Skocz do zawartości

Zablokowane Mandat


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja jestem za słowami Sernata, ponieważ i totalitaryzm i homoseksualizm prowadzą do zagłady ludzkości, pierwszy po prostu przez zabijanie, drugi przez to, że nie będzie na świecie dzieci. A jeśli chodzi o spór o słowa głupi-idiota, to nie chodzi tu chyba o znaczenie, ale raczej zabarwienie. Jeśli nazwiesz kogoś idiotą, to uważasz że jest bardziej głupi, od kogoś kogo nazwałeś głupkiem. Ale ja jestem jeszcze młody, to mogę pierdzielić farmazony. Jak coś to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Potocznie to możesz mówić na innych ch**. Jeśli chcesz kiedykolwiek znaleźć lepszą pracę niż męska dziwka, musisz znać definicje podstawowych pojęć. A idiota to, jak sam wskazuje podany przez ciebie link, człowiek głęboko upośledzony.

A ja jestem za słowami Sernata, ponieważ i totalitaryzm i homoseksualizm prowadzą do zagłady ludzkości, pierwszy po prostu przez zabijanie, drugi przez to, że nie będzie na świecie dzieci. A jeśli chodzi o spór o słowa głupi-idiota, to nie chodzi tu chyba o znaczenie, ale raczej zabarwienie. Jeśli nazwiesz kogoś idiotą, to uważasz że jest bardziej głupi, od kogoś kogo nazwałeś głupkiem. Ale ja jestem jeszcze młody, to mogę pierdzielić farmazony. Jak coś to mnie poprawcie.

Pogwałcenie praw człowieka to nie do końca zabijanie, ale zwał jak zwał. Dobrze gadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tutaj się znacząco mylisz . Celem człowieka nie jest zabijać. Nie jest to nawet żadnym wymogiem. Tak pokazuje praktyka. Jeśli uważasz, że działania hitlerowskie/stalinowskie doprowadziły do czegokolwiek konstruktywnego, nie masz racji . W dodatku od dzisiaj już nie uznaję sportu o nazwie "piłka nożna". Będę to nazywał mordowaniem żydów, dzięki za pomysł i trafne porównanie . Pisałem już, że to dyskusja na osobny temat, a nawet wiele tematów.
Nie zrozumiałeś mnie, celem człowieka jest przetrwać a zabijanie konkurencji jest jednym z gwarantów przetrwania. A czy Hitler i Stalin mieli niby zrobić coś konstruktywnego? Gdzie ja tak napisałem? Oni po prostu wiedzieli jak za pomocą doktryny strachu i brutalnej siły sterować społeczeństwem. Co do sportu to fajnie, że wszystko widzisz dwustopniowo, kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. Co do dyskusji na ten temat, to nie mam ochoty i czasu tak długo siedzieć i wypisywać różne rzeczy na gmclanie jak Ty, więc sorry. :) Dla mnie taki wątek powinien być zakończony góra w drugim dniu.

 

Totalitaryzm nie wyklucza tolerancji na tle kultury. Wręcz przeciwnie. To pierwsza sprawa.
Teoretycznie to i komunizm jest fajny, bo stawia każdego człowieka na równi, tylko że to jest utopia. To pierwsza sprawa, druga natomiast że kompletnie nie o to chodziło, zresztą zaznaczyłem wyraźnie że to jest nieporównywalne oraz chodziło o ogólny wydźwięk.

 

Nie napisałem nigdzie, że jedno drugiego nie wyklucza.
Oczywiście, że nie napisałeś, ale znowu wrzucasz te 3 rzeczy do jednego wora, gdzie jedna z nich nie pasuje w ogóle do pozostałych pojęć. Wyjaśniłem już wcześniej.

 

Bo jesteś za przyrostem formy nad treścią. Widzisz, ja mam poglądy bardziej zbliżone do Einsteina, który na formę w ogóle nie patrzył .
Odnoszę wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz. :)

 

To ja też się czepię: Sernat z dużej. Ot tak, z założenia.
Na pisanie przeze mnie ksywy z dużej, to trzeba sobie zasłużyć. :P

 

Podaj mi swój numer gg czy czegoś tam, z chęcią popiszę. A rozmowę, oczywiście, wstawię później tutaj. Ewentualnie zapraszam na piwo i rozmowę w cztery oczy...
Niestety mam ważniejsze sprawy na głowie niż dywagowanie na takie tematy. Po prostu mi się nie chce.

