Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pasuje do tego co pisałeś na facebooku... chyba że ci panowie nakładają sobie skórę...

Gdy grupa dzielnych poszukiwaczy przygód wpada do pracowni złego licha jest już za późno. Potężne zaklęcie zamieniające ludzi w nieumarłych zostaje rzucone. Okazuje się jednak, że życie po życiu nie jest takie złe, a brak pulsu wcale nie przeszkadza w prowadzeniu wojen, rozwoju miast i technologii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto efekty tygodnia pracy. Można powiedzieć że jestem dumny.

ym1o.png

Bazowe staty oraz cry-ie (26 poków na razie :P), iv'sy, ev'sy, sloty trenera (+1 na switche), natury i ich efekty, Nickname-y, no i kalkulacja statów zgodnie ze wzorem V-tej geny.

Uff.... Dużo pracy.

EDit:

c40.png

Wybrałem innego startera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut?

Nie lubisz VI, V i VI generacji?

nie no nawet jedna VI generacja jeszcze nie wyszła nie mogły być już dwie

 

przypuszczam że z tym wyrażeniem "nowe poki" to chodzi o te cholerstwa tworzone przez niektórych fanów, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nawet jedna VI generacja jeszcze nie wyszła nie mogły być już dwie

 

przypuszczam że z tym wyrażeniem "nowe poki" to chodzi o te cholerstwa tworzone przez niektórych fanów, tak?

Tak

Swoja droga pedro jakbys potrzebowal pomocy kogos kto na 1 i 3 gen zjadl zeby to wal

Dam radę sam. :D

Jakby co, to będzie kanto jhotto, hoenn sinnoh i unova i orre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ale w tym przypadku popracowanie nad płynnością wszystkiego sprawi, że gra będzie robić dużo lepsze wrażenie. te wszystkie ruchome obiekty powinny się kręcić, drgać - tak jakby kontrolę nad nimi sprawowali ludzie. mamy cienie, a może pobawić się ostrością? możnaby też ulepszyć jakoś system kamery, aby wyglądał jakoś bardziej elegancko. wtedy było by ######ście

Jakby co, to będzie kanto jhotto, hoenn sinnoh i unova i orre.
za dużo, weź zrób własny albo wybierz jeden jako bazę, jeśli przebrniesz przez wypełnienie jednego regionu trenerami, pokemonami, miastami, ukrytymi lokacjami, gymami, etc to pomyśl o dodaniu kolejnego

Przez całą noc zapoznawałem się z udk, w sumie kiedyś musiało do tego dojść. Zaje***ty silnik-soft. Scenka poskładana z zawartych assetów.
ładne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo, weź zrób własny albo wybierz jeden jako bazę, jeśli przebrniesz przez wypełnienie jednego regionu trenerami, pokemonami, miastami, ukrytymi lokacjami, gymami, etc to pomyśl o dodaniu kolejnego

wez kanto za baze, pozniej dopiero sie bierz za johto, hoenn itd bo jak tak wszystko na raz chwycisz i zobaczysz ile roboty to cie opusci entuzjazm

To chyba oczywiste :D

Orre to tam tylko Masto/dom Gracza, battle frontier. Kanto będzie pierwszym regionem z odznakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczne! :)

 

Przez całą noc zapoznawałem się z udk, w sumie kiedyś musiało do tego dojść. Zaje***ty silnik-soft. Scenka poskładana z zawartych assetów.

udk_scene_misty.jpg

Chcę zobaczyć coś więcej niż modele 3d albo jakieś scenki, dawaj mi no tu screena z gierki jakiejś!

Co nie zmienia faktu, że wygląda pysznie :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też się bawiłem w UDK, naprawdę fajne rzeczy można poskładać, nawet fajna arena do DM mi wyszła.

Chciałem zrobić w tym shootera z góry ale odwidziało mi się jak zobaczyłem ich skopaną licencję. Wolałem nie ryzykować z komeryjną licencją po tym jak epic games już przez nią zaciągnęło parę mniejszych firm do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...