Skocz do zawartości

Zablokowane Mandat


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O, widzę, że leci ostra bitwa na linki z wiki :D.

 

Sernat, mówisz, że "ubój" jest głupotą. Aż chce się zacytować problem z Kolacji z arszenikiem.

 

Cofasz się w czasie. Jest rok 1909, A. Hitler nie zdążył jeszcze niczego zrobić. Masz możliwość otrucia go - a przez to uniknąć śmierci wielu ludzi... zrobiłbyś to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kofel no ja tam wtedy nie żyłem, ale cytując słynną w tym temacie wikipedię

 

W 2004 r. na wniosek parlamentu chilijskiego, powołana Narodowa Komisja do Spraw Więźniów Politycznych i Tortur, której przewodniczył biskup Sergio Valech, przesłuchała 35000 osób, które twierdziły jakoby były więzione bez sądu lub torturowane w trakcie rządów Pinocheta przez tajną policję DINA i sporządzili na tej podstawie oficjalny raport. Raport ten stwierdzał, że prawdziwe są relacje 23856 mężczyzn oraz 3399 kobiet. Osoby te opisały, iż były więzione bez sądu i poddawane aktom skrajnej przemocy, takimi jak gwałty, zmuszanie do uczestniczenia w egzekucjach członków rodziny, systematyczne bicie pałkami elektrycznymi itp. (raport uwzględniał tylko tortury i zabójstwa dokonane przez DINA, krytycy wskazują, że to zaledwie część ofiar dyktatury).

 

Porównywanie kogoś do Hitlera już chyba 2 raz w tym temacie czy mi się wydaje?

 

@EDIT:

 

kurczę, jednak komisji przewodniczył biskup, pewnie pedofil w dodatku więc zdanie jego komisji nic nie warte, ale zaliczyłem wtopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak już przyjąłeś mandat, nic nie możesz zrobić. Trzeba było nie przyjmować i się sądzić. Nie udowodnili by Ci, bo nie zrobili nawet testu alkomatem. Jeżeli mam być jeszcze bardziej szczery. Daliście się złapać jak banda frajerów, gdybyście nie przyjęli, to po prostu by odjechali bądź byście czekali na policje -> alkomat -> 0.00 i do domu bez sprawy :)

 

Już nawet go zapłaciliśmy, więc nie ma chyba sensu dalej drążyć tego tematu, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...