Skocz do zawartości

Trzynasty

Użytkownicy
 • Postów

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Trzynasty

 1. Ale on wyraźnie szczycił się, że to on powiedział ostatnie słowo i sam sprowokował wznowienie tematu. Po za tym przegiął, ja nie dam sobą pomiatać jakiemuś dziecku sieci(czyt. hejterowi). Tyle o hejtach jak kolega założyciel tego tematu...
 2. Jak on do mnie nie ma szacunku to czemu ja mam mieć do niego? Po za tym do niego się nie przyczepiacie, bo jest pełnoletni(nie mylić z dorosły), tylko mnie się czepiacie, jak nie ja zacząłem, i raz już zakończyłem to on znowu musiał zacząć.
 3. Synek, najpierw chcesz zakończyć temat, a teraz takie uwagi? I "kupe[\s]"ę to ty możesz zrobić w spodnie. Większość gier, np: plemiona obsługuje. A ja śmieciu, nie byłem zwolennikiem flasha. I na mnie nie zarobisz, bo nie robię interesów z hipokrytami i gówniarzami(tak, wykazałeś się wielką dojrzałością - mniejszą od 15 latka).
 4. Nie wiem jak java, ale flash odpada w komórkach, chyba że osobno wersję mobilną. Bo oczywiście to jest via WWW?
 5. Trzynasty

  Galeria Grafik

  ziom ######sty, props, ale animacja jest za mało płynna, rozjedza się.
 6. Ja podeszłem na luzie, bardziej to był żart, ale ty po prostu jesteś mega spiętym człowiekiem. Po co mnie łapiesz za słówka i na mnie naskakujesz?
 7. Ale to on na mnie naskoczył, tylko niech nie mówi że go niestać dać jednej osobie premkę, wiem że on musi na tym zarabiać.
 8. Dodałem wersje na GM uploaderze, wersje gmk, naprawiłem bugi i literówki. Można pobierać;) ---------------------------------------------------------------------------------------- @e: wersja z BBCode'ami na razie jest odwleczona w czasie z powodu rozpoczęcia prac nad innym projektem o wyższym proritecie.
 9. Bo nie zarobicie na nas, jak będziemy mieli konto premium. Jedna osoba w otwartej wojnie nie wygra z systemem, ale staram się jak najbardziej z nim walczyć, bo: "I nawet jeśli jedna na dwie owce czegoś chce To chce sprzeciwić się, a to jest głupie Bo nawet jeśli jedna w grupie chce sprzeciwić się To wilk i tak ją zje i ma to w dupie" Fokus, Super Saiyan Non comercial? I nie mam pretensji.
 10. Jest to silnik podobny do tego o BBcode, tylko tamten nie obsługiwał GMS, a ten działa nawet na eksporcie HTML5! Dokładniej co to jest dowiecie się z instrukcji, a najlepiej sprawdzić przykład znajdujący się w silniku. Zrobiłem go przede wszystkim dla siebie, ale czemu nie udostępnić go innym? W tej wersji jest tylko jeden znacznik(ale właściwie nim można zrobić bardzo dużo):[s=nazwa_stylu]. Style wcześniej tworzymy kodem, zresztą - wszystko zobaczycie w przykładzie. Info: -Już działa. -Jeżeli komuś nie rysuje nic, trzeba podmienić plik - usnąć cały folder exemple w included files, i stworzyć na nowo dodając(GMS bugs) w included files na ten(ten sam musi być w przypadku gm 8.1/8 w folderze z grą): http://sekastudio.host247.pl/Host/SSapps/simple_text.SRF Download: Spakowany silnik(ok. 3MiB): http://sekastudio.host247.pl/Host/SSapps/SRF_Engine.gmz Wersja dla (gmk mniej niż 1MiB): http://sekastudio.host247.pl/Host/SSapps/GMK.rar Krótka instrukcja po polsku(mniej niż 1 MiB): http://sekastudio.host247.pl/Host/SSapps/S...ine_Help_PL.pdf Jak by się ktoś upierał, gmclanowy uploader(all - GM8,GMS, instrukcja, plik do podmiany), rozmiar: ok. 3MiB: https://gmclan.org/up8545_4_All.html
 11. Yyy, dla zasłużonych, zresztą co wam szkodzi? WY, czyli dystrybutorzy takich gier...
 12. Wiem to jest "nie modne"... I jestem gimbem i wiem ile moi koledzy wydają na takie gry...
 13. Daj wieczną premke, albo sporo waluty gry. I wiem jak wy robicie te darmowe gry, i nie pieprz, że serwer się nie zwróci, bo teraz dzieci neo rozrzucają sms-ami na takie gry na lewo i prawo...
 14. Za dużo już jest gier farmerskich... Ale jak drobniakami chociaż rzucisz to mogę testować:D
 15. Jednak przemyślałem, i zredukuje ilość elementów tablicy i wtedy da radę ją wcześniej wypełnić. Ale pytanie nadal aktualne odnośnie przyszłości - jak sprawdzić czy zmienna istnieje nie koniecznie w tablicy?
 16. "jedynie kierunku" to chyba chodzi o brak poprawek ;)
 17. Jeżeli dobrze zrozumiałem o co Ci chodzi, to raczej nie jest dobry pomysł. Jak złapie lag, to gracza wywali gdzieś np: w ścianie...
 18. Trzynasty

  The Racial War

  Dało się krótko? Dało, ale czy na temat (z sensem) to nie wiem... Ale pracuj, coraz lepiej ci idzie, wieżę w ciebie! :)
 19. Nie słyszałem żeby ktoś tak ważne pozycje wysyłał co sekunde, musisz częściej. Np statyczne dane prawie nie musisz wysyłać.
 20. Trzynasty

  The Racial War

  yyy... Nabijasz posty czy co robisz, bo ja nie widzę sensu...
 21. Trzynasty

  The Racial War

  A żebyś wiedział... A po za tym każdy temat tak rozpisujesz...
 22. Trzynasty

  The Racial War

  Ja pierd*** 3 raz dowaliłeś tyle tekstu, że nie przeczytałem(nie sorka pierwszy "blok" przeczytałem i powiem krótko - nie jestem zainfekowany systemem, mam swoje własne przemyślenia niezwiązane z filmami etc.), sorka ;) Naucz się pisać zwięźle i na temat...
 23. Musiałbym przebudowywać na nowo projekt, po za tym nie ogarniam tych ds
×
×
 • Dodaj nową pozycję...