Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe... Dzieki ;-) Wiesz Dudek z ta dziewczyna mam zamiar spedzic reszte mojego zycia wiec wiesz ;-)

nie martw sie, młody jesteś, przejdzie Ci :P

(mówie całkiem serio bo kiedyś też tak rozumowałem)

z miłością jest jak z świętym mikołajem, jeśli myślisz że istnieje to znaczy że jeszcze wiele przed Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale z drugiej strony propa, takie założenie nie jest złe, bo przynajmniej chłopak będzie się starał jak najdłużej wytrzymać z jedną, a nie chodzic z dziewczyną z założeniem ze i tak bedzie nastepna, pojsc pare razy do lozka i zmienić na nową bo już pora :P Inna sprawa, ze to daje 99,99% ze nie spędzą razem całego życia i jeszcze pewnie setkę innych po drodze bedzie mial :P

 

@hudy: kolory jak w zdjęciu z 1985 roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony propa, takie założenie nie jest złe, bo przynajmniej chłopak będzie się starał jak najdłużej wytrzymać z jedną, a nie chodzic z dziewczyną z założeniem ze i tak bedzie nastepna, pojsc pare razy do lozka i zmienić na nową bo już pora :P Inna sprawa, ze to daje 99,99% ze nie spędzą razem całego życia i jeszcze pewnie setkę innych po drodze bedzie mial :P

Gnysek wiesz.. tez chcialem sie żenić hehe, jak tak teraz o tym myśle to bym miał w tym momencie strasznie przejebane. Była wielka miłość ja latałem z maślanymi oczami i mogłem zrobić wszystko co pani sobie zażyczyła...

a teraz? Jestem z dziewczyną z którą jest mi 5x lepiej... więc co to była niby za miłość? ;/

szybciej słonie zaczną miałczeć dupami niż ktokolwiek wskaże mi 2 osoby które się kochały, kochają i kochać będą na wieki

(nie liczy sie romeo i julia, ale oni - głupki - kipneli zanim zdążyli sie odkochać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

nie widziałaś mnie marudzącego. ciesz sie

teraz po prostu mówie jak jest

(widziałem różne rodzaje miłości: naciągana, wymuszona, opierająca sie na kłamstwie, nawet na piciu, znam typa (i chetnie bym go zniszczył) który jednego dnia umiał mówić swojej dziewczynie że ją kocha. 2 godziny później prał ją po twarzy i dusił, widziałem miłość która wynikała z nudów, lenistwa, przyzwyczajenia.. widziałem miłość chorą (pi******ne pedaly, staram sie byc tolerancyjny ale wytępił bym 90% z nich), jedyna miłość której nigdy nie widziałem - to tej prawdziwa [no moze matka/dziecko ale to sie tez nie liczy]

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakochać to sie tak czy siak da.. tylko to nie trwa nigdy wiecznie - nigdy, bez wyjątków blablablablabla

@Eve

pewnie ze musze. ja sie naciąłem, i sie wycierpiałem jak cholera, dobrze że moich rąk nie widziałaś po całej tamtej akcji, w skrócie z maksymalnego optymisty stałem sie maksymalnym pesymistą. Po co inni mają też cierpieć? :P

zreszta heh moze masz racje, jak komus sie wkręci że sie zakochał - to oleje to co pisze, może kiedyś najwyżej wspomni moje słowa

@Hudy

nie bede inaczej mówił. po prostu już sie nie zakocham i tyle. co nie znaczy np. że z moją panią jest mi źle - jest mi z nią ######ście, uwielbiam ją - tylko że tym razem nie dam sie ponieść emocjom i nie nazwe tego miłośćią. a jak to wszystko kiedyś sie skończy (oby jak najpóźniej) - nie bede łapać takich pizd na bani, nie bede krzywdził nikogo ani sam siebie itp. wg mnie to lepsze podejście niż sobie wkręcac jakies motylki i ksiezniczki z bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że nie widziałam. i tak... wspomni kiedyś...

jak mu nie złamie serca, to się on nią znudzi :)

w przypadku ludzi którzy ciągle wierzą w miłość - to pierwsze, na bank.

