Skocz do zawartości

poszukuję teamu


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym się przyjąć do jakiegoś teamu tworzącego gry na gmc mam do zaoferowania swój silnik który tworzę myślę że powstało by na nim coś całkiem fajnego dodało by się pare rzeczy , chcę po prostu pracować z kimś czekam na propozycję w teamie się więcej nauczę gdy będę odpowiedzialny za zrobienie czegoś w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,nie zbijajcie się z niego już.

Słuchaj,nie wezmą cie poważnie do czasu aż pokażesz że stać cię na coś naprawdę dobrego. Zrób sam jedną DOBRĄ grę,najlepszą jaką potrafisz a gwarantuje że chociaż część osób zmieni nastawienie i może ktoś pomoże. Narazie wątpię,zresztą sam widzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek, za 13 dni minie dokladnie 2 lata, od kiedy tu sie zarejstrowales.

To chyba dobrze swiadczy o tobie, ze jestes wytrwaly. 2 lata to szmat czasu.

Dziwne ze wszyscy potrzebuja diamentow a nikt nie sprobuje go sam oszlifowac.

Tzn ze nikt nie chce cie wziasc do teamu i troszku nauczyc by pozniej miec wytrwalego i wyszkolonego team-mate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kurde, niech ktoś kto faktycznie robi grę w GMie weźmie dyzmka i go poduczy, widać, że chłopak ma chęci tylko brak mu doświadczenia. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie za dużo chcę się nauczyć potrzebuję nauczyciela który mnie poprowadzi bo sam to jak to samemu to tak jak by iść do szkoły samemu siedzieć w klasie bez nauczyciela i mówić co się umie.

 

Nie oszukujmy się wzystkie moje gry to są gotowe kody i silniki z gmclanu i yoyo games połączone w całość. a ja chcę pracować w teamie i przy tym się uczyć proszę o przyjęcie mnie i podjęcie nauki mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie za dużo chcę się nauczyć potrzebuję nauczyciela który mnie poprowadzi bo sam to jak to samemu to tak jak by iść do szkoły samemu siedzieć w klasie bez nauczyciela i mówić co się umie.

 

Nie oszukujmy się wzystkie moje gry to są gotowe kody i silniki z gmclanu i yoyo games połączone w całość. a ja chcę pracować w teamie i przy tym się uczyć proszę o przyjęcie mnie i podjęcie nauki mnie.

YXE będzie twoim mentorem za 500zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie za dużo chcę się nauczyć potrzebuję nauczyciela który mnie poprowadzi bo sam to jak to samemu to tak jak by iść do szkoły samemu siedzieć w klasie bez nauczyciela i mówić co się umie.

 

Nie oszukujmy się wzystkie moje gry to są gotowe kody i silniki z gmclanu i yoyo games połączone w całość. a ja chcę pracować w teamie i przy tym się uczyć proszę o przyjęcie mnie i podjęcie nauki mnie.

Nikt nigdy mnie nie uczył i jakoś sobie dałem rade. W team'ie można pracować jak się już ma odpowiednią wiedzę. Napisz samemu grę od 0 to samego końca, jak czegoś nie będziesz wiedział szukaj po necie ale nie gotowców tylko teorii na dany temat. Reszta to kombinowanie. Ostatnio spaliłem ~30 zeszytów A4 w, których spisywałem swoje "pomysły" dotyczące różnych problemów, zdarzały się takie bzdury, że głowa boli i wydajność leżała przy najprostszych rzeczach ale tak się po prostu idzie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy mnie nie uczył i jakoś sobie dałem rade. W team'ie można pracować jak się już ma odpowiednią wiedzę. Napisz samemu grę od 0 to samego końca, jak czegoś nie będziesz wiedział szukaj po necie ale nie gotowców tylko teorii na dany temat. Reszta to kombinowanie. Ostatnio spaliłem ~30 zeszytów A4 w, których spisywałem swoje "pomysły" dotyczące różnych problemów, zdarzały się takie bzdury, że głowa boli i wydajność leżała przy najprostszych rzeczach ale tak się po prostu idzie do przodu.

+1

tak samo ja doszedłem do wprawy z kodzeniem, a dyzmuś chce odrazu tworzyć silnik oświetlenia i ai wroga z omijaniem ścian jak on nie umie zrobić sterownia i kodu na strzelanie

 

a ty dyzmek, nie odrazu rzym zbudowano, naucz się podstaw a dopiero potem rób złożone rzeczy to się nauczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile bedzie pisze sam z tego co umiem gre zrecznosciowa zobaczymy co wyjdzie jest to pierwsza gierka napisana przeze mnie wlasno recznie wiec prosze o wyrozumialosc dam w edicie jak skoncze.

Ok, byle tylko ta chwila nie była krótsza jak ~jakiś miesiąc. Jeśli jest... to nawet nie baw się w pokazywanie "tego czegoś" bo szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey napisalem samemu (przysiegam) taka mala aplikacje pokazuje ona co potrafie w miare czasu i tego czego sie naucze to bede wrzucal kolejne aplijkacyjki byscie widzieli jakie robie postepy.

 

link= https://gmclan.org/up6167_12_zezolek_pierws...u_napisana.html

omgwtfbbq regres, już seid był lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi lawie seid powstal z gotowców a to napisałem sam z resztą zaraz zobaczysz co bo daje upload mam nadzieje ze edie powie ze chociaz troche umiem.

 

proszę o to , to co udalo mi sie napisac samemu https://gmclan.org/up6167_12_strzelanka_dyzmek.html

co to za gówno, usuń to bo aż żal patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, ta gierka wciągnęła mnie bardziej niż Dungeons&Dungeons Japana - mimo, że piątej rundy nie da się przejść. Pomógłbym Ci, ale nie mam aktualnie czasu.

Ewentualnie w ferie mógłbym trochę Cię poduczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...