Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mi się wydaje, że nie jest brzydka, a na pewno nie ma down'a (chyba o ten chromosom chodziło Sernatowi), dzieci z down'em praktycznie nie mają szyi i mają skośne oczy, a tu szyja jest długa, a oczy mają fajny kształt. Tylko chyba wbijała gwoździe brodą, bo wklesła się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chell- ludzie mają 46 chromosomów, w tym 44 zwykłe i 2 płciowe. 23 chromosomy są tylko w plemnikach i komórkach jajowych. Jeśli masz 1 chromosom więcej to najczęściej jest to Down, czyli trisopia 21 pary chromosomów homologicznych, czyli mutacja chromosomowa, jest oczywiście więcej zespołów, bo mamy 23 pary chromosomów, i jest możliwość, aby w każdej z nich brakowało, lub było za dużo chromosomów. A orangutany, o ile się nie mylę, mają taki sam kariotyp co ludzie, a różnią się jedynie poszczególnymi genomami. Różnica genetyczna miedzy nami, a orangutanami to niecały 1%.

No, powiedziałem co wiedziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

untitled2.png

Czasami warto się pomęczyć :D

 

 

To jest ładne, chociaż ja nie kminię co to tak do końca (ani techniki, ani obiektu). Litera R, a potem mniej A unosi nóżki, tak chyba nie miało być?

 

 

Zanimowałam paczomałżka^^ Taki słodki będzie NPC.;P

paczomalz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, aczkolwiek czemu zanimowane są tylko oczy, a ogonek się w ogóle nie rusza? IMO fajniej by było z zanimowanym ogonkiem ;)

 

 

 

Ale to skorupa, to jak ma się animować? cały będzie pewnie się chwiał nieco, ale ogon nie może się odwijać czy coś takiego, o ile to miałeś na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele rzeczy którymi powinnaś się chwalić Izo! :P

NZrHg.gifcS64K.gif

 

 

NIEEEEEE, teraz wszyscy wiedzą, że mam imię.

A swoją drogą jestem Ci dalej krewna przycisk. Ale robi się, robi się, pierwszy mi nie wyszedł:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...