Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Laser i celownik ,nie podobaja mi się ,jak dla mnie idziesz złym tropem ,niewiem dlaczego

robisz taki celownik(chyba że to koło ma swoją funkcje).Laser zrób grubszy a celownik ?

A chodźby tego typu > < gdybym miał jeszcze takie znaki z gory i dołu^^ a zapętlona animacja

wyglądałaby tak:

> < ,> < ,> < - zielony celownik zmieszany z białym ,taki wygładzony i dla mnie byloby miodzio.

 

Koło ma swoją funkcję i pokazuje rozrzut :). A co do twojej wizji to musisz bardziej sprecyzować albo zobrazować o co Ci chodzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@rcixxx co się dzieje jak bonusów będzie więcej, i zmniejsz trochę laser od bo jest większy od broni, aha i powinieneś trochę przyciemnić te "dróżki" bo wygląda jak by latali w powietrzu.

 

Jeśli chodzi o bonusy to albo dam, że nie można brać więcej albo pierwszy zostanie usunięty i tam wejdzie nowy. Co do lasera to nie bardzo wiem o co chodzi, czy o długość czy szerokość promienia ? A co do dróżek to wkrótce poprawione będzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

screen15platformshooter.png

 

Dorobiłem bronie, aktualnie można znaleźć mp5, ak47, m16, shotguna, swd dragunova i barettę m82, a colt w standardzie.

 

No i laser jest cieńszy, co skutkuje "przerywaniem" ale podobny efekt jest w rzeczywistości :).

 

@ DarkTeam - niegłupi ten twój pomysł, zastanowię się nad nim trochę ;).

 

Edit:

 

screen16platformshooter.png

 

Nowe, lepsze naboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że np zmienisz kolor celownika na czerwony to będzie wiadomo że nie da się strzelać :P

 

Ty wiesz, że naprawdę masz głowę na karku ? :). Właśnie dodałem ;). Zrobiłem też laser na czerwono jak się przeładowuje ale nie wiem czy nie przesłodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schrooms1.jpg

schrooms2.jpg

schrooms3.jpg

schrooms4.jpg

schrooms5.jpg

dzis bedzie demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie joke, co do pełnej wersji zostało dodać shadery halucynacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
schrooms2.jpg

"Collect as many shrooms as you can" daj, bo tak dziwnie w innym stylu niż pozostałe 2 zdania.

I cthulus, bo chyba jest ich więcej niż jeden tak jak kamieni.

Co do grafiki to nie będę się wypowiadał ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli uprzedzenia dziwnych pytan i zazalen odnosnie nazwy - tak, celowo taka dalem, ale dziekuje, ze jestescie tacy troskliwi, Zuczki Wy moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze tytuly gier to dosc oczywista sprawa, jesli sie mylilem, a jak widac tak sie stalo, to wybaczcie niedoinformowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze tytuly gier to dosc oczywista sprawa, jesli sie mylilem, a jak widac tak sie stalo, to wybaczcie niedoinformowanie.

mniejsza o tytuł, czepiam się tego, że piszesz, iż uprzedzasz, a tak naprawdę odpowiadasz Morro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...