Skocz do zawartości

gnysek

Administratorzy
 • Zawartość

  9189
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana gnysek w Rankingu w dniu 19 Styczeń

gnysek posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

98 Złoty Człowiek

1 obserwujący

O gnysek

 • Tytuł
  Właściciel GMCLANu
 • Urodziny 11/25/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://gnysek.pl/

Previous Fields

 • Team
  FABLE INSIDE
 • Steam
  gnysek
 • GG
  5027526
 • Nagrody
  Najbardziej pomocny uzytkownik (CA 2011)
 • last.fm
  gnysek
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Tak
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Tak
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Banino / Trójmiasto

Ostatnie wizyty

76910 wyświetleń profilu
 1. Sezon #2, Tura #1

  Generalnie, jeśli ktoś ma pomysł na cykl z nagrodami, można robić kilka "sezonów" na raz (w sensie osobny konkurs). Jedno nie blokuje drugiego i mamy teraz tą możliwość, która była od lat przygotowywana (którą podobno Tymon zrobił, ale zawsze albo "usunął" albo miał na "starym dysku", albo "to się do niczego nie nadawało, brzydki kod miało"). Na pewno można by milion rzeczy poprawić (już zasugerowano zwiększenie limitu rozmiaru gier, czy też możliwości dodawania linków do stron zamiast paczek ZIP - co planuję zrobić).
 2. Błąd strony

  Dzięki. Błąd występował tylko na przeglądarce chrome, na firefoxie się nie pokazywał nawet w widoku mobilnym, dlatego wcześniej nie przyczaiłem. Naprawione
 3. Sezon #2, Tura #1

  To co @Konrad-GM odstawił w swojej grze, zasługuje na zwycięstwo Właśnie po to jest liga 24. Nie dość, że zrobił to w innym edytorze niż GM, to jeszcze... a nie będę spojlerował. Warto zagrać: https://gmclan.org/index.php?liga24&act=rounddetails&zm=179
 4. @exp kiedyś muszę wygrać w jakiejś kategorii, prawda? Z drugiej strony fakt, że generalnie nie zdobywam 1 miejsca, chociaż co roku jestem nominowany w 2-3 kategoriach, świadczy o tym, że odpowiadacie szczerze i bez wazelinki. I to się ceni!
 5. Głos na symulator dla bezdomnych. Jeden z nich przypomina mi użytkownika tego forum, ale nie powiem którego, bo potem są żale, że się nabijam z wyglądu
 6. Ciężki wybór, praktycznie każda praca z innej parafii i inną techniką - ale wybrałem namiętny pocałunek, chociaż "Pożar" był blisko.
 7. Sezon #2, Tura #1

  Super! Poprawiłem też zliczanie punktów, wcześniej nie zauważyłem, że gry z innych sezonów wliczały się w punktację obecnego. SQL do tych punktów jest tak zagmatwany, że chyba tylko Tymon by na to wpadł, no ale metodą prób i błędów naprawiłem (nie przypuszczałem że dodanie AND w LEFT JOIN zamiast WHERE może zmienić wynik zapytania, ale to pewnie przez te jego dziwne DISTINCT w COUNT...).
 8. Sezon #2, Tura #1

  Zasoby które mogą się przydać: http://web.archive.org/web/20060613184515if_/http://www.gamemaker.nl:80/tutorials/first.zip
 9. Sezon #2, Tura #1

  A jednak raz wygrałem! https://gmclan.org/index.php?liga24&act=rounddetails&zm=20
 10. Lajkowanie na stronie głównej

  Na stare i tak by to nie działało, a mamy tutaj newsy które skończą zaraz... 15 lat.
 11. Lajkowanie na stronie głównej

  Tzn. dodanie z prawej strony od newsów bloku "najczęściej czytanie" z np. ostatniego pół roku to żaden problem: Jak już by były takie "reakcje", to to jest z 20 minut roboty i gotowe. Natomiast to o czym mówicie, to "hot news", który jest zawsze na górze, ale tak szczerze... czy mamy aż tyle newsów, że coś może zakryć coś innego ? Zazwyczaj wtedy staram się po prostu nie dodawać kolejnego i z nim czekam, chyba nigdy nie było aż dwóch tak ważnych (a wtedy i tak oba są "hot" i by musiały być jeden pod drugim). Myślę, że całym założeniem reakcji było sprawdzanie co lubicie czytać i czy w ogóle czytacie. Ale to sprawdzam ankietami widac ile osób głosuje.
 12. Sezon #2, Tura #1

  Ja zrobiłem, bo musiałem sprawdzić ten uploader. Najwyżej wygram chociaż raz!
 13. Hej! Jakiś czase temu @Uzjel zarzucił temat, ze przydałoby się lajkowanie newsów jakimś naszym własnym systemem. Założenie było takie, że można kliknąć kciuka (przy okazji zachęcając do czytania), ale skoro na forum mamy już podobny system, to pewnie lepsze by było zrobić dokładnie to samo. Pozostaje pytanie, czy w ogóle jest sens to robić, czy waszym zdaniem jednak GMCLAN obejdzie się bez takiej formy?
 14. Sezon #2, Tura #1

  Witam w drugim sezonie Ligi 24! Po ostatnich zmianach na stronie, wprowadziłem możliwość "sezonowości" ligi, przy czym może być kilka na raz Nic nie stoi wiec na przeszkodzie, żebyśmy ustalili jakiś większy konkurs z nagrodami, jak już przetestujemy obecną ligę. Obecny temat: Catch the Clown! Gra, od której każdy musi zacząć, a ponieważ testujemy działanie wielosezonowej Ligi 24, to zacznijmy od czegoś prostego (w razie gdyby jednak coś nie działało). Kto nie wie o co chodzi - Catch the clown to gra w której mamy 1 room, poruszają się po nim losowo 2-3 głowy klaunów i dostajemy punkty za klikanie na nie (co przenosi je w inne randomowe miejsce). Dodatkowe zasady gry, czy dodatkowe poziomy wymyślcie sami. Czas trwania - piątek 18:00 do poniedziałku, 00:00. Gra może być zrobiona w innych programach niż GameMaker.
 15. Regulamin Ligi

  - update: system domyślnie stosuje jedynie punktację 3,2,1 za miejsca 1,2,3, nie ma innych punktacji zależnie od uczestników.
×