Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Podłoże jest zdecydowanie do wymiany, wiem.

Woda (to niebieskie) też.

Gracz też.

 

Akurat najgorsze są cienie ;)

 

Jak widać nie każdy może się posługiwać wojzaxową techniką wyklejanki ze zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, cienie są robione prostacką techniką ;x

To na razie jest testowa mini-plansza 1000x1000px, z czego ponad połowa jest zastawiona obiektami, przez które nie da się przejść.

 

@Utermiko - trafione, ale to nie będzie samo "Shot". Cośtam wymyślę jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screen4_nowe_grafiki.png

 

myślę, że jest coraz lepiej :3

jeszcze jakieś chmurki srurki i będzie ładnie

teraz znów mogę brać się za silnik

 

Nie podobają mi się te kropki jasne na brązowym, daje po oczach i nie pasuje do reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, za jasne, pozmienia się

i w sumie to staś mi zwrócił uwagę, że kolory w budynkac w tle odwrotnie - im dalej, tym jaśniejsze bo się bardziej zlewają z tłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@temat: Spisywanie mojego systemu RPG (a zarazem świata) w uporządkowanej formie, w planach jak najwięcej ilustracji i obrazków, na razie tylko tyle co widać:

 

http://navaroth.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

dopiero 3 rasy dałem, z czego jedni to ludzie, drudzy to małpoludzie, a 3 ciężko nazwać, w TESy za bardzo nie grałem poza morrowindem kiedyś, ale które przypominają? Ludzie ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Totez mowie, ze to pewnie przypadkowe, bo to pomysly, ktore raczej przychodza i sa przelewane na papier na pierwszy ogien

(images.wikia.com/elderscrolls/images/6/62/Argonian_with_sword.jpg) Argonianie sa jaszczurowaci calkiem jak Scarrowie, szybcy, pancerze raczej lekkie, osobiscie uzywam miecz i tarcza/luk/magia

(images3.wikia.nocookie.net/__cb20120130173320/elderscrolls/pl/images/f/f7/Nord_skyrim-600x470.jpg) Nordowie przypominaja Trygotow, sa bardziej pakerami niz mocnymi umyslami, takze zyja w trudnych warunkach.

Cesarscy, całkiem jak Navaroci, nie specjalizuja sie w jednej i konkretnej dziedzinie, a kto jest dobry we wszystkim jest do niczego.

 

Calkiem mozliwe ze troche naciagam zeby podac jak najwiecej wspolnych cech ale generalnie podobienstwa sa. Mimo wszystko jakbys chcial jakas pomoc czy cos to wal na steamie/gg (42409642)/pw

 

edit: i zeby nie bylo ze ja jestem taki leniwy ze zadnej fajnej gry w tajemnicy nie robie

PROMO2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Chell:: Scarrowie nie są wcale jaszczuroludźmi, nie mają pysków jak jaszczury, ani skóry. Tylko nogi i ogon są podobieństwem. Istnieją ich dwa pod-gatunki z czego ten drugi lubuje się w ciężkim pancerzu :P

Trygoci, no, ciężko Nordów porównywać do dzikusów żyjących w plemionach jak jaskiniowcy :P

Navaroci akurat specjalizują się w jednej dziedzinie - we władaniu energią ^^

 

@Pheonix: wiadomo, trochę mi zajmie ogarnięcie tego wszystkiego i spisanie, online + PDF (layout już mam przygotowany w dużym stopniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen.

 

Takiego sobie RPG zacząłem niedawno dłubać. Widoczne na screenie dwa portrety to postaci do wyboru przy rozpoczęciu gry - można wybrać jedną zamiast tworzenia własnej, żeby podczas gry wszystkie postaci w drużynie (które możemy nająć po drodze rzecz jasna) były sobie równe, bez jakiegoś przywódcy. Portrety całej drużyny będą gdzieś na boku.

Ta grafika domku to ikonka lokacji "Gospodarstwo", a postać... to znaczy drużyna będąca czerwoną kropką znajduje się na mapie świata. Tylko tutaj poruszamy się nią bezpośrednio, poprzez naciskanie widocznych strzałek (dojdą też ikony typu oglądaj, przejdź, rozbij obóz itp) - gdy wchodzimy do jakiejś lokacji lub spotykamy się z przeciwnikiem, otwiera się okienko pytające nas co chcemy zrobić. Jeśli nie rozumiecie, zobaczcie jak to było w Mount & Blade - postacią chodzimy sobie po mapie świata. Różnica polega na tym że oprócz tego postać kontrolujemy całkowicie tekstowo (poprzez wybieranie opcji takich jak rozmawianie z mieszkańcami, pójście na rynek, nocleg w gospodzie. Przy spotkaniu z przeciwnikiem możemy spróbować się z nim porozumieć lub ruszyć do ataku, a wtedy system automatycznie podlicza kto zwycięża na podstawie wyposażenia i składu obu drużyn).

Teraz troszkę o fabule. Sterujemy drużyną poszukiwaczy przygód od których nie zależą losy świata. Możemy za to spełniać zróżnicowane zadania od napotkanych osób. Już ja się postaram o to, żeby te zadania nie były zlecane w stylu "witaj, masz dla mnie jakieś zadanie?" oraz nie chodziło w nich o to żebyś "zabił sto królików i przynieś ich futro".

Generalnie spróbuję wydać niedługo jakiś zalążek alphy, bo troszku ciężko opisać jak dokładnie ta gra ma wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...