Skocz do zawartości

zajin

Użytkownicy
 • Postów

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O zajin

 • Urodziny 12.08.1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Team
  No Team

Profile Fields

 • Skąd
  Zielona Góra
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Lubię<br />Marnotrawić<br />Swój Czas<br />W oczekiwaniu<br />Na śmierć

Ostatnie wizyty

3132 wyświetleń profilu

zajin Osiągnięcia

Chicken

Chicken (1/13)

0

Reputacja

 1. Wszystkiego Fajnego!

 2. zajin

  nostalgia

  Witam Pana w czasach kapitalizmu. Tutaj się liczy pieniądz. I umiejętność sprzedania własnego ja. Nie pasja.
 3. zajin

  Foto-galeria

  Nie rozumiem po co ΨΧΞ wtrąciłeś do swojej wypowiedzi Bukowskiego. Czy jest coś złego w czytaniu geniusza literackiego? :)
 4. zajin

  Foto-galeria

  Mam tak samo, ale tylko w knajpach jak piję browca. Kurde, nawet do kibla muszę zabierać go ze sobą, bo obawiam się że ktoś może wydudlić zawartość. Polska kraj złodziei, trzeba jakoś żyć.
 5. zajin

  Foto-galeria

  Nie noszę fedory, bo wyglądam w niej jak platfus, tylko kaszkiet:) Ja też mam problem z alkoholem... nie czekaj, źle. To alkohol ma problem ze mną bo za bardzo mnie lubi!!11 Ale pozowanie wszędzie z alkoholem w łapie to troszeczkę pizdostwo stylowe, ale co tam, rób jak ci wygodnie:)
 6. zajin

  Foto-galeria

  Na samosi to pewnie wyczytałeś:))))))))))))))) Bo przecież na forum dla programistów gdzie średnia wieku to lat 13 trzeba się pokazywać na 99% zdjęciach z browcem i wieśniackiej czapeczce z daszkiem:))))))
 7. Gdy znów do murów klajstrem świeżym Przylepiać zaczną obwieszczenia, Gdy "do ludności", "do żołnierzy" Na alarm czarny druk uderzy I byle drab, i byle szczeniak W odwieczne kłamstwo ich uwierzy, Że trzeba iść i z armat walić, Mordować, grabić, truć i palić; Gdy zaczną na tysięczną modłę Ojczyznę szarpać deklinacją I łudzić kolorowym godłem, I judzić "historyczną racją", O piędzi, chwale i rubieży, O ojcach, dziadach i sztandarach, O bohaterach i ofiarach; Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin Pobłogosławić twój karabin, Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba, Że za ojczyznę - bić się trzeba; Kiedy rozścierwi się, rozchami Wrzask liter pierwszych stron dzienników, A stado dzikich bab - kwiatami Obrzucać zacznie "żołnierzyków". - - O, przyjacielu nieuczony, Mój bliźni z tej czy innej ziemi! Wiedz, że na trwogę biją w dzwony Króle z panami brzuchatemi; Wiedz, że to bujda, granda zwykła, Gdy ci wołają: "Broń na ramię!", Że im gdzieś nafta z ziemi sikła I obrodziła dolarami; Że coś im w bankach nie sztymuje, Że gdzieś zwęszyli kasy pełne Lub upatrzyły tłuste szuje Cło jakieś grubsze na bawełnę. Rżnij karabinem w bruk ulicy! Twoja jest krew, a ich jest nafta! I od stolicy do stolicy Zawołaj broniąc swej krwawicy: "Bujać - to my, panowie szlachta!" ~ Do Prostego Człowieka, Król Tuwim Czy w historii polskiego pióra powstał kiedykolwiek piękniejszy wiersz? Pomijam pana Marcina Świetlickiego, bo to jest zupełnie inny styl, pijacko-chamsko-nikotynowa poezja, ale Tuwim w tym pięknym utworze zmieścił całą prawdę o tym podłym świecie:) Wynocha z Szymborską.
 8. zajin

  Seriale

  No ja nie jestem tego taki pewien:) "„Ambiancé” jest dziełem szwedzkiego reżysera, Andersa Weberga. Całość ma trwać 720 godzin, a premiera obrazu odbędzie się 31 grudnia 2020 roku." ~ http://www.antyradio.pl/Film/Zwiastuny/7-g...ech-czasow-7963. :D :D :D
 9. zajin

  Seriale

  Jedyny serial który obejrzałem w całości to Miasteczko Twin Peaks. Nie odczuwam, że zmarnowałem czas. Próbowałem potem kilka innych obejrzeć. Czuję, że marnowałem czas. Ogólnie seriale to kupsko. Zdecydowanie wolę filmy, niezależnie czy krótkometrażowe czy długo, ale wolę:) To by było wszystko ode mnie na ten temat. Pozdrowienia dla małżonek.
 10. O chłopie, 10/10 :D Czuję funk, czuję jazz, czuję pokręconą elektronikę, czyli wszystko to co lubię :D Kupiłbym za miliard złociszy, ale obecnie nie mam pieniędzy na koncie (przepiłem, przepaliłem, nakupowałem się książek :) ), ale jak tylko coś mi wpadnie to kupie, to jest piękne. Pełen szacun :)
 11. No offence, ale to słychać... I to boli :) Bez jakiegoś polotu to wszystko, po prostu średniawka. Ale nie przejmuj się, klep sobie dalej swoją muzyczkę, zawsze do kogoś trafisz, do mnie niestety nie. Jestem na nie :)
 12. zajin

  Sklep, zdjęcia i .dll

  Ubuntu też działa na każdym komputerze. Instalacja najnowszej wersji Ubuntu (ja instalowałem 14.04) też jest dziecinnie prosta. Klikanie tylko "Dalej", "Dalej", "Dalej"... :) Co innego Arch Linux albo Gentoo, Gentoo wiem bo sam kiedyś używałem Gentoo i wiem że instalacja to droga przez mękę, szczególnie teraz gdy stałem się kasualem życiowym i już nie lubię nerdzić w konsoli pół dnia:) A co do ostatniego to masz rację, jak ktoś woli Windowsa to niech sobie używa, mi nic do tego. Ale ja po prostu poradziłem zainstalowanie Łubuntu, nie mówiąc "Instaluj lunix bo zgnijesz" a to jest zasadnicza różnica:) Poza tym katowałem się z Windowsem 10 dość długi czas, ale w końcu miałem dość tego nie wypału i wgrałem dla odmiany sobie linuxa, i instalacja Ubuntu to był strzał w dziesiątkę. Polecam:)))))))))))))))
 13. zajin

  Sklep, zdjęcia i .dll

  Głupi jesteś:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Pokaż mi bardziej przyjemny w użytkowaniu i w ogóle bardziej casualowy system na świecie (protip: you can't) B)
 14. zajin

  Sklep, zdjęcia i .dll

  Najlepiej to usunąć Windowsa i wgrać Ubuntu:)))))))))))))
 15. zajin

  Foto-galeria

  Pozdrawiam serdecznie:))))))))))))))))))))))))
×
×
 • Dodaj nową pozycję...