Skocz do zawartości

IV Zjazd Twórców Gier


Fanotherpg

Rekomendowane odpowiedzi

Z gnyskiem w ogóle nie poszliśmy na ten konkurs, ale z tego co wiem to nagród było sporo więcej niż zawodników. Samych kluczy do GMa było 5, Fano miał MMF2 parę sztuk, każda za jakieś 150Euro. Ja jedynie wysępiłem CD-Action z lutego 09 ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Team "Nazwa robocza" pokazał swoją grę, która polegała na łażeniu pielęgniarką i spychaniu pacjentów do łóżek, beczek i koszyków (?!).

 

Konkretnie to symbolizowało pavulon, wpychanie noworodków do beczek oraz łowców skór. Szkoda, że ja w piątek musiałem być w pracy, bo w 24 godziny bym odstawił jakieś proste 3d ze statkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym z "nazwy roboczej" to też siedzieliśmy na dworcu. W ogóle jestem zawiedziony bo to np jemu wg mnie należy się 1'st za interpretację tematu, a Team Vortex ci co robili te Cthulhu zrobili najpiękniejsze grafiki (Teatrzyk kukiełkowy, sprite'y wyglądały jak z tektury), tych gier nikt nie docenił, bo wszyscy rzucili się na nasze:

The Łódź VIII:

Ciekawy podtytuł

i to że nie baliśmy się nazwać gracza "cieniasem" i 'durniem'

 

A co do samej gry:

Zrobiona została w Construct'cie przez Sabbiku, który związany jest z RPG Maker

Shil wykonała 100% grafik

Ja wyskoczyłem z ideą i potem prezentowałem tę grę

W "Jakaś tam drużyna" byli jeszcze GameBoy (RM) i Siostra Shil którzy tylko wspierali nas

 

Ciekawie wszystko wypadło pod względem EtherFields. Wystawili drużynę 10+ osób, a ich gra była okrojoną wersją ich MMO. Wyprzedzali inne gry o lata świetlne.

 

 

Co do nagród:

Ja i Sabbiku dostaliśmy MMF2 Standard i po kluczu do GM-a, puchary (ten za "Artysta" wyślemy Shil), dyplomy oficjalne gadżety ZTG. Akcja zaczęła się dopiero po tym jak wszyscy opuścili aulę, my zostaliśmy pogratulować sobie. Ktoś z organizatorów zauważył że zostało sporo upominków. Np.: CD-Action miał dostać każdy kto oddał głos. I w ten sposób weszliśmy jeszcze w posiadanie ok 15 numerów CD-Action, koszulki ClickTeam-u które należały się prelegentom, a których oni nie odebrali. Tak więc zapakowali nas w karton 40x40cm i wysłali do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykładów był jeszcze super o architekturze - rola architektury w grach, czy jakoś tak.

 

 

Bardzo fajny, w 15minut Wykładowca nam pokazał, jak za pomocą SketchUp zrobić model 3d domu z fotografii. Program nawet tekstury zczytywał, więc własny dom można mieć w 3d ze szczegółami w kwadrans. Fajny program, pełna wersja 2300zł, ale za to darmowa wcale nie jest taka uboga. :)

 

Nie siedzę co prawda w 3d, ale to było fascynujące.

 

I wykład z blendera, na którym mogłam być niestety tylko godzinę - można by się tam nauczyć tylu fajnych rzeczy, ale to za mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...