Skocz do zawartości

MakerZONE


Jack D.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Jezus maria

 

I jeszcze te ogłoszenia waszych teamów?

 

Gdyby te recenzje chociaż zawierały jakieś screeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, za te "żartobliwe" zdania przed recenzją czego to tam autor nie robił, sidiekszyn powinno się obrazić.

moe chyba zrobił to lepiej.

właśnie dołączyłeś go gmc, czyżbyś chciał tworzyć "pismo" o czymś o czym nie masz kompletnie pojęcia?

aha, duża czcionka nie równa się więcej treści.

 

E: wczytałem się leciutko w tekst, i pod tym względem "pismo" też kuleje. zapominasz o polskich znakach, o interpunkcji no, może kiedyś tam słyszałeś (ale co to do cholery jest?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na początku - logo wyglądające jak Zalgo.

 

MakerZONE

GameZONE_nr_1.pdf

Rozdwojenie nazwy.

 

Pierwszy numer MakerZONE, właśnie nadszedł!

Naaaaapraaaaawdęęęę?

 

Pamiętacie Mario, legendarnego hydraulika? Tak, więc na pewno kojarzycie księżniczkę Pitch(która zawsze była w innym zamku:])!

Księżniczka Pitch? Czy to nie ta, którą ratował hydrualik Muryo i jego brat Lweegi?

 

Skoro już otarliśmy się o poziomy trudności, może trochę więcej o nich. Jest ich pięć, każdy trudniejszy od poprzedniego,

A to ci odkrywcza nowość. Kto to widział, żeby trudność wzrastała z poziomem trudności?

 

Oceny cząsteczkowe

lol

 

Gra nie polega na pokonaniu przeciwników za pomocą wymyślnych ciosów, czy tym podobnych. Gra polega na tym, aby zrzucić przeciwnika z planszy.

 

JAK MOŻNA ZROBIĆ BIJATYKĘ, W KTÓREJ NIE MA: KOMBOSÓW

Napisz do Nintendo, że ich słynna seria Super Smash Bros. jest do bani, bo niepodobna do Mortal Kombat. Zakładając, oczywiście, że recenzent słyszał o tej serii i wie, że gra Super Smash Doomed się nią inspiruje...

 

JAK MOŻNA ZROBIĆ BIJATYKĘ, W KTÓREJ NIE MA: KOMBOSÓW, DOBREGO STEROWANIA NA PADZIE I JAKIEJ KOLWIEK, CHOĆBY NAJMNIEJSZEJ KRZTY LOGIKI ?!!! NAWET MORTAL KOMBAT MA W SOBIE WIĘCEJ LOGIKI NIŻ TO COŚ, BO TEGO CZEGOŚ GRĄ SIĘ NIE DA NAZWAĆ!!!

Środki uspokajające dla tego pana - raz!

 

Grafika:?.??.3/10

Audio:???....5/10

Sterowanie:.?..2/10

Grywalność:?..1/10

Razem:??.??.2+

Próbowałem, daję słowo, próbowałem, ale nie jestem w stanie odtworzyć skomplikowanych operacji matematycznych, których użyto do obliczenia takiej sumy...

 

Ze świata Game Makera.

...czyli cała strona poświęcona na: wypisanie cen Game Makera (bo czytelnik jest za głupi, by sprawdzić samemu), zamieszczenie (wreszcie!) linków do recenzowanych gier (z których link do gry SSD jest o połowę za długi, bo autorowi nie chciało się wycinać niepotrzebnych elementów z URL-a) oraz na białą pustkę. Niewiele dzieje się w tym świecie Game Makera.

 

Tutaj możecie dawać ogłoszenia waszych teamów, itp.

Już napisałem na karteczce Post-It ogłoszenie o moim zaginionym psie i przykleiłem do monitora.

 

 

Do tego wszystkiego dodajmy fatalną interpunkcję i mamy obraz kiepścizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że zachęciłeś mnie do zagrania w super smash doomed, ale zniechęciłeś do zagranię w przygodę królowej wysokość dźwięku. :(

 

Mój kot robi lepsze pismo. Nie mam kota.

 

PS.

JAK MOŻNA ZROBIĆ BIJATYKĘ, W KTÓREJ NIE MA: KOMBOSÓW, DOBREGO STEROWANIA NA PADZIE I JAKIEJ KOLWIEK, CHOĆBY NAJMNIEJSZEJ KRZTY LOGIKI ?!!! NAWET MORTAL KOMBAT MA W SOBIE WIĘCEJ LOGIKI NIŻ TO COŚ, BO TEGO CZEGOŚ GRĄ SIĘ NIE DA NAZWAĆ!!!

badass%20over%20here.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...