Skocz do zawartości

Simply Word Search


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

285_1024x500.png

 

Gatunek: Puzzle

 

Opis:Gra, w której musimy wykreślać słowa ukryte pośród liter na planszy. Posiada 5 poziomów trudności (5 rozmiarów plansz) na tabletach, oraz 3 na telefonach. Poza normalnym trybem gdzie liczony nam jest czas zadania, jest też tryb Survival, gdzie czas ucieka i musimy znaleźć kolejno wybrane przez grę konkretne słowo, aby przedłużyć zegar i zdobyć punkt.

Gra obsługuje gamecenter dla iOS. Ręcznie rysowana grafika, prawdopodobnie najładniejsza gra tego typu dostępna na urządzenia przenośne.

 

Download: iOS (iPad, iPhone): http://itunes.apple.com/us/app/simply-word...rch/id503862579, Android: https://play.google.com/store/apps/details?...droidwordsearch

Rozmiar pliku: 14 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Piotr 'gnysek' Gnys

Fabuła:
Malcolm Collins, Stuart Poole

Grafika:
Alan Morris

Muzyka:
Alastair Collins

Screeny:

 

http://yoyogames.com/extras/posts/normal/2...ad_Screen_1.png

http://yoyogames.com/extras/posts/normal/2...ad_Screen_3.png

 

Btw. to chyba moja pierwsza oficjalnie w 100% skończona gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Tak, wiem, na niektórych telefonach jest jakiś bug ze sterownikami graficznymi - akurat na tych modelach które mamy w firmie tego nie było (a mamy kilkanaście urządzeń). Pracujemy nad tym. Na tabletach jest OK z tego co wiem, głównie słabsze komórki mają problem - np. nasza Xperia Play nie ma problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Tak, problemy z surface. Wersja na androidy miala być w ogóle opóźniona przez błędy, ale ostatecznie były zmiany w Studio i na naszych telefonach i tabletach już było OK. Jak widać, na niektórych ten błąd wciąż jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG GT540, 900MHz działa fajnie, ale po zaznaczeniu słówka robią się artefakty. Takie zielone kratki się pojawiają itd. :c

Przy wyborze kategorie mam jakiś problem i nie mogę wciskać na nazwę np. "Animals", tylko musze po prawej tego. Tak jak by literki się nie klikały, tylko to tło pod nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: (Android 2.3.7 na Sony Ericsson Xperia X8)

Pobieram. 5MB to odpowiedni rozmiar na taką grę (+)

Reklama GameMaker-a (+)

Ładne menu, w miarę przejrzyste, bez problemów da się zacząć nową grę. (+)

Zaznaczanie słów jest fajne, przyjemne, intuicyjne. (+)

Ale po zaznaczeniu pierwszego słowa na całym ekranie pojawiają się artefakty. (FAIL)

Gra z artefaktami jest możliwa, ale cała estetyka się psuje. :( Ładne grafiki, przyjemne zaznaczanie, achievements... to wszystko idzie w odstawkę gdy gracz zobaczy co się stało.

 

Moja rada to zdjąć tę grę z Google Play do czasu naprawienia błędów z surface.

Gdybym miał ocenić nie zwracając uwagi na artefakty to dał bym 4/5. Na 5 brakuje mi czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluje później 2.3.7 / 4.0 i zobaczę :)

@EDIT: Odpaliłem pobieranie 4.0, ale idzie 20 kB/s, więc wątpię żebym dziś sprawdził :(

 

@EDIT2: Na 4.0.3 ( przeportowany CyanogenMod 9 ) jest to samo, artefakty :( Do tego znalazłem buga jak sobie tak grałem, nie zaliczało mi słowa "RAT" od góry do dołu, w kategorii "Animals" mimo iż było napisane na tym kółeczku na dole. Było to jedyne słowo RAT na całej planszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Musiało być drugie :) Ja ostatnio szukałem DICE na największej planszy przez 10 minut i się okazało, że jednak jest. Właśnie pracuję nad poprawką która usuwa duplikaty krótkich słów które się randomowo tworzą.

Co do artefaktów, to wina driverów - zauważ, że ten 4.0.3 to nie jest z oficjalnego kanału, tylko jak mówisz, przekonwertowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Niemożliwe, jesteś pierwszą osobą która ma artefakty! Naprawdę to już wiem, że część telefonów ma ten problem... po prostu te telefony źle obsługują OpenGL - to wina driverów - ale postaramy się coś na to poradzić (chociaż to producent telefonu powinien poradzić...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administratorzy

Tak, bo jak już powiedziałem, to zalezy od driverów telefonu - zatem na tym samym modelu jest tak samo w każdej sztuce - i tak, już o tym wiemy, ale to nie nasza wina, że jest błąd w sterownikach... nie mniej jak będzie na to czas, poszukamy obejścia, bo to moze być nie jednyna gra w której takie cos sie zdarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo jak już powiedziałem, to zalezy od driverów telefonu - zatem na tym samym modelu jest tak samo w każdej sztuce - i tak, już o tym wiemy, ale to nie nasza wina, że jest błąd w sterownikach... nie mniej jak będzie na to czas, poszukamy obejścia, bo to moze być nie jednyna gra w której takie cos sie zdarzy.

 

A wiecie jaka funkcja w GM powoduje ten crash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...