Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz robię taką mini nawalankę: https://gmclan.org/up539_4_AX_type.html jest już prawie ukończona, zostało tylko dorobić shopa broni i może przeciwników.

 

sterowanie: wsadem lub strzałkami, strzela się: 'J' 'k' lub 'Z', 'X' a do shopa wlatuje się po naciśnięciu 'H' gdy napełniony jest pasek hyperspace

 

screen1321ff.jpgscreen20b566.jpg

moje Highscores

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już wersja 0.33 z wieloma zmianami (a w zasadzie "dodatkami"). Nie mogę za wiele pokazać bo wyczerpałem limit w sieci bezprzewodowej więc upload plików to lekka katorga. Exek tego projektu jeszcze poczeka, ale z drugiej strony - będę na ztg, więc jak by ktoś chciał postrzelać sobie do skrzynek (aa!), no problem. Może nawet do czegoś "większego" i żyjącego. A w zasadzie większych i żyjących. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z dużą chęcią bym już to przetestował, ale niestety nie będzie mnie na ZTG :(

 

Mam nadzieję, że po ZTG udostępnisz również jakąś wersję na necie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sorka za DP.

 

concepts.jpg

 

Koncepty (i jeden skończony sprite) przeszkód i rzeczy do zbierania do mojego mini-projektu, który w założeniu ma zająć maksymalnie 2 tygodnie.

Od wczoraj go robię, działa poruszanie bez bugów, mam też sprita głównej ryby, ale to później pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

newtz.jpg

(tylko ryby to finalne grafiki)

(screen sie zresizował na imageshacku :/)

 

Prędzej temu do Harold's Hills albo Icy Tower według mnie, ale na skojarzenia nic nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KnockOut - jedna z niewielu gier sportowych na GMC ;D Jak można domyślić się z tytułu chodzi o boks. W karierze planowane są 3 dywizje (półciężka, cruiser i hw). Jak na razie pracuje nad gameplayem bo do dema tylko tego brakuje. Nie dam na razie z niego screena bo same placeholdery sa. Za to reszta gry jest zrobiona, mam w planach napisać skrypt obsługujący Update w oparciu o BoxRec.com (rekordy zawodników). Wiem ze kochacie screeny z menu to 2 zarzucę. Demo planowane jest na 10 września (w demie bedzie walka Adamek vs. Klitschko).

 

2.jpg

1.jpg

 

Czekam na fale krytyki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

krytyki jak na razie być nie może bo to screeny z menu

 

natomiast to jak rozwiążesz walkę bardzo mnie ciekawi, bo dotychczas miałem styczność jedynie z mobilną wersją Fight Night Round 4 i tam było to zrobione dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać ze jeszcze będzie kategoria Legends czyli Gołota(no patriotyzm w końcu ;P) Tyson,Ali,Lewis no i jeszcze kilku wielkich bokserów ;D

 

EDIT:

Walka podobna jak w FNR4 na telefon bo głównie na razie na tym bedzie wzorowana. Jeszcze do tego obczajam FNR3 na PSP dla zrozumienia bardziej zaawansowanej mechaniki walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...