Skocz do zawartości

Top Hat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 671
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • Administratorzy

Jeśli chodzi o cracka do GM:S to nie polecam, bo w eksportowanej grze zapisywane jest info z jakiego numeru licencji to robiono i łatwo to sprawdzić na każdej dostępnej grze (ale nie powiem jak) - więc jak takowa gra z wersji na cracku wyląduje w AppStore/Play, no to już można ładnie beknąć za wzbogacanie się na nielegalnym oprogramowaniu.

 

Nie słuchaj innych, zbieraj kasę, na pewno się zwróci :) Ew. mogę pomóc z wydaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cracka do GM:S to nie polecam, bo w eksportowanej grze zapisywane jest info z jakiego numeru licencji to robiono i łatwo to sprawdzić na każdej dostępnej grze (ale nie powiem jak) - więc jak takowa gra z wersji na cracku wyląduje w AppStore/Play, no to już można ładnie beknąć za wzbogacanie się na nielegalnym oprogramowaniu.

 

Nie słuchaj innych, zbieraj kasę, na pewno się zwróci :) Ew. mogę pomóc z wydaniem.

Czo.

 

Za achievki się nic nie ma, póki co (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie na widzę aczików fabularnych czyli takich które tak czy siak musisz zdobyć żeby kontynuować grę. Acziki powinny być tylko i wyłącznie sekretami lub czymś co trudno jest osiągnąć.

 

Takich uprzykrzaczy życia nie ma. Acziki będą służyć tylko odblokowywaniu dodatkowego contentu jak graficzki, muzyczki, zmienione tryby gry itp. Wracam za dwa dni i biorę się do roboty :D.

 

PS nienawidzę* (nie-na-widzę dla emfazy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...