Skocz do zawartości

Pental Stary

Zbanowani
 • Postów

  354
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Pental Stary

 • Urodziny 28.12.1996

Informacje

 • Team
  brak

O mnie

 • Skąd
  Ostróda
 • Płeć
  Male
 • Adres www

Osiągnięcia Pental Stary

Forum Veteran

Forum Veteran (6/13)

0

Reputacja

 1. O staaary. : D

 2. Tak YXE, genialny pomysł, zrób komuś gówno pod domem i powiedz: "Przestańmy się kłócić, nie warto."
 3. Crack, akurat tobie tej mądrości udowadniać nie muszę, pfff :P . Wymyśl coś lepszego :D . A co do żal - czemu? Haha, dobre, czyli nie mogę także napisać "wiara" czy "smutek"? Brawo ;] . Czyżbyś marzył o byciu modem? Powodzenia. Najpierw pokaż, że coś umiesz :) . Will, to już było napisane, jednak Crack musiał zacząć popisywać się tym, że umie tworzyć vectory lol.
 4. Crack & YXE -> Żal ;) ! Nic o vectorach nie pisałem, wiec gtfo.
 5. Buhah, ja przynajmniej robię coś sensownego a nie pętelkę 666 razy

 6. YXE, omg. Tak ciężko jest się domyśleć o co chodzi :/ ? Dobra, po kolei: 1. Crack pisze, że każda tablica ma stały rozmiar i nie można go zmienić. 2. Ja mówię, że rozmiar tablicy dynamicznej można zmieniać. 3. Ty wyjeżdżasz z vectorem i twierdzisz, że nie wiem co to jest. Ok, ok, tylko nie rozumiem - gdzie ja o nim wspomniałem :o ?
 7. "@UP: tablicę... czyli będzie musiał określić rozmiar..." Gwoli ścisłości PsichiX, zwracaj honor :P .
 8. Crack, z dnia na dzień coraz bardziej mnie dołujesz... słyszałeś o czymś takim jak tablica dynamiczna?
 9. Pental Stary

  GMclan-owe cytaty

  Nie rozumiem, chcem to nie żaden błąd, a to, że FF to podkreśla, o niczym nie świadczy. Ba, ten wyraz się znajduje nawet w najnowszym wydaniu słownika języka polskiego wydawnictwa PWN.
 10. Michał, po prostu się ciebie czepili :P . Ja tam sam nie wiem, co o tobie sądzić :P . Nieraz mnie pomysłowością nieźle zaskakujesz, a czasami zadajesz takie głupie pytania.
 11. Crack, wykazałeś się po raz kolejny swoją inteligencją ;) . Serwer po utworzeniu wysyła na stronę dane o serwerze, a ona zapisuje owy serwer do listy. Serwer się wyłącza - usuwamy go z listy. Klient natomiast pobiera ze strony listę serwerów i wyświetla... ot, cała filozofia. Chyba, że to ja nie zrozumiałem, ale sam zawsze chciałem tak robić :P .
 12. Ja z anglika jestem średni, za rok / dwa mam zamiar FCE zdawać :P .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...