 

a zeby nie robić syfu i offtopu mój paskudny ryj:

s6001732cx2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP hehehe chciałbyś :D z taką mordą to sie trzeba urodzić. Jest sie tym ewenementem :)

a swoją drogą co do bufeciku - nie lubie tatry, a bolsik tylko ujdzie w tłoku. jednak nie ma to jak tequilla'sex'n'marijuana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak emeryci zaczną w koło umierać na zawał, ludzie w srednim wieku oddawać portfele i pieniadze a sam widok, pozamykają wszystkie sklepu,bary itp. w okolicy, ludzie z klasy zaczna sie masowo przepisywać albo uwalać rok zeby Cie nie oglądać, policja zacznie strzelać bez ostrzeżenia, mafia bedzie płacic ci haracz, rodzina wyrzuci z domu, dzieci pytac rodzicow co to za dziwny zwierz uciekł z zoo, ptaki zaczną srać prosto na Ciebie, współczynnik samobójstw w mieście wzrośnie 5krotnie, pojawisz sie w zarchiwum X i strefie 11, ufo cie porwie bo uzna za swojego, nakręcą o Tobie 4 filmy, w tym 3 to horrory, a 4 to dramat psychologiczny, jak w tybecie uznają cie za yetti, a w szkocji za potwora z loch ness, jak NATO wypowie Ci wojne, i spróbuje przycelować atomówką, nie znajdziesz pracy innej niż babcia klozetowa albo inny WC piker, jak znajdziesz sie w top ten na uglyface.com i rotten.com, wszystkie koncerty i imprezy na które pójdziesz będą odwoływane z niejasnych przyczyn, jak wprowadzą nowe prawa dla kierowców, w stylu ze trzeba przepuscic pieszego na pasach, chyba ze to Ty - to wtedy przyspieszyc, jak wszyscy twoi kumple zaczna chorowac na depresje i chroniczna bezsennosc, a tobie lekarza zaczna przypisywac jakies tablety na wodogłowie i liszajec...itp.... zobaczymy czy bedzie tak smiesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak emeryci zaczną w koło umierać na zawał, ludzie w srednim wieku oddawać portfele i pieniadze a sam widok, pozamykają wszystkie sklepu,bary itp. w okolicy, ludzie z klasy zaczna sie masowo przepisywać albo uwalać rok zeby Cie nie oglądać, policja zacznie strzelać bez ostrzeżenia, mafia bedzie płacic ci haracz, rodzina wyrzuci z domu, dzieci pytac rodzicow co to za dziwny zwierz uciekł z zoo, ptaki zaczną srać prosto na Ciebie, współczynnik samobójstw w mieście wzrośnie 5krotnie, pojawisz sie w zarchiwum X i strefie 11, ufo cie porwie bo uzna za swojego, nakręcą o Tobie 4 filmy, w tym 3 to horrory, a 4 to dramat psychologiczny, jak w tybecie uznają cie za yetti, a w szkocji za potwora z loch ness, jak NATO wypowie Ci wojne, i spróbuje przycelować atomówką, nie znajdziesz pracy innej niż babcia klozetowa albo inny WC piker, jak znajdziesz sie w top ten na uglyface.com i rotten.com, wszystkie koncerty i imprezy na które pójdziesz będą odwoływane z niejasnych przyczyn, jak wprowadzą nowe prawa dla kierowców, w stylu ze trzeba przepuscic pieszego na pasach, chyba ze to Ty - to wtedy przyspieszyc, jak wszyscy twoi kumple zaczna chorowac na depresje i chroniczna bezsennosc, a tobie lekarza zaczna przypisywac jakies tablety na wodogłowie i liszajec...itp.... zobaczymy czy bedzie tak smiesznie

Wspomnienia z dzieciństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gnysek wiesz.. tez chcialem sie żenić hehe, jak tak teraz o tym myśle to bym miał w tym momencie strasznie przejebane. Była wielka miłość ja latałem z maślanymi oczami i mogłem zrobić wszystko co pani sobie zażyczyła...

 

hehe, o ślubie mowy nie było :P mówiłem tylko o założeniach, a nie o przechodzeniu do czynów :P bo dopóki wszystko jest tylko w teorii to ok, ale jak się przechodzi do praktyki to dopiero wychodzi wiele rzeczy i chyba właśnie o tym mówimy, mając na myśli, że chłopak nie wie co mówi w takim wieku zakładając, że spędzą całe życie razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, o ślubie mowy nie było :P mówiłem tylko o założeniach, a nie o przechodzeniu do czynów :P bo dopóki wszystko jest tylko w teorii to ok, ale jak się przechodzi do praktyki to dopiero wychodzi wiele rzeczy i chyba właśnie o tym mówimy, mając na myśli, że chłopak nie wie co mówi w takim wieku zakładając, że spędzą całe życie razem :P

Całe życie na kocią łape żyć nie będą, więc ja jednak widziałem w tych zamierzeniach plany przejścia do czynów. no ale masz racje - dobrze puki to tylko plany.

Tak czy inaczej - przy teorii przy odpowiednio dlugiej lini czasu - wychodzi równie dużo rzeczy jak w praktyce

@dziadek

Nie wierze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...