co można uznać za wyczyn. Jak w telewizorze lecą Fakty zamiast Wiadomości to też jesteś taki błyskotliwy, że TVN z TVP1 pomyliłeś?

Poza tym, jako dwa razy starszy człowiek który życia trochę już poznał, wiem, że jesteś jeszcze dzieciakiem który wiele musi się nauczyć, od skromności poczynając, na dobrej samoocenie i realnym patrzeniu na świat kończąc.

 

@propa: nie mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, założywszy że PsichiX mówi serio (w co niestety trudno jest mi uwierzyć ;o) proponuję zrobić tak jak Marmocisz sugerował. W koncu nie tak dawno modem został Matthew, więc powinniśmy sobie jakoś poradzić.

To jakiś żart,Co takiego niby Ty,i inni moderatorzy robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiedziałem że szybciej wiedziałem o tym że on tylko przestawił monitor...

Nie sugeruje o jakiejś wielkiej inteligencji co do komputerów. :P

Aha i od 0 do 10 to dzieciak a od 11 do 19 to nastolatek bo ma już naście... (tak wszyscy mówia zresztą)

Ja mam 12 lat a więc jakbyś miał 24 lata to byś odemnie był 2 razy starszym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, wchodząc dziś na forum spodziewałem się tego typu tematu :D

Więc moim zdaniem joke.

 

Ale jeśli już uwierzyć w ten niesłychany zbieg okoliczności (szansa 1/365), że to przypadek, że napisał ten temat akurat 1 kwietnia i mówi na poważnie to ewentualnie mogę zgłosić swoją kandydaturę na moda. Na GMClanie dość dużo przesiaduje...

I zgłaszam też Kofla :P

Trochę narwany człowiek, ale zdrowego rozsądku i rozumu raczej nie pozbawiony więc chyba by się nadawał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kilka osób powiedziało tak i ja ośmielam się mówić, że jest to zwykły żart. Jednakże dla pewności, żebym nie miał później wyrzutów sumienia: zdróweczko PsichiX i miłego pobytu we Włoszech ^^

Moderatorów powinni wybierać admini i inni moderatorzy. I tak większość użytkowników zgłosiłaby samych siebie. To jest żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie informatyk żaden, moja wiedza kończy się na umiejętności włączenia i wyłączenia kompa, dodatkowo sam za dziecko się uważam :P . Ogólnie lubię pisać różne rzeczy w GML / C++, przyznam - nawet nieźle mi idzie :) .

 

Nie będę powtarzał tego, co każdy, ale jeśli to nie żart, to zgłaszam kufel piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba sobie jaja robi. Ale jeżeli jest okazja to czemu miałbym się nie zgłosić na moderatora? :) Dlaczego zasługuję na moda? Hm, może łatwiej będzie wymienić moje zalety niż odpowiadać na tak zadane pytanie :)

-Już prawie wszystkie ostrzeżenia mi się usunęły (za wyjątkiem tego od Tymona, że zrobiłem prawie rok temu @down)

-Znam regulamin i go przestrzegam (przynajmniej tak mi się wydaje)

-Nawet jeżeli zgłasza się z jakimś problemem totalna lama próbuję mu pomóc

-Jestem kulturalny (czasami mi tam odbije jak piszę z Marmusiem czy kijusiem, ale to rzadko)

-Mam Marmota w przyjaciołach! :D

Wiem, że jest mała szansa na objęcie przeze mnie tego stanowiska, bo:

-Najprawdopodobniej to żart...

-Jest wiele kandydatów na to miejsce

Ale zawsze można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przejąć silnik PsichiX'a na okres jego nieobecności, oczywiście nie mam zamiaru udostępniać źródeł tegoż projektu, znam C++ mniej-więcej w takim stopniu co PsichiX, z matematyką/fizyką sobie poradzę. Jednak nie znam OGL, jak się uda to może coś dopiszę do tego modułu, jak nie, znajdzie się w Xenonie także D3D :)

Co do "być modem", ja bym i tak się nie nadawał, więc nie mam zamiaru się pchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, Kofel ma dobrą teorię:

PsichiX mówi serio, to rodzina go w bambusa robi xD

Weź nie żartuj tak nawet xD Sam bym wolał aby mi z tym wyskoczyli jutro bo mnie też to dziś niepokoi :0

 

kolejny żarcik ;)

Ty, patrz bo już się śmieję..

 

Chciałbym przejąć silnik PsichiX'a na okres jego nieobecności, oczywiście nie mam zamiaru udostępniać źródeł tegoż projektu, znam C++ mniej-więcej w takim stopniu co PsichiX, z matematyką/fizyką sobie poradzę. Jednak nie znam OGL, jak się uda to może coś dopiszę do tego modułu, jak nie, znajdzie się w Xenonie także D3D :)

Co do "być modem", ja bym i tak się nie nadawał, więc nie mam zamiaru się pchać ;)

No i Konrada oraz Kofela na razie widzę jako kogoś kto by mógł przejąć silnik. Z tym że źródła samego silnika nie muszą być publikowane, jednak sam framework powinien w całości udostępnić źródła. Do tego ukończenie komponentu posiadającego C++owe funkcje GMa, który już jakiś czas temu zacząłem robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TERROR DRONE:

Zacznijmy od tego, że nie nadajesz się na moderatora, bo nawet nie przebyłeś miesiąca na tym forum. Każdy z moderatorów/adminów jest od kilku dobrych lat z tą stroną związanych. Moderator musi być rozpoznawalnym użytkownikiem, który charakteryzuje się tym, że się dobrze zachowuje i że userzy mają do niego szacunek. Może i się dobrze zachowujesz, ale to nie znaczy, że masz zaraz moderatorem zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...