 

A ja jestem za słowami Sernata, ponieważ i totalitaryzm i homoseksualizm prowadzą do zagłady ludzkości, pierwszy po prostu przez zabijanie, drugi przez to, że nie będzie na świecie dzieci.
Nie pod tym kątem były omawiane te pojęcia. Jeszcze raz powtórzę - totalitaryzm to odgórne nałożenie na jednostki pewnego stylu bycia - jak się nie dostosujesz, to zostaniesz pokarany, czyli następuje pogwałcenie części praw człowieka, bo powinien stanowić sam o sobie. Natomiast homoseksualizm jest za wolnością kulturową, że każdy człowiek może robić z sobą co chce. Krótko mówiąc kajdany vs wolność. Dlatego też nie można stawiać tych kwestii w jednym rzędzie. A prostolinijnie myśląc jak Ty, to i równie dobrze można by zabronić prezerwatyw, bo zmniejszają przyrost populacji, znieść monogamię itd. Nie wszyscy ludzie są homoseksualistami i nimi nie będą, toteż rasa nie wymrze, natomiast totalitaryzm to jest narzucenie pewnych zasad wszystkim ludziom danego społeczeństwa czy tego chcą czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pisanie przeze mnie ksywy z dużej, to trzeba sobie zasłużyć.

Jedyne, co mnie rozbawiło :) .

 

Te pojęcia przyszły mi do głowy całkowicie spontanicznie, naprawdę, nie mam czasu siedzieć i szukać terminów, które najlepiej przedstawią obecny stan naszego społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak już przyjąłeś mandat, nic nie możesz zrobić. Trzeba było nie przyjmować i się sądzić. Nie udowodnili by Ci, bo nie zrobili nawet testu alkomatem. Jeżeli mam być jeszcze bardziej szczery. Daliście się złapać jak banda frajerów, gdybyście nie przyjęli, to po prostu by odjechali bądź byście czekali na policje -> alkomat -> 0.00 i do domu bez sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak już przyjąłeś mandat, nic nie możesz zrobić. Trzeba było nie przyjmować i się sądzić. Nie udowodnili by Ci, bo nie zrobili nawet testu alkomatem. Jeżeli mam być jeszcze bardziej szczery. Daliście się złapać jak banda frajerów, gdybyście nie przyjęli, to po prostu by odjechali bądź byście czekali na policje -> alkomat -> 0.00 i do domu bez sprawy :)

 

A jakby byli wypici, ale np. w domu pili to by już nie udowodnili niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalitaryzm to również zabijanie. Może nie siekają ludzi na ulicy jawnie karabinami, ale dla propagandy mogą zabić i pół społeczeństwa.

Zombie zombie zombie. Co Ty gadasz za głupoty ziomek. Totalitaryzm to nie tylko ucisk, i zło.

 

A jakby byli wypici, ale np. w domu pili to by już nie udowodnili niczego.

Ale nie byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalitaryzm to nie tylko ucisk, i zło.

Kofel, to jest i prawda i nieprawda zarazem ;) . Więc zacytuję pewnego pana czasów oświecenia: "Z historii narodów możemy nauczyć się, że narody niczego z historii się nie nauczyły". Albo inaczej: wskaż państwo totalitarne (niekoniecznie już istniejące), w którym ludziom dobrze się żyło. Wszelkie socjalistyczne przywileje nie są w stanie być rekompensatą za odebranie człowiekowi wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chile za Augusto Pinocheta ;)

Po pierwsze, nie wiem skąd masz informację, że im się tak dobrze żyło, bo z tego co wiem, tak pięknie to nie było. Po drugie, powiedz mi: Ile trwała dyktatura Pinocheta?

 

Stwierdzenie, że zrobił coś dobrego dla Chile, jest jak powiedzenie, że Hitler zrobił coś dobrego dla Rzeszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie wiem skąd masz informację, że im się tak dobrze żyło, bo z tego co wiem, tak pięknie to nie było. Po drugie, powiedz mi: Ile trwała dyktatura Pinocheta?
24 lat. A skąd masz informacje, że im się źle żyło? Zdanie za zdanie :D

Stwierdzenie, że zrobił coś dobrego dla Chile, jest jak powiedzenie, że Hitler zrobił coś dobrego dla Rzeszy...

Aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz informacje, że im się źle żyło?

Nie wiem, zapytaj te 2 tysiące ludzi, którzy przez jego głupotę stracili życie.

Aha

Żadne tam "aha". Obydwoje doprowadzili do swego rodzaju rewolucji, obydwoje "dbali" o swoich obywateli dając im masę bonusów socjalnych (wspieranie wielodzietnych rodzin, wysokie zasiłki), obydwoje odebrali im wolność, obydwoje zreformowali gospodarkę państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne tam "aha". Obydwoje doprowadzili do swego rodzaju rewolucji, obydwoje "dbali" o swoich obywateli dając im masę bonusów socjalnych (wspieranie wielodzietnych rodzin, wysokie zasiłki), obydwoje odebrali im wolność, obydwoje zreformowali gospodarkę państwa.

 

Chyba się zgubiłem, o kim teraz mówisz? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zapytaj te 2 tysiące ludzi, którzy przez jego głupotę stracili życie.
Co było głupotą?

Żadne tam "aha". Obydwoje doprowadzili do swego rodzaju rewolucji, obydwoje "dbali" o swoich obywateli dając im masę bonusów socjalnych (wspieranie wielodzietnych rodzin, wysokie zasiłki), obydwoje odebrali im wolność, obydwoje zreformowali gospodarkę państwa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chilijski_cud

 

Hitler i rewolucja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...