Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh , dajdzie se spokój akurat nie obraziłem się za to no ale poczułem się lekko dotknięty ... no ale powiedział to powiedział , palnął to palnął i co zrobić ?

Wchodzcie ludzie na P-A to będą eventy bo dla 10 osób to według mnie się nie opłaca :( <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fakt, teraz widzę - tej grze brakuje kilku, niewielu aczkowleik ważnych rzeczy. Przede wszystkim party, dystrybucja lootu i kilka pomniejszych spraw.

 

Ale nie ma na to szans, gnysek nie chce nam tego zrobić. Sam chętnie bym mógł się tego podjąć ale potrzebowałbym zgody Borka no i projektu. A na to raczej nie ma szans niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Prawda?)

No prawda, prawda. W sumie nabrałem doświadczenia z 39dll, sam robię grę na nim i mam dosyć sporo. Jakby co ostatnio robiłem silnik mmo, mogę zaprezentować jak coś ;p

 

Kilka innych rzeczy mi się przypomniało: zwiększyć respawn time mobów, zwiększyć drop rate ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt , przydały by się nowe moby , itemki , mapy , czary i dużo więcej ... ale co zrobić jak tego nikt nie chce nam dać ? :( dawajcie zorganizujemy atak zbuntowanych graczy almory na Gnyska albo Borka ? :)

 

Jak dla mnie jedyne co potrzebne Almorze biorac pod uwage ze chlopaki maja inny projekt na glowie to poprawki do battle systemu tak aby gracze mogli uczciwie ze soba walczyc na arenie niewazne jakiej sa profesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt , przydały by się nowe moby , itemki , mapy , czary i dużo więcej ...

Chrzanić mapki i itemki. Najważniejsze jest to co wymieniłem: party plox! Ew. możnaby dodawać jakichś bossów, których by trzeba tłuc w grupie :D I zbalnasować PvP trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
No fakt, teraz widzę - tej grze brakuje kilku, niewielu aczkowleik ważnych rzeczy. Przede wszystkim party, dystrybucja lootu i kilka pomniejszych spraw.

 

Ale nie ma na to szans, gnysek nie chce nam tego zrobić. Sam chętnie bym mógł się tego podjąć ale potrzebowałbym zgody Borka no i projektu. A na to raczej nie ma szans niestety :(

 

Dziś kupiłem nowy dysk, mogę postawić czystego Windowsa, żeby 100% mocy było dla was, nawet rozdziałkę zmniejszę :P

Co do poprawek - zobaczymy jak będą szły prace nad Triberianem. Jak będzie wolny czas, to może coś będę zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No tym z kasą potaram się zająć, ale nie wiem czy do tego dojdę, bo to ciężko testować. Raz, że Almora się długo ładuje, dwa, że trzeba to znaleźć w kodzie klienta i serwera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tym z kasą potaram się zająć, ale nie wiem czy do tego dojdę, bo to ciężko testować. Raz, że Almora się długo ładuje, dwa, że trzeba to znaleźć w kodzie klienta i serwera...

...i musi być dwóch ludzi do testów lub dwa połączenia. :)

 

@Piczer: zgadzam się, admin mnie zbanował bo czitowałem, a on sam czituje. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem powodu Waszej frustracji. Według mnie na serwerze gra się bardzo miło, a eventy są świetnym pomysłem. Może z tym ciągłym banowaniem za tricki admin rzeczywiście trochę przesadza, ale widocznie chce się zrehabilitować za wcześniejsze rozdawanie kasy i itemów. No i chciałbym zaznaczyć, że to na razie jedyny serwer, na którym w ogóle da się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gnysek, przydałoby się żebyś znalazł jakoś chwilę czasu i poprawił/dodał to co wymieniłem. Nie jest to dużo, no ale taki brak party - to naprawdę odbiera przyjemność ze wspólnej gry, no bo co - jak rozdzielić loot? ;/

No i lekkie zbalansowanie pvp - aczkolwiek to trochę więcej roboty ;p

 

Mówię - mógłbym się tym zająć ale raczej nie ma na to szans, więc teraz tylko uproście gnyska ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gnysek, przydałoby się żebyś znalazł jakoś chwilę czasu i poprawił/dodał to co wymieniłem. Nie jest to dużo, no ale taki brak party - to naprawdę odbiera przyjemność ze wspólnej gry, no bo co - jak rozdzielić loot? ;/

No i lekkie zbalansowanie pvp - aczkolwiek to trochę więcej roboty ;p

 

Mówię - mógłbym się tym zająć ale raczej nie ma na to szans, więc teraz tylko uproście gnyska ;D

 

Nie no Yoda, zrobić Party to jest 5 razy więcej roboty niż balans PVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A usunięcie cofania się podczas ataku? Albo częstsze trafianie? Bije buga, ten mnie bije co chwila, a ja go trafiam co 6 atak...

 

I tak swoją drogą, wcześniej nie zwróciłem na to uwagi... Dźwięki zadziwiająco podobne do MuOnline ( ale chyba już o tym wspominano ):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Yoda, zrobić Party to jest 5 razy więcej roboty niż balans PVP.

Oj czy ja wiem. Nie chodzi mi tu o ilość kodu - tylko poprawianie całych statystyk itemów, no i testowanie tego ;) Zbalansowanie gry w PvP to jest przekichana sprawa.

 

Co do PVP czy Party - spadajcie na drzewo tongue2.gif Bo nie zrobię żadnej poprawki.

T_T Leń. No to kupa, nie pogracie se w party ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...