Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Na początku normalniejsze miał proporcje, nogi 3 razy dłuższe, kręgosłup, żebra, ale później noticnąłem, że musi ostatecznie być wzrostu jak reszta jednostek i musiałem go mocno skrócić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lux.png

 

Podoba mi się, jest taki lekki. Lubię Twoje linearty. Na mangę ma chyba nieco oczy za blisko siebie, ale manga to duży worek. I noga, jej lewa, ponieważ jest wydłużony kształt po zewnętrznej stronie, to ja mam wrażenie że tam jest kciuk,czyli to nie ta noga.

 

Ja dorzucam pracę w trakcie tworzenia, jestem zadowolona bo skończyłam najgorszą część, czyli głowę, a rysowałam całość wczoraj tylko 5 godzin, więc jak na mnie to mało.

 

@Caporegime: Co do nosorożca, to uszy mogę pozmieniać, zobaczę czy będą pasować, chodzi Ci o takie wystające, małe jak u buldogów? Chyba nie takie duże jak u owczarka... Na razie go odstawiam na krótko, bo Kolega zrobi ze mną Collab, umie robić świetne space arty.

 

 

dfsdfsdq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, jest taki lekki. Lubię Twoje linearty. Na mangę ma chyba nieco oczy za blisko siebie, ale manga to duży worek. I noga, jej lewa, ponieważ jest wydłużony kształt po zewnętrznej stronie, to ja mam wrażenie że tam jest kciuk,czyli to nie ta noga.

 

Ja dorzucam pracę w trakcie tworzenia, jestem zadowolona bo skończyłam najgorszą część, czyli głowę, a rysowałam całość wczoraj tylko 5 godzin, więc jak na mnie to mało.

 

@Caporegime: Co do nosorożca, to uszy mogę pozmieniać, zobaczę czy będą pasować, chodzi Ci o takie wystające, małe jak u buldogów? Chyba nie takie duże jak u owczarka... Na razie go odstawiam na krótko, bo Kolega zrobi ze mną Collab, umie robić świetne space arty.

 

 

dfsdfsdq2.jpg

O kurde, szczena opada : O

I faktycznie, poprawię ten palec. Jednak było już późno i nie wszystko można zauważyć ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, znowu problem z monitorem. Jak jej włosy? Ogółem to co ja widzę, to to, że zaraz za głową, tam gdzie cień, ma czarne, a dalsze pasemka się rozjaśniają. tyle, że jak włącza mi się komputer to przez pewien czas wszystko jest nienaturalnie rozjaśnione (a może naturalnie właśnie) i wtedy zauważyłam, że tam w tej czarnej części włosów ma liczne jasne pasemka:/

 

Poprawiona mina i podbródek.

dfsdfsdq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ładne, ale stopom to byś jakieś palce dorobiła ;)

 

a ja męcze tego dziada dalej:

(link delated, rozwalał całe okno ;) )

w zasadzie został do zrobienia tylko szlif, dużo szlifu

edit.

uooo przesadziwszy z rodziałką.

wix2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spam. ale już chyba jednak koniec, zmieniona nieco pierwotna wizja, wiec sie swieci wszystko jak psu jaja.

whatdefuck.png

większa rozdziałka

http://warsztat.gd/screens/f9ff0b7f810c922...0d6e60f8906.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Propa: zdecydowanie czaszka od pierwszej wersji jest dużo lepsza, a reszta jak pisałam, super. Bardzo mi się podoba światło i ten efekt głębi, dzięki tym ciemniejszym elementom po lewej.

 

@Wojzax: jak Ty mówisz takie rzeczy czasem, to ja się boję...

 

Wrzucam też wersję końcową. Chrzanić palce:) Ewentualnie dorobiłabym coś na podłodze, mam taką pokusę, ale znowu przeładuję i będzie rokoko.

Dorobiłam pasożyta:D

dfsdfsdq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

respekt, z taką szybkością do tego, wymiata ten obrazek, poprzedni mniej mi się podoba, bo nie ma tak wyraźnej kreski, trochę rozmazany, ale te plakaty są super.

ja wrzucam szkic sprzed..hm, hm, będzie prawie miesiąc. Nie jest to jakiś extra rysunek, ale muszę czasem coś na kartce zrobić, by ręki nie odzwyczaić, ciągle tablet i tablet, już się łapię na tym, że rysuję ołówkiem po kartce, a drugą próbuję wcisnąć na biurku ctrl-z...

smok2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...