Skocz do zawartości

Fanotherpg

Użytkownicy
 • Postów

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Fanotherpg

 • Urodziny 09.02.1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://fano.victorygames.info

Profile Fields

 • Skąd
  Kalisz
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Na stronie.

Fanotherpg Osiągnięcia

Chicken

Chicken (1/13)

0

Reputacja

 1. Anyway jest już pełny program 83 wykłady, enjoy: http://ztg.pl/program/
 2. Z tego co się orientuję z listy tutaj piszących (TeeGee, Threef, gnysek) 1 wykład przeszedł radę poza wykładem TG. Ale wciąż nie wiem który i co z drugim.
 3. Wykłady wciąż są referowane przez radę. Wszystko powinno się wyjaśnić do 30 września.
 4. Tak długo jak zostaniesz prelegentem. Z moich 3 wykładów 2 zostały już odrzucone więc jest 1 vs 130...
 5. W piątek ZTG będzie miało swoje własne oficjalne before party, które zostanie zapamiętane na krótko przez wszystkich uczestników - wątpię by którykolwiek z prelegentów w sobotę był trzeźwy.
 6. Z tego co pamiętam, pytałeś się o potwierdzenie i wtedy daliśmy notkę, że do 10 zgłoszenia do 30 publikacja, ale masz chyba rację, że nie wspomniałem że wszystkie od razu dodane lecą na główną bo jeszcze wtedy sam o tym nie wiedziałem. Tak jak zaznaczałem powyżej, to nie ja jestem w radzie, a jeszcze wtedy TeeGee w niej nie był, stąd ta burza w szklance wody.
 7. Takie sprostowanie jeśli można. @gnysek pisałem Ci że zgłoszenia wykładów są do 10 września przed 10 września są dodawani prelegenci o których sami zabiegaliśmy /mają niezbywalne doświadczenie branżowe (komercyjne). Problem ze znalezieniem maila był taki, że wtedy wszystko szło do bazy danych na nowym serwerze, w którym zblokowałem sobie konto - o czym całkowicie zapomniałem, dlatego też zanim stontaktowałem się z adminem i odblokowałem to chwila zeszła - mea culpa. @Threef twój wykład doszedł dzisiaj o 8:47 i będzie pod głosowaniem Tak samo wykład gnyska, czy jakikolwiek mój - gdzie jako założyciel nie jestem na pozycji uprzywilejowanej, a mam ten sam problem co gnys, zbyt często daje wykłady i odbieram miejsce 'nowym' którzy mogą powiedzieć coś nowego i świeżego aby utrzymać wysoki poziom prelegentów, więc wymogi w tym roku są wysokie. Ja bym sugerował zgłoszenie czegoś nowego i ciekawego, bo ani na mój wykład o Klikach ani Twój o GMie dużo osób nie przychodzi i to widać. Więc zamiast panikować, przepraszam za małe zamieszanie i za nadinterpretacje poprzedniej wypowiedzi.
 8. @I am vader nie do końca zczaiłem o co chodzi, ale formułka postu, od lat niezmienna jest nawiązaniem do dawnych lat zanim Indie było modne. ;)
 9. Każdy może zgłosić wykład i Nikas dasz radę wierze w Ciebie. @gnysek nie ja decyduje o wykładach jest rada programowa, do której po części jeden z tu obecnych należy.
 10. Gdzie: Poznań Kiedy: 25-26 Października Co to: Od lat największa otwarta konferencja Gamedevowa w Europie Środkowo-Wschodniej (~2000 uczestników) z najbogatszym programem (~50 prelegentów) staje się jeszcze większa! Co specjalnego w tym roku: 1) Cena to zaledwie wejściówka na PGA (17 złotych) 2) Znowu przy PGA więc można połączyć przyjemne z pożytecznym (ZTG i Targi/standy indie/konkurs The Jam) 3) Prelegenci z Polskiego i Światowego gamedevu - Indie, AAA, Mobile, Casual a także media i Reiner Knizia (twórca ponad 600 gier) 4) Jeszcze przez miesiąc (do 10 września) mamy otwarty program konferencyjny więc każdy zainteresowany może zgłosić swój wykład - http://ztg.pl/zgloszenia-prelegentow/ Jakiekolwiek pytania? Piszcie. http://ztg.pl https://www.facebook.com/ztgpl
 11. No i wreszcie weekend, ale to nie jedyna dobra wiadomość. Czekając jeszcze do niedzieli na zgłoszenia osób chętnych wystąpić podczas V Zjazdu Twórców Gier, możemy ujawnić informacje o kilku tegorocznych gościach. Grzegorz Wojciechowski z firmy Techland opowie o procesie powstawania jego własnej gry i skonfrontuje go z realiami profesjonalnego gamedevu, w którym pracuje zawodowo. Michał „Sos” Kamiński oprócz udziału w panelu dyskusyjnym twórców Indie, wygłosi również prelekcję na temat „Tworzenie gier w nadprzestrzeni” czyli opowie o tym czy do tworzenia gier naprawdę trzeba sztabu ludzi i całych lat pracy? A dla tych, którzy wolą grać i tworzyć gry na platformy społecznościowe – wykład Oliviera Jonesa z firmy Zynga. Mało? Mamy jeszcze pare asów, ale nie wszystko od razu...
 12. Potwierdzam, UWAGA: Z przyczyn niezależnych od organizatorów (ani ZTG, ani PGA) termin PGA został przesunięty na termin późniejszy 26-28 Października 2012. Czego się obawialiśmy i parę razy wspomnieliśmy na stronie wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za te komplikacje - oficjalne informacje na stronach ZTG i PGA pojawią się w terminie późniejszym. Bylibyśmy wdzięczni za weryfikację czy jesteście osiągalni w nowym terminie, pomimo waszych wcześniejszych deklaracji.
 13. Jesteśmy na targach więc można przyjechać z rodziną (rodzicami?) ZTG było i jest otwarte dla wszystkich niezależnie od wieku.
 14. TeeGee bez przesady ;) Na ZTG tak daleko nie masz ;)
 15. Już 5 członków GMClanu potwierdziło swój udział, czy zgadniecie którzy to?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...