Skocz do zawartości

Akinator, the Web Genius


Makary155

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka - wchodzimy na stronę

http://en.akinator.com/#

 

Myślimy o jakiejś postaci, prawdziwej lub fikcyjnej. Dźinn zadaje nam pytania i jeśli odpowiadamy zgodnie z prawdą to dżinn wskazuje nam tą osobę. Mi trafił z Aragornem i Pamelą Anderson bezbłędnie, chciałbym się przekonać czy wasze myśli też odgadnie :) Gra jest po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare. Swego czasu miałem z tego niezłą frajdę. Ale to mogłeś do Ciekawych linków wrzucić.

 

Mi tam zgadywał Dodę, Nergala, Papieża.

A z takich ciekawszych trudniejszych smaczków to nawet: Spyro the Dragon, Charlie the Unicorn, Dzielny Mały Tosterek, Cezary Cezary z 13 Posterunku, a nawet... Hardkora!

 

Ale kilka razy też mu się zdarzało pomylić.

 

EDIT:

A zapomniałbym. Z ciekawszych rzeczy jeszcze trafił Jezusa, Boga, Latającego Potwora Spaghetti i Niewidzialnego Różowego Jednorożca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

######ste, trafil z pamela anderson, lara croft, supermanem i obama - dam mu wiekszy kaliber :D

EDYTA: ha! z Thorem sobie nie dal rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anime ( Bleach ) szybko i bezbłędnie wytypowało mi: Ichigo Kurosaki, Hitsugaya Toushiro, natomiast o Ulquiorra Schiffer, pytał chyba ze 20 razy zanim trafił, pewnie dlatego że dość niedawno się on pojawił.

 

Z reala Tila Tequila, Bam Margera bez problemow, z Jezusem trochę zabłądził ale w końcu trafił :P

 

EDIT: nawet Crasha Bandicoota trafił. Lol tego co teraz mu dam na pewno nie trafi...

EDIT2: ...loool skubany trafił jednak: Czesio (young zombie from Polish cartoon for adults)

EDIT3: kilkałem randomowo i wyszło: Smart guy who click on yes and no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Znał Człowieka Wodę, za to ja (dawno temu) musiałem dodać Kopalnego (z Top Secretu).

 

Ogólnie rzecz biorąc łatwo odgaduje wszystko, co popularne i znane, a zwłaszcza postacie pierwszoplanowe - osoby mniej ważne już sprawiają mu problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś bardzo mi się nudziło, więc trochę pomęczyłem tę stronę (pewnie ci, którym też się nudzi, przeczytają tego posta)

zgadł:

- Ryszarda z Klanu

- Donalda Tuska

- Eduarda Khila

- Tailsa (Sonic) (próbując drugi raz go znaleźć, dostałem Hobbesa z Calvin and Hobbes)

- Garfielda

- Bombermana

- Morshu

- Lecha Kaczyńskiego (tego dość szybko zgadł =D)

- Gargamela (14 pytań)

- Odie'go (przy okazji Lassie się znalazło)

nie zgadł tylko I.M. Meen (internauci odnaleźli tę grę dosyć późno; dostałem 2 różne wyniki próbując odnaleźć tego pedofila)

 

jeszcze będę się tym bawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...