Skocz do zawartości

poszukuję teamu


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jakbyś zrobił porządny remake R.E.I.R bo gra nie jest zła tylko trochę błędów i słaba grafika. Najlepiej jakbyś zajrzał na gimpuj i przygotował się na naukę grafiki. Chociaż przeciętnej grafiki żeby ta gra jakoś wyglądała. Jedyne co potrzebujesz to cierpliwość a nie robienie na rach ciach ciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ja powiem szczerze. Teamu nie znajdziesz bo nikt Cię na razie nie przyjmie. Najpierw się trochę poducz. Ja uczyłem się sam korzystając z przykładów z GMCLANU i pytając o to czego nie wiem na forum. Sam nie wiem jaki i kiedy nauczyłem się w miarę programować w GMLu. Oczywiście jeszcze bardzo, bardzo dużo mi brakuje do takiego świetnego programowania ale teraz zacząłem się uczyć C++ i to nie idzie tak łatwo jak poszedł GML. No ale nie o mnie mowa.

Jeżeli trochę się podszkolisz to na pewno znajdzie się ktoś kto Cię przyjmie. Korzystaj z przykładów, ja głównie na tym się uczyłem. Na Twoim miejscu ja porzucił bym pracę nad tym silnikiem który tworzysz i zaczął analizować przykłady i uczyć się gml-a. To że jesteś dobry w wymyślaniu fabuł do gier też jest potrzebne. Ja pamiętam jak jeszcze tworzyłem jakieś gierki to najpierw wpadałem na genialny pomysł, a potem godzinę siedziałem i myślałem co tu dalej dodać żeby było ciekawie. Za to szybko zapamiętuje komendy, polecenia itd. przez co dość łatwo i szybko się uczę. Moje gierki też nie miały dobrych opinii, programy które teraz piszę mają lepsze (mam nadzieję że gdy nauczę się C++ będą miały jeszcze lepsze).

Ja też nie mam teamu - to co mam wpisane "Team: Arekadiusz Group" wymyśliłem sobie sam. W nazwie jest słowo Group ale tak na prawdę pracuję sam. Uważam że dla dobrego programisty zawsze gdzieś znajdzie się zadanie. Bez teamu można żyć!

Więc nie przejmuj się! Na pewno gdy się trochę poduczysz i opublikujesz chociaż jedną porządną grę to znajdą się chętni do współpracy z tobą lub do pomocy abyś był jeszcze lepszy. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję Arekadiuszowi za te słowa przeczytałem wszystko dokładnie masz rację przede mną długa programistyczna droga ale kiedyś dojdę do opanowania na pewno. A co do silnika może i masz rację to jest jeden wielki skleik przykładów więc to jak by nie była w 100 % moja gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję Arekadiuszowi za te słowa przeczytałem wszystko dokładnie masz rację przede mną długa programistyczna droga ale kiedyś dojdę do opanowania na pewno. A co do silnika może i masz rację to jest jeden wielki skleik przykładów więc to jak by nie była w 100 % moja gra.

Ależ nie ma za co. Według mnie nie jesteś "sierotą", bo ja kiedyś też taki byłem i nie tylko ja. Każdy z nas kiedyś się uczył. Jeden szybciej drugi wolniej. Życzę Ci powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z miłą chęcią się z tobą podzielę moją wiedzą. Jeśli chcesz mogę Ci też pomóc z twoją grą. Na grafiki teraz czasu nie mam ale z codem mogę Ci pomóc...

Jeśli jesteś zainteresowany to na PM pisz albo na GG (lepiej na PM)... To obgadamy sprawę jasno. Wolny jestem w weekendy po 2 i od poniedziałku do piątku od około 7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...