Skocz do zawartości

Zablokowane szukamy grafika do gry na konkurs oxgames


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Dobra, z waxxem bierzemy udział w następnym, koniec tego :D

 

Mam nadzieję, że będzie jeszcze przed wakacjami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak się odbywają dyskusje związane ze mną, beze mnie :/

 

Ja się wyłamuję z pojedynków, moja kobieca mentalność a priori nie traktuje takich spraw pod względem honoru, ambicji, obietnicy czy czego tam jeszcze.

 

 

A grafiki, jak grafiki, pixelki w dwa tygodnie, nie wiem czy to dużo, ale mi zawsze rysowanie idzie powoli :/

I fakt jest taki, że grafika to nie jest wielka część oceny w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Okej, chcialem tutaj podziekowac Shil za wspolprace i fajne grafiki do gry, niestety wywiazala sie sprzeczka.

Shil powiedziala ze to wy macie racje, ze jestem najgorszym koderem z jakim wspolpracowala itd itd.. t-800 tez sie dostalo,

No coz nie uwazam ze z nami stracila czas, ale jesli tak to od tej chwili Shil z nami nic nie łączy. Koniec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon podobno też nieźle cisnął ale w sumie nic od niego nie widziałem nigdy.
http://files.tymoteusz.be/pixelart/

Ahoj!

 

http://files.tymoteusz.be/pixelart/mini_ninja/tileset.png

To chyba najnowsze.

 

http://files.tymoteusz.be/pixelart/sheepyt...new_unfinished/

A to coś co niedługo sam ruszę.

 

Tak już się chwaląc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmusiliście mnie o wypowiedzi w tej jakże istotnej dyskusji...

 

Mi się fajnie rysowało. I tyle.

 

Shil powiedziala ze to wy macie racje, ze jestem najgorszym koderem z jakim wspolpracowala itd itd

 

Really? Cholera, musiałam przysnąć i wklepać to bezwiednie głową na klawiaturze. Powiedziałam, zgodnie z prawdą, że mają trochę racji i kod trzeba poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Really? Cholera, musiałam przysnąć i wklepać to bezwiednie głową na klawiaturze. Powiedziałam, zgodnie z prawdą, że mają trochę racji i kod trzeba poprawić.

 

 

Dokładnie, poprawić. Spokojnie, powoli. Ja robię grę od dwóch lat, bo nad każdą rzeczą spędzam godziny i dopiero jak czuję, że jest OK, idę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

engarde.gif

To miałem w pamięci, fajne bardzo :D

 

Ogólnie to najs i estetycznie, trochę tylko minimalistycznie wszystko, ale to niekoniecznie jako minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Głównie tak.

 

Ogólnie to najs i estetycznie, trochę tylko minimalistycznie wszystko, ale to niekoniecznie jako minus.
Jak się uprzesz, to zauważysz, że nowsze prace sprowadzają się do prostych kształtów geometrycznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, chcialem tutaj podziekowac Shil za wspolprace i fajne grafiki do gry, niestety wywiazala sie sprzeczka.

Shil powiedziala ze to wy macie racje, ze jestem najgorszym koderem z jakim wspolpracowala itd itd.. t-800 tez sie dostalo,

No coz nie uwazam ze z nami stracila czas, ale jesli tak to od tej chwili Shil z nami nic nie łączy. Koniec!

 

Oczywiscie to co tu napisalem to bujda.

 

Z t-800 ustalilismy ze tak napiszemy zebyscie sie w koncu odczepili od Shil.

 

Dziekujemy Shil za wspolprace szkoda ze tak glupio zostaly tutaj nasze gry potraktowane.

Złosliwosc i zawisc decydowaly a nie walory naszych gier.

Dzieki Shil ode mnie i t-800. Zyczymu Ci powodzenia przy nastepnych grach :)

Mysle szczerze tez ze to najlepsze Twoje gry.

Pracowalo sie razem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zebyscie sie w koncu odczepili od Shil.

 

tak glupio zostaly tutaj nasze gry potraktowane.

Złosliwosc i zawisc decydowaly a nie walory naszych gier.

 

Mysle szczerze tez ze to najlepsze Twoje gry.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego to piszę i rozpoczynam od nowa ten flamewar, ale Shil wykonała swoją robotę świetnie (w Chińskim Kucharzu, bo na cRemake rozumiem zabrakło czasu). Do jej roboty nikt nie może się przyczepić. Problem jest w tym że uważacie iż wasze gry są rewelacyjne i lepsze od innych. Jeżeli chodzi o cRemake to bym się popłakał mając świadomość że nikt inny nic nie zrobił. Cieszenie się z wygranej w konkursie bez konkurencji :unsure:? Wracając do Chińskiego Kucharza: Jako jeden z argumentów użyłeś tego że ta gra miała najmniej bugów. Jak można zobaczyć na wynikach, ja żadnej grze nie przyznałem pełnej puli punktów. Poziom był okropnie niski i żadna gra nie była grywalna! Jestem wielce szczęśliwy że mój pomysł-niespodzianka który chciałem sprawić na OxCG5 nie wypalił, bo bym się spalił ze wstydu!

 

Dziekujemy Shil za wspolprace szkoda ze tak glupio zostaly tutaj nasze gry potraktowane.
Każda z tych gier była by tak samo potraktowana gdyby ich autorzy zachowali się tak jak wy!

Co do współpracy z Shil:

Nikt nie tworzy arcydzieła w 2 tygodnie! Sam pracuję z nią nad PentaSphere już od pół roku, a zapowiada się kolejne pół nim dojdziemy do momentu gdzie będziemy mogli usiąść i zacząć poważniej planować fabułę! Jeżeli chce z wami pracować to będzie z wami pracowała. Jak uzna że ma mnie dość to zostawi mi cały projekt na głowie i odezwie się po 2 miesiącach! Moja praca polega teraz w znacznym stopniu na czekaniu. I czekam. Shil też czeka, a Chell spamuje mi na GG że "martwi się o projekt" :rolleyes:. Usiądźcie i zaplanujcie coś co pomoże wam odbudować waszą opinię na GMClan. Tu powtórzę słowa które mówiłem do Bedzioma: "Schowajcie się w piwnicy na miesiąc i wróćcie z czymś, czym będzie się można naprawdę pochwalić."

 

Jako że administracja w tej sprawie jest bardzo stronnicza, to proszę o wlepienie mi 10% ostrzeżenia, jeśli taxi_driver uzna ten post za ofensywny.

 

Edit:

Shil (xxxxxxx)

18:27:29

gdzie ja bym Cię zostawiła! Toż mi się z Tobą współpracuje bezkolizyjnie, nie wiem czy moje odbicie częściej się ze mną nie kłóci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Każda z tych gier była by tak samo potraktowana gdyby ich autorzy zachowali się(...)

i to chyba wszystko co najwazniejsze w temacie.

 

(...)

Jako że administracja w tej sprawie jest bardzo stronnicza, to proszę o wlepienie mi 10% ostrzeżenia, jeśli taxi_driver uzna ten post za ofensywny

Jestes patetyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
co sie kłócicie bo nie chce mi sie czytać streśćcie mi ; [

taxi się telepie po całym forum, bo zajął 1 miejsce w konkursie, w którym brała udział jedna gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...