Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

napisz do Borka, niech ci zrobi poprawkę :P

 

Musiałbym mieć plik z jego postacią. Najlepiej jakiś program zrobić do serwera, który resetuje współrzędne postaci, ale nie mam czasu teraz :P Niech postawi Ci na głowie Death Spidera, zginiesz i zaczniesz od areny :D he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wkurza mnie zachowanie admina. Zabiłem Nikasa, i nagle podchodzi do mnie admin i mnie zabija, pytam dlaczego ? "Bo zabiłeś Nikasa" PZDR. Ja tu ciężko haruje na jakieś itemki, a nagle marrac do mnie piszę, że dostał od admina Tiberian Sworda 2 - Szok - Za chwilę, że dostał 1milion - Szok. Wkurza mnie, jak widzę Luksora, co ma mały level (Coś koło 20) kupił najlepsze EQ i może je sobie nosić a kasę która dostał od admina, rozdaje innym szpanująć. Wkurza, po prostu wkurza - dlatego już nie gram, bo zepsuł zabawę MI i INNYM. Dlaczego czekam na serwer Gnyska.

 

Gnysiu, zrób to dla nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym mieć plik z jego postacią. Najlepiej jakiś program zrobić do serwera, który resetuje współrzędne postaci, ale nie mam czasu teraz :P Niech postawi Ci na głowie Death Spidera, zginiesz i zaczniesz od areny :D he he he

Chyba Jakim zrobił programik edytujący pliki postaci ;p Ale żeby go dostać trzeba by było do niego napisać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooops i się wydało. Kurdę, w wolnych chwilach, niech ktoś się weźmie za Almorę i ją trochę udoskonala. A jak nie to oddajcie projekt komuś (Jak narazie przychodzi mi tylko na myśl Snake albo PsichiX) i ktoś z chęcią ukończy to, co zacząłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zresetować serwer ( pousuwać postacie itd. ) teraz od nowa ... bez dawania kasy , itemkow itd.

a jeżeli nie chcecie grać to już wasza sprawa.

Serwer bedzie zresetowany od jutra.

piszcie co na ten temat sądzicie.

Przykro mi ,że tak wyszło no ale chciałem być "dobro duszny" i dawać każdemu co chcieli żeby się nie obrazili , ale teraz tak nie będzie .

Możecie na mnie najeżdzać nie obraże się bo to moja wina więc sorry bo to nie było sprawiedliwe wobec innych graczy ... sorry zrozumiałem swój błąd dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - będę grał, jak weźmiesz na poważnie te robotę, a nie będziesz friendom dawał milionami ;x.

 

Opinię z innego forum

"bardzo psuje klimat free item które rzucają na ziemie gracze

do niczego się nie dochodzi samemu... "

 

"Gra latwa do hackniecia. To zabezpieczenie co tam jest nic nie daje. Jeden kolo rzucal na lewo i prawo milionami. Kto chcial to mial. W ten sposob po 2h mialem 20lvl i najlepsze itemy jakie tylko mozna miec na ten poziom."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...