Skocz do zawartości

IV Zjazd Twórców Gier


Fanotherpg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Bedziom jest jak wrzód na dupie. Odzywa się niepytany, opowiada historie które nikogo nie interesują i jest opryskliwy! Natomiast z resztą ekipy chętnie zobaczyłbym się na kolejnym SGS lub ZTG :)

 

304522_271542989531261_154629397889288_1087426_471364670_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był, ten przegrał życie ;). Było znacznie lepiej niż rok temu pod względem organizacyjnym, rejestracja uczestników bardziej ogarnięta, compo z wieloma nagrodami oraz cała masa darmowych upominków.

 

Prelekcje ogólnie trzymały naprawdę niezły poziom. Osobiście najbardziej przypadała mi do gustu prezentacja Dona o horrorach i, co łatwo przewidzieć, pokaz rozwiązań w demoscenowym projekcie Linger in Shadows grupy Plastic (było warto zostać do samego końca!). Fano natomiast dosyć luźno bawił uczestników, wprowadzając ich do dyskusji na tematy stricte gamedevowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo ok. Moze za rok pogadamy. Wczesniej chce miec tutaj jakies swoje slady. Zeby miec powod do dumy i sluchac waszych opinii.

 

Pare wykladow bylo na wysokim poziomie. Fano troche improwizowal, ale duzo wie :) Byl tez jakis gosc, ktory nudzil i ten o AI troche przekombinowany. Moim zdaniem najlepszy byl o horrorze. Gnysek tez dobrze gadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu dotarłem do domu, po 16 godzinach. Co do prelekcji to w całości byłem tylko u Gnyska i na "Sztuka trudnych wyborów, czyli główne problemy designerskie przy tworzeniu papierowej RPG." które było boskie. Przez pierwszy dzień byłem tak zajęty Indykami że nie spotkałem nikogo z GMC.

A propos Indyków to przyniosły mi one sporo problemów, bo wszedłem w posiadanie dodatkowych 2 kluczy do jakiegoś tam mało znanego programu Game Maker. Coś trzeba będzie z nimi zrobić :D

 

I zdziwiony jestem że jeszcze nikt nie wspomniał o tym że piwo było w cenie 1zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Najpierw było po 3zł, po 1zł to było jak się już część rozeszła i do końca imprezy zostało 30 minut.

 

Co do kluczy - no cóż, możesz zawsze je oddać mi, albo wymyśleć jakieś GMCLANowe compo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom! Gdzie jesteś? Relacjonuj!

tu jestem :D

 

Zaprezentowało się 5 na 7 drużyn, które się zgłosiły.

 

"Jakaś tam drużyna" (czyli m.in. Threef) pokazała grę polegającą na przeganianiu ryb łódką aż wystarczająca ilość wpadnie do sieci.

Team "Nazwa robocza" pokazał swoją grę, która polegała na łażeniu pielęgniarką i spychaniu pacjentów do łóżek, beczek i koszyków (?!).

"Ether Fields" zaprezentowali grę 3D. Nawet niezła była...

"Polygon" pokazał skakanie iluśtam-kątem po falującym morzu i niszczenie innych iluśtam-kątów :D

A team, którego nazwy nie pamiętał dał grę polegającą na lataniu w górę / dół i strzelanie do Cthulu i lisów ^^

 

Wygrała... "Jakaś tam drużyna"! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...