Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Jeśli to masz na myśli co mi się wydaje, że masz to mówisz o cieniu, który nie jest rozmyciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zatem ten cień jest be. ;)

Tego nie możesz ocenić, trochę inaczej to wygląda w folderze ze sprajtami, a inaczej w grze ;)

 

http://img3.imageshack.us/img3/8828/ss4pe.jpg

 

 

 

i wygląda na to że to są przerobione grafiki z Google.

 

słaby masz wzrok, podesłać psdki?

 

lineart może 3 przedmiotów ze zdjęć jest, bo nie potrafię z wyobraźni dobrego muszkietu wymyśleć ale nie wiem jak to się ma do "przerobionych grafik z google" i twojego świetnego emotikonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie możesz ocenić, trochę inaczej to wygląda w folderze ze sprajtami, a inaczej w grze ;)

 

http://img3.imageshack.us/img3/8828/ss4pe.jpg

 

 

 

 

 

słaby masz wzrok, podesłać psdki?

 

lineart może 3 przedmiotów ze zdjęć jest, bo nie potrafię z wyobraźni dobrego muszkietu wymyśleć ale nie wiem jak to się ma do "przerobionych grafik z google" i twojego świetnego emotikonka

Dalej uważam że jest nie najlepiej, ten 'cień' nie wygląda za dobrze... ^,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dalej uważam że jest nie najlepiej, ten 'cień' nie wygląda za dobrze... ^,-

No cóż, ja uważam, że z cieniem jest lepiej niż bez. Może brak gustu mi przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z cieniem jest lepiej, ale oni nie wiedzą do czego to, bo na białym tle rzeczywiściw wygląda jak zblurowane

 

ss4pe.jpg

 

tu macie skrina z shoutboxa, ładnie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Co jak co, ale głębia jest skopana. Moon Bracelet wygląda na szczegółową pracę, ale już Assassin's Dagger wygląda jak tekstura nałożona na kształt.

Moon Bracelet robiłem dziś, a AD ponad miesiąc temu :thumbsup:

 

thx wojzax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screen8c371.png

Fragment planszy :)

Żadnego HUDa jeszcze nie ma (ale będzie).

 

Mam do Was pytanie: pokolorować to jakoś, czy zostawić jak jest?

 

Poza tym, to ma fakturę desek, a na deski trochę krótkie i ma za szerokie obramowanie, jak fuga w cegłach. Ale jest w tym potencjał. Zainwestuj w linijkę, albo chociaż spróbuj tabliczką czekolady, kartą miejską czy co tam masz pod ręką, bo stół ma podejrzane wzniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, wiedziałem, że ktoś zauważy stół ;x

On jest zrobiony na ten moment metodą "zaznacz połowę obrazka i skopiuj -> wklej i obróć o 180 stopni", bo był przekrzywiony (prawy bok wyżej od lewego).

Ale dzięki za przypomnienie, właśnie sobie go trochę obróciłem i zaraz zamienię na oryginalnie narysowany.

A deski mimo linijki nijak się przy powtarzaniu nie chciały ładnie nałożyć, więc skopiowałem jeden "grubszy" moment obramowania i wkleiłem wszędzie, gdzie było potrzeba. Zastosuję tutaj radę Threefa i narysuję całe tło.

 

Ale jest w tym potencjał.

Dzięki! ;)

 

E: Lepiej teraz z tym stołem? :)

screen2d526a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, choć ma krzywe nóżki, ale to już tak nie przeszkadza.

co do desek, to skoro je sklejasz już, to je posklejaj jak deski, a nie cegły, tzn blisk, bez fugi i weź usuń ponad połowę tych śrub. Chodzi mi o coś takiego (wiem, ze faktura jest zła, kopiowałam jak szalona)

 

screen8c371.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
tak, choć ma krzywe nóżki, ale to już tak nie przeszkadza.

co do desek, to skoro je sklejasz już, to je posklejaj jak deski, a nie cegły, tzn blisk, bez fugi i weź usuń ponad połowę tych śrub. Chodzi mi o coś takiego (wiem, ze faktura jest zła, kopiowałam jak szalona)

 

screen8c371.png

Sorry ale bedzioma wersja wygląda lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, wiedziałem, że ktoś zauważy stół ;x

On jest zrobiony na ten moment metodą "zaznacz połowę obrazka i skopiuj -> wklej i obróć o 180 stopni", bo był przekrzywiony (prawy bok wyżej od lewego).

Ale dzięki za przypomnienie, właśnie sobie go trochę obróciłem i zaraz zamienię na oryginalnie narysowany.

A deski mimo linijki nijak się przy powtarzaniu nie chciały ładnie nałożyć, więc skopiowałem jeden "grubszy" moment obramowania i wkleiłem wszędzie, gdzie było potrzeba. Zastosuję tutaj radę Threefa i narysuję całe tło.

 

 

Dzięki! ;)

 

E: Lepiej teraz z tym stołem? :)

screen2d526a.png

 

Jak tylko zobaczyłem tą brązową maskę(kursor?) zaraz poczułem zapach i smak tych chips'ów w kształcie duszków po zecie za paczkę ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...