Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

szmalu, bardzo ładnie się to prezentuje.

 

Do architektury 3d polecam sketchupa, modelowanie najprostsze z możliwych, tekstury nakładane również bardzo szybko, potem tylko eksport do blendera albo czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zalogowałem się na GMCLAN po x czasie. Podoba mi się, widać potencjał:)

Takie uwagi: bokserzy(nie tylko) trzymają pozycję podczas walki, aby utrzymać równowagę. Dlatego też chodzenie nie powinno wyglądać jak teraz, tylko ala krok dostawny.

Ten ragdoll przy nokaucie mnie rozwalił:D Jak na filmach z Chuckiem, ale troszkę nierealistyczny.

 

Chętnie mógłbym pomóc merytorycznie(jestem praktykiem tych sportów) jeśli byś zechciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unity ogarniam dopiero od lutego a KnockOut to mój pierwszy projekt. W poprzednim wszystko było robione metodą prób i błędów (wiadomo jak to nauka). Teraz jak mam jakieś już doświadczenie jest 0 syfu w kodzie i dokładnie wiem co, jak i dlaczego działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unity ogarniam dopiero od lutego a KnockOut to mój pierwszy projekt. W poprzednim wszystko było robione metodą prób i błędów (wiadomo jak to nauka). Teraz jak mam jakieś już doświadczenie jest 0 syfu w kodzie i dokładnie wiem co, jak i dlaczego działa ;)

A Unity uczyłeś się z jakiegoś kursu czy na czuja tak zrobię projekt to się nauczę? ;P

A gierka wygląda super, ale póki co mam wrażenie że gra opiera się tylko i wyłącznie na wciskaniu jednego guzika i okładaniu przeciwnika kolejnymi ciosami, ale może się mylę. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czuja i z helpa (w sumie cały czas do niego zaglądam) ;) Najgorzej było się przestawić na trzeci wymiar. Co do sterowania to do ciosów masz 4 przyciski + przycisk modyfiaktora który będzie zmieniać ciosy na głowę i tułw. Jak kupię porządnego pada to może zrobię coś a'la Total Punch Controll z FightNighta (znaczy się wyprowadzanie ciosów gałką).

 

EDIT:

Zapomniałem dodać że gałką można jeszcze balansować ciałem ale na chwilę obecną tak badziewnie to wygląda że tego nie używałem na filmiku.

 

EDIT2:

Tak wyglądała stara wersja (filmik z samego wejścia):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, zarąbiste :) Może to nie Real-Boxing, ale jak na jedną osobę - moje uznanie :)

 

Ale naiwni jesteście.To nie jego gra tylko modyfikacja gry Wrestling Encore lub Wrestling Empire.Grałem w nią kupe lat a w folderach gry jest dokładny opis jak modyfikować poszczególne elementy.

 

 

Puśćcie sobie ten filmik co tu wkleiłem od 9 minuty,bohaterowie takie same dźwięki wydają podczas zadawania ciosów.

 

Ps.Czy na gmclanie jest więcej osób,które modyfikują gry niż prawdziwych twórców???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha żal mi Ciebie. Gra jest od zera napisana przeze mnie. Dźwięki są takie same bo wziąłem je z gry(Boxer Story czy jakoś tak) autora filmiku który wrzuciłeś (na swojej stronie udostępnił source i assety). Po drugie on wszystko pisze w BlitzBasicu(?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha żal mi Ciebie. Gra jest od zera napisana przeze mnie. Dźwięki są takie same bo wziąłem je z gry(Boxer Story czy jakoś tak) autora filmiku który wrzuciłeś (na swojej stronie udostępnił source i assety). Po drugie on wszystko pisze w BlitzBasicu(?).

 

Pokaż odrobinę kodu to uwierzę,bo jak dla mnie to modyfikacja i nie żal,bo takich modyfikacji na YT Wrestling Encore czy Wrestling Empire jest mnóstwo z lepszę grafiką niż ta co dałem w losowym filmiku z YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naiwni jesteście.To nie jego gra tylko modyfikacja gry Wrestling Encore lub Wrestling Empire.Grałem w nią kupe lat a w folderach gry jest dokładny opis jak modyfikować poszczególne elementy.

