Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Propa, kiedyś zrobię sobie u ciebie tatuaż. (Ale nie taki duży.)

 

Swoją drogą po dłuższym czasie wrzucam kolejny swój portret. I wierzcie lub nie, ale ona ma w sobie coś takiego dziwnego co sprawia, że ciężko się ją rysuje. Jakoś wyszło, ale jestem średnio zadowolony. Jutro znowu ją spróbuję narysować.

zdjcie0961r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Tak, jestem chory ><

a8k20i.png

Generalnie brzydkie, przy krawędziach widać białe piksele, kolory tak ni z dupy ni z oka, caly pan chyba w zyciu nie slyszal o proporcjach, u jednej ręki jest 5 palców a u drugiej 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Generalnie brzydkie, przy krawędziach widać białe piksele, kolory tak ni z dupy ni z oka, caly pan chyba w zyciu nie slyszal o proporcjach, u jednej ręki jest 5 palców a u drugiej 4

 

Sztuka Nowoczesna się kłania ;). Zauważyłem, że z niewiadomego powodu mnie nienawidzisz i widzę wręcz Twe podniecenie udupiając mnie po raz kolejny xD. Dzisiejsze arty z prawidłowymi proporcjami wyglądają jak kaszanka, a "kolory ni z dupy ni z oka" są moim zdaniem jak najbardziej na miejscu. Białe piksele są przez to, że wrzucam samą warstwę z ludziem bez tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dzisiejsze arty z prawidłowymi proporcjami wyglądają jak kaszanka, a "kolory ni z dupy ni z oka" są moim zdaniem jak najbardziej na miejscu.

Luz, Też tak kiedyś mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, kiedyś zrobię sobie u ciebie tatuaż. (Ale nie taki duży.)

 

Swoją drogą po dłuższym czasie wrzucam kolejny swój portret. I wierzcie lub nie, ale ona ma w sobie coś takiego dziwnego co sprawia, że ciężko się ją rysuje. Jakoś wyszło, ale jestem średnio zadowolony. Jutro znowu ją spróbuję narysować.

zdjcie0961r.jpg

HAHAHAHAH XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kciuk ma nie z tej strony :(

 

No ku*** wiedziałam że coś nie tak! To wszystko przez te moje zmutowane ręce, paczę w lustro i wychodzi na odwrót.:D

Pierwsze lepsze bo bliżej końca, ale to drugie mogłoby coś z tego być więcej, tylko muszę jakiejść refki poszukać, bo chyba zgubiłam perspektywę. W sensie dobrze sobie myślę, że tą babkę widać z lekka pod kątem od góry, więc i cała reszta tak winna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shil oficjalnie najlepszą artystką na GMClanie :) .

Sztuka Nowoczesna się kłania ;) . Zauważyłem, że z niewiadomego powodu mnie nienawidzisz i widzę wręcz Twe podniecenie udupiając mnie po raz kolejny xD. Dzisiejsze arty z prawidłowymi proporcjami wyglądają jak kaszanka, a "kolory ni z dupy ni z oka" są moim zdaniem jak najbardziej na miejscu. Białe piksele są przez to, że wrzucam samą warstwę z ludziem bez tła.

Czego oczekujesz wrzucając gówno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, prace różnie wychodzą, raz lepiej, raz gorzej. A to że coś jest realistyczne, to fajnie, ale nie zawsze się do tego dąży, zrobiłabym sobie jakąś ilustrację teraz dla odmiany, a tu dużo innej roboty.

Wrzucę taką panią, miała być to postać wojowniczej kobiety, technicznie wydaje mi się niezła, są jednak zarzuty co do jej pozy i wyrazu, ekspresji, dynamiki, co oznacza, że i tak muszę ją przerysować zupełnie od nowa, a ten rysunek zostaje dla mnie, pokazuję Wam, bo ma ładne futerko, tak myślę, ale jako art nie stanowi całości.:/

 

arianna2278f.jpg

 

A drugie to rysunek do gry karcianej "Zestaw płatnerza"

 

pas17992a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...