Skocz do zawartości

Makary155

Użytkownicy
 • Postów

  1556
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Makary155

 1. Fervi po prostu nie może przeżyć, że nie może sam skompilować jądra systemu. WP jest szybki, przystępny i wygodny a to ze nie ma apek to juz sprawa popularnosci, chociaż ta rośnie za sprawą cen telefonów z tym systemem.
 2. Wujek znalazł to: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/WebRTC. Z materiałów na innych stronach wynika że nagrywanie jest proste, ale dostanie się do tego co się nagrało jest trudne/powolne.
 3. Sketch wyeksportował wszytko do jednego mesha, w niektórych miejscach dziwnie połączył vertexy stołu z podłogą. Geometria sceny nie jest jakoś specjalnie skomplikowana, same boxy i cylindry, spróbuj to w samym blenderze to wymodelować.
 4. 1. $_SESSION to ciastko, jednak nie ma możliwości dopisania czegokolwiek bo samo ciastko jest hashowane. Jedyny sposób to przejęcie ciastka od innej osoby (Session Fixation) ale też możesz się przed tym bronić poprzez session_regenerate_id 3. Przechwycenie hasła na przykład gdy jest zapisane w jakimś pliku który wykorzystuje mysql_connect, a ktoś wyświetli zawartość katalogu i ściągnie plik.
 5. Makary155

  Linux vs Windows

  Tak, te open sourcowe. Ale te bezpośrednio od nvidii już nie, a mają dużo większą wydajność niż te otwarte.
 6. Makary155

  Linux vs Windows

  Ja to czekam aż stery ubuntowe nvidii przestaną mi przestawiać rozdzielczości i/lub odświeżania na takie które mój monitor nie obsługuje tuż po instalacji. Zrobiły tak w moim starym crt i ostatnio w laptopie, zostawiając mnie z czarnym ekranem.
 7. Makary155

  Galeria Grafik

  Nie rozumiem "ostrze wybitnie okrągłe". Wrzucałem jakiś rok temu, tak mi lepiej dobrać oświetlenie.
 8. "Yo momma so old, that Debian included her to its stable repository"
 9. Makary155

  Galeria Grafik

  Po ponad roku przestoju wróciłem do blendera. Wyszedłem z wprawy i to widać.
 10. Makary155

  Hejtują Paqoo!

  będzie z tego dobry mem!
 11. Makary155

  Hejtują Paqoo!

  Zatrudnił stażystę, więc chyba jakąś działalność ma, huehue
 12. Poczytaj o rozszerzeniu GD do php. Interesują cię komendy imagecreatefrompng oraz imagettftext.
 13. Ja ostatnio pogrywam sobie w Path of Exile, darmowy hack & slash. Tak powinien wyglądać Diablo 3.
 14. Musisz dodać do styli strony a: hover oraz a: visited i tam ustawić kolor czcionki.
 15. Jquery mobile widzę co jest fajne dla tabletów. Głównie w to celujecie?
 16. Makary155

  Z XP na Xubuntu

  Próbowałem, jest tak samo. Można to jakoś przestawić manualnie gdzieś w configu? Mam drugiego linuxa na penie, tak na wszelki wypadek (głównie gparted mi potrzebne)
 17. Makary155

  Z XP na Xubuntu

  Czemu od wersji 10.10 ubuntu zaraz po tym jak wgram mu stery nvidii i zrestartuje komputer to częstotliwość odświeżania i rozdzielczość ustawiają się takie że monitor odnawia pracy?
 18. Makary155

  Wasze telefony

  Nokia E50, teraz Nokia 500. Mówcie sobie co chcecie ale do normalnych zastosowań super telefon.
 19. Zmiany nocne 24 i 25 grudnia, trochę bonów do carrefoura.
 20. Makary155

  Exit code 3

  Exit code 3 to brak ścieżki. Wydaje mi się że brakuje dwukropka przy literze dysku, unikaj ścieżek bezwzględnych tak w ogóle.
 21. Oferujesz stworzenie logo na stronę a nie możesz zrobić grafiki do gry? Zapłata tylko gdy grafiki "spodobają się szefowi"? A co z wynagrodzeniem gdy gra się nie sprzeda?
 22. Makary155

  Darmowe-Płatne Gry

  Yep. Paper-kamień-nożyce jest takie wyraźne, że jednostką przeciwpancerną za chu nie utłuczesz piechoty, jak grasz UCS to praktycznie każda jednostka jest przeciwko tobie. Parę fajnych patentów (stackowane budynki Korporacji Księżycowej czy chociażby produkcja Morphidów) poszło na marne z powodu balansu rozgrywki.
 23. Makary155

  Majnkraft :3

  To twój autorski skrypt forum?
 24. Nie, nie chcę konkretnego gracza z neostradą. Teoretycznie można dać ciastko, ale to raczej słabe. EDIT: Chyba znalazłem rozwiązanie, gdy szukałem artykułu o localStorage w HTML5. http://samy.pl/evercookie/ produkuje ciężkie do usunięcia cookie, które wykorzystuje kilka technik. Ciekawa koncepcja, jednak można bronić się przed tym zwykłym NoScriptem w FF.
 25. Mi raczej chodzi o "neostradowe" zmienne ip. Blokada na zakres w htaccess?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...