Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam troszkę ficzerów i nagram filmik .

 

Borek, podpuściłeś mnie na doubleposta!

 

Sorry, napisałem post, ale chciałem napisać więcej, to zamiast go edytować, to usunąłem :)

 

Trochę mało pokazałeś na screenach, w sumie tylko domek i rysunki postaci, które mi się podobają :) Opis brzmi fajnie, mam nadzieję że chęci będą równie dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Sorry, napisałem post, ale chciałem napisać więcej, to zamiast go edytować, to usunąłem :)

 

Trochę mało pokazałeś na screenach, w sumie tylko domek i rysunki postaci, które mi się podobają :) Opis brzmi fajnie, mam nadzieję że chęci będą równie dobre :)

"Rysunki postaci" to przecież portrety z Baldura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, może silnik jest dobry już czy coś ale w tym temacie się pokazuje grafikę praktycznie więc zachęć nas po prostu czymś fajnym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym aktualnie pracujesz?
-Czekają mnie testy balansingu PentaSphere

-Postanowiłem zbierać statyki walki do pliku i sprawdzać czy jakiś przedmiot lub skill jest overpower.

-Skoro zapisuję przebieg walki do zewnętrznego pliku to będę mógł odtworzyć przebieg walki.

-Pomyślałem że najlepiej będzie oddać grę do testów ludziom, i żeby gra wysyłała przebieg walki do mnie przez internet.

-Wpadłem na pomysł że zamiast przechowywać przebieg walki w pliku to mogę to robić w bazie mySQL i aktualizować ją co turę.

Jeżeli ktoś ma łeb na karku to wie do czego to prowadzi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

dajesz sobie mocniejszych przeciwnikow na papierze = twoja postac jest bardziej przykoksana albo jak sie pobiera co ture i masz 1 hp a twoj przeciwnik 100 to zadajesz mu hita za 2, on pudluje, ty wbijasz na serwer i zmieniasz ze go trafiles za 99 i teraz po hicie wygrywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co?

jeśli to do mnie to mam gdzieś jakąś laskę której nigdy nie poznam xD

chyba, że wyśle mi zdjęcie swoich cycków to zrobię wyjątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bardzo to lubię! :) Sam dziś zacząłem robić fanmade Diablo! :P

qGNRW.png

3 godziny roboty. Testy sterowania ekranem dotykowym (Przytrzymanie=Poruszanie, 2-klik=Atak, multitouch). Pasek u góry to HP ostatnio zaatakowanego przeciwnika. :) Mam czas wolny na praktykach to sobie będę dłubał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc grafę dla Platyny, równolegle ją wykorzystuje dla siebie, pisząc match 3. ; D (jest więcej stuffu (nie tylko klejnoty), ale nie miałem okazji jeszcze tego odpowiednio zaimplementować). Ogólnie chyba pierwszy raz kiedy wykorzystuję tablet do "techniki tradycyjnego 2d". Dobrze jest. ; )

 

match3_sample_v3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się faktura kryształków.

A ja w 2 dni uporałem się z Losowym Algorytmem Prima do projektu z ostatniego postu :)

Macie i zobaczcie sami. Ogółem wszystko jest generowane do ds_grid, i wymaga jeszcze trochę optymalizacji. Myślałem żeby zrobić z tego przykład dla innych ale w ten sposób kt1117 będzie miał gotowca na Ligę24, a i tak nikt się niczego nie nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...