 

 

Puśćcie sobie ten filmik co tu wkleiłem od 9 minuty,bohaterowie takie same dźwięki wydają podczas zadawania ciosów.

 

Ps.Czy na gmclanie jest więcej osób,które modyfikują gry niż prawdziwych twórców???

Jeśli faktycznie robi moda to czemu miałby się do tego nie przyznać, to też wymaga trochę wysiłku i nie jest to przepisanie kodu z jakiegoś tam filmiku. Nie grałeś w jego grę więc nie wiesz czy jest podobna to że dźwięki są podobne nie oznacza że rozgrywka jest taka sama spójrz sobie na przykład na Counter-Strike 1.6 i Counter-Strike 2D dźwięki są te same grafika praktycznie też, a w rozgrywce jest wielka różnica. ;P

 

E. Obejrzałem filmik i w niczym nie przypomina mi filmiku który wrzucił adam014. Przewidziało (a może raczej przesłyszało) Ci się. ;P

 

E2. Poza tym nie wiem skąd u Ciebie przekonanie że moder gier to nie twórca bardzo mylne. Taki moder czasami potrafi tak przerobić grę że nie wiadomo do jakiej gry ten mod jest. Spora część dobrych moderów jest lepsza z programowania od "twórców" gier z tej strony oczywiście nie mówię o wszystkich użytkownikach, tak samo jak o wszystkich moderach. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ANtY, to wygląda naprawdę ######ście!

Ja tam błędu nie widzę. xD

:)

 

Chodzi o to, że namalowałem 2 strony ostrza, ale z jednej strony widać 2 razy jedną, a z drugiej strony tylko drugą, w ten sposób się wydaje jakby wcale nie było drugiej strony, w sumie mała sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwianie wątpliwości co do moda:

pk1olnv.png

 

To spoko,bo ta w którą grałem to wyglądała identycznie więc myślałem,że to mod.W czym robisz modele,bo ja mam modele 3D z całym zapisanym skyptem ruchów coś jakby motion capture,zaraz Ci/Wam pokaże o co mi biega.

 

Edit:dodany screen

 

mix2.png

 

Prostytutka z mojego projektu.W jednej misji będzie trzeba się skradać w burdelu,będzie tam mnóstwo prostytutek i nie ciekawych typów.Trzeba będzie ukraść taśme i zabić jednego typka.Mam nadzieje,że nie dostane po uszach za screena,w końcu to tylko model a nie prawdziwa fotka:

 

https://gmclan.org/uploader/8726/bitch1_0001.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tak linki zamiast gołych zdjec, niektórzy są w pracy...

 

Masz racje,wybacz.Co do screenów i gry to będą to rendery.Jak zrobie 1 rooma to pokaże i doradzicie.Tak się zastanawiam czy zrobić kamere daleko i małe postacie czy bardzo blisko powyżej kolan jak w filmie.Rozdzielczość byłaby duża tylko problem z rozmiarem viewa no i jakie wielkie by te roomy były.Ktoś doradzi jaką opcje wybrać.Co do ładnej pani na obrazku muszę jej włosy ulepszyć i zrobić fajne tatuaże np smoka na plecach czy coś do klimatu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Adam, liczę, że tym razem uda ci się doprowadzić to do jakiegoś grywalnego stadium :)

 

 

@temat: nowa broń, długi nóż bojowy

 

tumblr_mt0ie2ktFI1s7jduio1_1280.png

tumblr_mt0ie2ktFI1s7jduio2_1280.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi sie tekstury, takie troche cell-shadingowe, albo o, w stylu world of warcraft, tylko czy reszta otoczenia nie odbiega?

edit. W sumie na screenach nie rzuca sie to jakoś w oczy, takie wrażenie przy wielkim na cały ekran mieczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...